Jak pobierać i instalować motywy na Samsung Galaxy J1, J2, J3, J5 i J7 Jak zmieniać motywy?

Jak zawsze mówię, w Androidzie najbardziej podoba mi się to, że pozwala nam maksymalnie dostosować nasze urządzenia mobilne. Od powiadomienia po motyw, poprzez ikony, kolory i setki innych rzeczy niż w innych systemach operacyjnych, być może będziesz musiał zdecydować co najwyżej o zmianie tapety i to wszystko.

Dlatego uważam, że ta jest właśnie jedną z „najsilniejszych” rzeczy, jakie ma Android, i ma ogromną przewagę. Dlatego w tym poście nauczymy Cię, jak to zrobić pobierz różne motywy na Androida dzięki czemu możesz maksymalnie spersonalizować swoje urządzenie.

Jedna z najlepszych rzeczy, która sprawia, że ​​bardzo mi się to podoba Android, właśnie ogromna różnorodność możliwości dostosowywania, które mamy w naszym Inteligentny telefon. W ten sposób, niezależnie od tego, czy chodzi o ogólne motywy, ikony, tapety itp., Możemy nadać nasz niepowtarzalny charakter urządzenie i wyróżnić go spośród innych w wyjątkowy i efektowny sposób.

Dlatego udzielimy Ci kilku rad, a przede wszystkim nauczymy jak pobierać motywy do telefonu Samsung Galaxy J7.

Zanim zaczniesz z takim artykułem, chcemy zaoferować Ci bezpośredni link, który przeniesie Cię do najlepszych obecnych początkujących na urządzenia z Androidem. Otrzymasz wtedy wszystkie potrzebne informacje, dzięki czemu będziesz mógł zaktualizować swój telefon komórkowy do aktualnych trendów w 2021 roku.

Indeks
  1. Pobierz motywy do telefonu Samsung Galaxy J7
  2. Sklep z motywami firmy Samsung
  3. Pobierz motywy dla telefonu Samsung J5
  4. Zmień motywy w telefonach Samsung J5

Pobierz motywy do telefonu Samsung Galaxy J7

Jak już wiesz, mamy program uruchamiający na naszym urządzeniu Samsung to TouchWiz. Oczywiście dotyczy to wyłącznie urządzeń tej firmy. Możemy znaleźć dużą liczbę dostępnych motywów, chociaż wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie trzeba niczego pobierać ze sklepu Iśćlubgle niż jakikolwiek inny program uruchamiający, że możemy to dostosować w świetny sposób, naciskając kilka opcji, dość prostych.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć ekran główny, aby wywołać opcje (zmień tło, Widgetyitp.) Pojawia się również napis „Materiały”. Teraz, gdy przejdziemy do sekcji Materiały, mamy zamiar zebrać ich razem ogromną różnorodność W ten sposób możemy również wyszukiwać według kategorii aby mieć lepsze wyobrażenie o tym, czego oczekujemy od naszego smartfona.

Oczywiście mamy ogromną różnorodność tego oficjalnego programu uruchamiającego, który jest domyślnie dostępny w naszym telefonie komórkowym, ale oczywiście, chociaż mamy dużą liczbę opcji, nadal istnieje możliwość, że nam się to nie spodoba. W takim przypadku wszystko, co powinieneś zrobić, to pobrać kolejny Play Store Launcher gdzie są modyfikacje, które Ci się podobają.

Sklep z motywami firmy Samsung

Aby móc przejść do sklep z motywami di Samsung, Po prostu przechodzimy do ekranu głównego naszego telefonu komórkowego i wciskamy i przytrzymujemy przycisk na ekranie. Będziesz musiał to robić, dopóki nie pojawią się opcje, w których możemy znaleźć tło, plik widżety i jak je odinstalować z urządzenia z systemem Android i taki, który mówi „motywy”. Właśnie tam będziemy naciskać.

Teraz wszystko, co musimy zrobić, to poszukać materiałów, które najlepiej pasują do tego, co zamierzamy zrobić. W każdym razie, jeśli w tym miejscu nie otrzymasz losowości, możemy posortować wszystko według kategorii, aby łatwiej było znaleźć to, czego potrzebujemy.

Jeśli nie masz pewności co do motywów, które możesz tutaj znaleźć, sugerujemy przejście do Sklepu Play i wyszukanie „Launchera”. Zobaczysz tam ogromną liczbę opcji, aby maksymalnie dostosować swój smartfon, a nawet możesz sprawić, by działał szybciej i szybciej. Oczywiście będzie to zależeć od wybranego programu uruchamiającego, na szczęście jest ich wiele i możesz wybrać ten, który chcesz. Jeśli ci się nie podoba, odinstaluj i gotowe.

Pobierz motywy dla telefonu Samsung J5

Od czasu do czasu dobrze jest zmienić nieco motyw naszego telefonu komórkowego. Aby maksymalnie spersonalizować go, abyś czuł się komfortowo podczas korzystania z niego, aby po prostu chciał, abyśmy go używali. W przypadku Samsunga program uruchamiający nazywa się TouchWiz. Co jest niesamowicie potężne. Z estetycznego punktu widzenia muszę zadeklarować, że jest moim ulubionym przez cały czas oficjalny program uruchamiający na Androida. Biorąc pod uwagę mój własny przypadek, ani Sony, ani Motorola, ani LG, żeby podać kilka przykładów, chcę w końcu tyle samo, co w przypadku Samsunga.

Ponadto pozwala nam to uzyskać dostęp do menu, w którym otrzymujemy szeroką gamę motywów do szybkiej instalacji na naszym urządzeniu. Należy zauważyć, że zajmuje to trochę czasu przestrzeń magazynowa oczywiście móc je pobrać. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie zrobić zbyt wiele.

Może nie jesteś jednym z tych użytkowników, którzy mają telefon Samsung J5 i mają w rękach coś potężniejszego. ale w ten sam sposób musisz zainstalować program uruchamiający na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, musisz wybrać najlepszy program uruchamiający dla swoich telefonów komórkowych z Androidem średniej klasy.

Zmień motywy w telefonach Samsung J5

Aby to zrobić, wystarczy przejść do przodu, jednocześnie wsuwając oba palce i wsuwając je. Ekran robi się mały, ale na dole widać kilka opcji. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć miejsce, w którym jest napisane Motywy.

Gdy już się tam znajdą, zobaczysz, że tematy są podzielone na kategorie i w rzeczywistości masz ich wystarczająco dużo, aby móc je przeglądać. To kwestia sprawdzenia, które ze wszystkiego lubisz, aby móc wybrać to samo.

Musisz to mieć Konto Samsung móc pobrać motyw i zastosować go. To samo konto jest darmowe i nie powinieneś mieć większych problemów z jego utworzeniem. Dlatego nie musisz się martwić.

Jak widać, zmiana motywu dla Samsunga nie jest zbyt skomplikowana. To kwestia odrobiny cierpliwości, zwłaszcza szukania ulubionego.

W sklepie jest wiele wyrzutni, które mogą Cię przekonać, to jedyna rzecz, którą powinieneś zrobić wstaw ikonę Sklep Play z telefonu komórkowegoW wyszukiwarce wpisz „Launcher” i wypróbuj jak najwięcej, aż znajdziesz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Z drugiej strony musisz również wiedzieć, że Launchery są odpowiednie nie tylko dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jest też kilka ciekawych, które możesz pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem IOS. W poniższym linku podajemy szczegółowe informacje na temat pobierania i instalowania programów uruchamiających dla telefonów z systemem IOS.

Pamiętaj, że niektóre z nich mogą być cięższe lub lżejsze niż TouchWiz. I oczywiście może generować problemy z wydajnością w telefonie komórkowym (chociaż byłoby to dziwne i nie takie złe). To powiedziawszy, działa nawet dla tych, którzy chcą większej szybkości w menu, zdobądź lekki program uruchamiający dla Androida aby nieco przyspieszyć procedury między menu i menu.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up