Jak pobierać i instalować aplikacje na telewizorach LG i Samsung Smart TV?

Niedawno otrzymaliśmy więcej niż jedną prośbę o pobranie i zainstalowanie aplikacji na telewizorach Smart TV i chociaż na temat niektórych z nich napisaliśmy już konkretne artykuły, chcielibyśmy być nieco bardziej ogólny w tym przypadku. Następnie nauczymy Cię, jak pobierać i instalować aplikacje na inteligentnych telewizorach LG i Samsung.Chociaż są to prawdopodobnie dwaj producenci, którzy sprzedali najwięcej tych urządzeń.

Ale zanim przejdziemy dalej i na wszelki wypadek, musimy się założyć, że wiele z tych telewizorów daje nam możliwość zainstalowania wszelkiego rodzaju aplikacji, aby oglądać je w telewizji tak, jakby były treścią A. Najpopularniejsze aplikacje, które możemy pobrać, to Netflix, YouTube, Twitter, Pandora, eBay, Facebook itp.. Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować jedną, czy drugą, wiesz, że poniżej znajdziesz odpowiedź, jak to zrobić.

Telewizor inteligentny Samsung

Następnie rozpoczniemy szczegółową procedurę instalacji aplikacji na telewizorze Samsung Smart TVa pierwszą rzeczą do zrobienia jest upewnienie się, że jest podłączony do sieci internetowej, za pośrednictwem Wi-Fi lub nawet przewodowej. Tak czy inaczej, powinieneś wiedzieć, że bez nich nie możesz iść dalej. Musisz włączyć telewizor, a następnie przejść do opcji Smart Hub w menu głównym. Następnie przejdź do Aplikacje i Aplikacje Samsung. Zobaczysz, że wyświetlane są wszystkie możliwe aplikacje.

Powinieneś wiedzieć, że musisz przeszukać wszystkie aplikacje i ich kategorie, aby znaleźć te, które chcesz zainstalować na telewizorze. Wybierz ten, który chcesz i kliknij Intro. Oczywiście powinieneś zadać sobie trud sprawdzenia, czy kliknąłeś przycisk Pobierz. Następnie musisz ponownie nacisnąć Enter. W ten sposób pobieranie rozpocznie się bez żadnych problemów. Więc, Ikona aplikacji powinna pojawić się wśród zainstalowanych i można ją uruchomić bez żadnych problemów.

Telewizor LG Smart

Podobnie jak w przypadku Samsung Smart TV, najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku urządzeń LG, jest to, że urządzenie jest podłączone do Internetu za pomocą kabla lub Wi-Fi. Następnie musisz włączyć telewizor i wybrać z menu Smart TV. Ale w tym przypadku musisz wyszukać opcję LG Smart World i podać identyfikator konta LG TV i hasło, które obejmują. W tym momencie możesz wyszukiwać aplikacje za pomocą kategorii, klikając Zainstaluj to, co chcesz.

Oczywiście musisz sprawdzić, czy wszystkie wymagania są spełnione, aby aplikacja działała płynnie na Twoim telewizorze LG Smart TV, ponieważ każda aplikacja jest specyficzna. Po wybraniu danej aplikacji musisz zaakceptować, aby kontynuować instalację. Jak zapewne zauważyłeś, pobieranie i instalowanie aplikacji na telewizorach LG i Samsung Smart TV jest naprawdę łatwe.a najciekawsze ze wszystkich jest to, że wiedza o tym, gdzie je znaleźć, oszczędza sporą część biznesu.

Indeks
 1. Telewizor inteligentny Samsung
 2. Telewizor LG Smart
 • Aplikacje, które musisz pobrać na telewizor Samsung Smart TV
 • Aplikacje, które musisz mieć na swoim Samsung Smart TV
 • Aplikacje, które musisz pobrać na telewizor Samsung Smart TV

  Technologia rozwija się coraz szybciej i kiedyś były stare telewizory LED lub LCD, teraz teraz Smart TV Zajmują absolutnie wszystko i możemy mieć na nich zainstalowane mnóstwo aplikacji, dzięki czemu te telewizory są o wiele bardziej kompletne niż kiedykolwiek, centrum mediów.

  To wszystko, dzięki System operacyjny Android TVMusimy również pamiętać, że istnieje wiele aplikacji, które są niezgodne lub nie można ich dokładnie używać w telewizji, chociaż pod pewnymi względami ograniczają się do stwierdzenia, że ​​istnieje wiele interesujących aplikacji, które zalecamy do pobrania.

  Aplikacje, które musisz mieć na swoim Samsung Smart TV

  Łowca lochów 4: To zdecydowanie jedna z najbardziej wciągających gier RPG akcji dla mnie na urządzenia mobilne, jest to niezwykle popularna gra, którą możesz z łatwością cieszyć się na swoim telewizorze Samsung Smart TV, jakość grafiki tytułu, a także rozgrywka i rysowanie jest więcej niż historia na tyle, by uwieść Cię na wiele godzin, a na dodatek o wiele lepiej, jeśli grasz je na ogromnym ekranie. Pobierz tutaj.

  Pictionary: Ta gra jest zdecydowanie fajna, gdy gra się z dużą liczbą gości, ponieważ w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to narysować obrazek, a pozostali muszą dokładnie odgadnąć, co to jest. To świetny sposób na ominięcie niezwykle przyjemnego wieczoru z rodziną lub przyjaciółmi i zagranie w tę zabawną grę na telewizorze Samsung Smart TV. Pobierz go tutaj.

  Film: Bo jeśli mamy telewizor Samsunga, to jest on również przeznaczony do oglądania filmów i seriali, dlatego nie może zabraknąć aplikacji specjalnie do tego przeznaczonej. Pomiędzy filmami i serialami, w tym dokumentami, można obejrzeć łącznie ponad osiem tysięcy plików. Cała gama zróżnicowanych i rozrywkowych treści, dzięki którym możesz cieszyć się transmisją strumieniową w Internecie. Polecana aplikacja, którą możesz Pobierz tutaj.

  Pokojo: Aby podsumować tę listę, jeśli masz dzieci w domu, polecamy Pocoyo ABC Free, aplikację, która, jak możesz sobie wyobrazić, służy jednocześnie do rozrywki i nauczania. Są nawet odcinki serialu, dzięki czemu maluchy mogą przez wiele godzin pozostać zdrowe i zależne od telewizji. Bez wątpienia jest to niezwykle ciekawa aplikacja dla najmłodszych w domu. Znajdź to tutaj.

  Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się pobrać i zainstalować aplikacje na telewizorach LG i Samsung Smart TV?

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up