Jak pobierać filmy z Instagrama lub historie z Instagrama, które są dłuższe niż minutę

sieć społeczna Instagram Używany głównie do udostępniania zdjęć i filmów Z urządzenia mobilnego ma wiele narzędzi, filtrów i efektów poprawiających prezentację. To sprawia, że ​​jest atrakcyjny dla swoich naśladowców, dzięki czemu stał się ulubionym wśród technologów.

Jednak większość entuzjastów aplikacji czuła się ograniczona. Powodem jesteś ty umożliwia pobieranie filmów w jednym okresie 60 sekund.

W naszych czasach stwierdziliśmy, że większość problemów, których nie można przesadzić, ma rozwiązania. Powód, który na to pozwala Znajduj nowe wydania i udostępniaj filmy Nieograniczony.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem tej sieci, masz szanse korzystał z większości narzędzi oferowanych przez tę aplikację.

Dokładnie przez to Przedstawimy rozwiązanie tego problemu Czujesz się ograniczony. Możesz także przeczytać więcej na inne tematy związane z Instagramem. Możemy Cię poprowadzić w sekcji Zobacz, jak to zrobić.

Indeks
 1. Jak pobierać filmy z Instagrama
 2. Przesyłaj filmy na Instagram przez ponad minutę
 3. Jak publikować filmy na Instagramie z komputera
  1. Gramblr
  2. Baran
  3. Google Chrome

Jak pobierać filmy z Instagrama

Jeśli korzystałeś tylko z podstawowych narzędzi tej aplikacji, możesz być zaznajomiony z tradycyjnym użyciem. Jednak przedstawimy krótkie omówienie Co zwykle robimy, gdy pobieramy wideo w tradycyjny sposóbmożemy to zrobić na dwa sposoby:

 • Jeden z nich jest przechodząc do przycisku "Nowa treść" Kto przekieruje nas na stronę dostępową, na której zapisaliśmy nasze zdjęcia i filmy?
 • Następnie wybieramy film, który chcemy opublikować i udostępniamy.

My też możemy to zrobić:

 • Podejdź do okna, które mówi Twórz treści i nagrywaj filmy w locie przed pobraniem.

W obu przypadkach, jeśli wideo przekracza minutę, aplikacja ty poprosi o skompresowanie go dopóki się nie zmniejszy zajmuje tylko minutę, zanim publikacja jest dozwolona.

Nikt nie lubi czuć się ograniczonym, bardzo szybko robić zdjęcia lub wycinać z filmu bardzo ważne momenty. Biorąc pod uwagę sposoby, w jakie możesz go w pełni wykorzystać, Instagram ma kilka opcji, które możesz osiągnąć. Przesyłaj filmy dłuższe niż minutę wcześniej ustalone.

Przesyłaj filmy na Instagram przez ponad minutę

Dzięki „Live” Stories, opcji używanej od aktualizacji 2016. Masz taką możliwość. Chcemy Ci pokazać, jak: Kiedy przyjdziesz na tę sesję, będziesz w stanie Twórz treści o nieograniczonej długości ponieważ są nadawane na żywo z jedną lub kilkoma osobami.

Z zastrzeżeniem, że nie masz już możliwości przesyłania strumieniowego i dopracowywania szczegółów, tak jak zobaczą to, tak jak to zrobili, gdy zostało nagrane. Ponieważ jesteś transmitowany na żywo w czasie rzeczywistym.

Zawsze, gdy chcesz transmitować na żywo, Twoi subskrybenci otrzymają powiadomienie, aby się dowiedzieć i mieć możliwość spotkania się z Tobą. Musisz upewnić się, że masz dobry sygnał internetowy aby osiągnąć lepsza jakość transmisji a wideo nie zatrzymuje się.

Inna znacznie nowsza opcja jest zakończona Telewizja Instagram (IGTV) kanał telewizyjny zintegrowany z siecią społecznościową. Przekroczyło to oczekiwania użytkowników, ponieważFilmy mogą nawet pojawiać się na zegarze w ich przedłużeniu.

Możesz go znaleźć w prawym górnym rogu swojego profilu z ikoną małego telewizora. Chociaż filmy są tworzone na miejscu, tMasz możliwość przejrzenia ich przed pobraniem.

Kolejną zaletą aplikacji jest to, że możesz Przechowuj filmy, odbieraj i zbieraj liczbę użytkowników kto to widział. Sprawdź komentarze i wróć do swoich ulubionych chwil.

A teraz, gdy masz już te technologiczne alternatywy w swoich rękach, możesz się uczyć, odwiedzając IGTV w aplikacji mobilnej i oglądając w ten sposób filmy, które pobrali użytkownicy, których obserwujesz. Instagram to bardzo wizualna sieć społecznościowa, która pozostaje na dobrej drodze Zdjęcia i filmy, które zwykle publikujemy na telefonie komórkowym.

Większość, a może wszyscy użytkownicy wiedzą, jak udostępniać zdjęcia lub filmy z telefonu komórkowego za pośrednictwem Instagrama. Dziś pomożemy Ci w inny sposób Jak opublikować wideo z komputera?, dla wielu pytanie o coś niemożliwego.

Jednak dzisiaj dołożymy wszelkich starań, aby Cię poprowadzić i że to wyzwanie staje się rzeczywistością w wirtualnym świecie. Istnieje wiele narzędzi, Dzisiaj porozmawiamy o trzech.

Jak publikować filmy na Instagramie z komputera

Mamy tę opcję w przypadku niektórych aplikacji i mogą to być:

Gramblr

Po pierwsze, jest Gramblr, czyli aplikacja, której możesz użyć do pobrania Zdjęcia i filmy z komputera. A co najlepsze, nie musisz posiadać telefonu komórkowego.

Pobierz aplikację na swój komputer, zarejestruj się, a następnie zaloguj. Przejdź do karty „Pobierz teraz”, znajdź foldery na komputerze i wybierz plik wideo, który chcesz pobrać.

Poczekaj, aż się załaduje i pamiętaj, że filmy trwają 60 sekund. Być może będziesz musiał je wyciąć. Później możesz Opublikuj go, umieszczając stopkęlub możesz pobrać ją później.

Baran

Narzędzie numer dwa z naszych trzech opcji to: „”Baran„” przeznaczone dla komputerów, które współpracują w szczególności z System operacyjny Linux.

Podobnie jak w przypadku Gramblr, musisz pobrać aplikację iw takim przypadku zarejestrować się za pomocą swojego konta na Instagramie i hasła. Wtedy zaczynasz Używaj go tak, jakbyś korzystał z Instagrama z telefonu bezpośrednio na komputerze.

Google Chrome

Jak być może zauważyłeś, jest to bardzo proste, ale wciąż mamy inny wybór i jest to przez Chrome. Pamiętaj, że jest to przeglądarka z wieloma funkcjami, w tym Prześlij filmy na Instagram z systemu operacyjnego okno. Jeśli masz wersję 10, nawet lepszą.

Aby to zrobić, musisz Otwórz kartę w Chrome i spójrz w prawy górny panel. Kliknij Więcej narzędzi, a następnie kliknij Deweloper.

Na kartach powyżej poszukaj „Toogle Device Toolbar”„” aby móc wybrać żądany smartfon. Następnie wybierz listę rozwijaną w prawym górnym rogu i Wybierz smartfon, który chcesz emulować na ekranie komputera.

Naciśnij klawisz F5, a widok przeglądarki zostanie odświeżony. W ciągu, Zostanie wyświetlony pasek narzędzi aplikacji Mobilny Instagram.

Jeśli wykonasz te czynności, zobaczysz poniżej ikony aplikacji Instagram. Kliknij znak plusa (+) pośrodku. Znajdź w swoich plikach wideo, które chcesz opublikować a reszta jest zupełnie taka sama, jak w przypadku korzystania z aplikacji na telefonie.

Udało Ci się już to odkryć Trzy metody pobierania filmów na Instagram z komputera. Mamy nadzieję, że nadal będziesz w stanie w pełni korzystać z tego narzędzia pola widzenia.

Użyj tego, co uważasz za najkorzystniejsze, najłatwiejsze i najbardziej produktywne. Pokazuje to dalej Wirtualny świat nie ma granic Cóż, tylko Ty możesz postawić klocki, które nie pozwolą Ci spełnić Twoich oczekiwań.

Nie zapomnij nas odwiedzić. Wiesz już, że naszym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych opcji, abyś mógł mieć jak najlepsze wrażenia. Ale pamiętaj, że pod koniec dnia decydujesz, czego użyć, ponieważ pod koniec dnia decyzja jest w twoich rękach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mediach społecznościowych i wskazówkach dotyczących użytkowania, zapewniamy Ci ochronę.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up