Jak pisać kolorowe litery w WhatsApp i po prostu zmienić czcionkę

Jak napisać kolorowy tekst na WhatsApp? Zmień kolor czcionki z WhatsApp? Albo jak napisać kolorowy tekst na Whastapp.

Tym razem ty Pomożemy rozwiązać To pytanie, ponieważ znaleźliśmy już inne, na przykład, gdy pomagamy Ci usunąć zablokowany kontakt na WhatsApp. Po prostu postępuj zgodnie z naszym samouczkiem, aby łatwo zmienić kolor tekstu

To popularne dzisiaj pytanie. WhatsApp jest obecnie popularną aplikacją do przesyłania wiadomości. Wszyscy chcą Poznaj wskazówki WhatsApp.

Jest dużo Wskazówki WhatsAppChociaż przed ich uruchomieniem należy pamiętać, że będziesz musiał zaktualizować WhatsApp, aby ułatwić sobie pracę, ale dziś mówię o kolorowym tekście WhatsApp na Androida.

Albo zmień Kolor czcionki z WhatsApp. Nie ma kodu kolorów WhatsApp do korzystania z tej oficjalnej aplikacji WhatsApp.

Możesz tylko zmienić rozmiar czcionki. Nie ma możliwości zmiany koloru tekstu. Możesz jednak wysyłać kolorowy tekst w oficjalnej aplikacji WhatsApp. Więc nauczmy się

Indeks
 1. Jak krok po kroku zmienić kolor czcionki WhatsApp
 2. Krok po kroku zmień czcionkę inną niż domyślna
  1. Z łatwością łącz opcje formatowania
 3. Oto jak łatwo zmienić czcionkę WhatsApp w Androidzie
 4. Jakie rodzaje liter mogę umieścić w WhatsApp, używając czcionki retro?
 5. Koniec ze zmianami formatu w WhatsApp, mamy dla Ciebie to, co najlepsze.
 6. Fontsy, bardziej niesamowite czcionki dla WhatsApp dla Ciebie

Jak krok po kroku zmienić kolor czcionki WhatsApp

Musisz zainstalować aplikację zadzwoń do Whatsblue To jest fantazyjny generator kolorowego tekstu dla Sklepu Play.

 • Możesz pobrać dowolną aplikację zmieniacza czcionek dla Androida.
 • W Sklepie Play na Androida jest wiele aplikacji do zmiany czcionek.
 • Po zainstalowaniu Bluetext ze Sklepu Play
 • Otwórz tekst WhatsBlue (Fancy Text Generator Pro)
 • Napisz swoją wiadomość [qué mensaje desea colorear para Whatsapp] wykonując Aplikacja tekstowa WhatsBlue.
 • Po wpisaniu w tej aplikacji zobaczysz niebieski tekst.
 • Istnieje również wiele innych źródeł w tej aplikacji dla WhatsApp lub Facebooka na dowolnej platformie.
 • Kliknij Źródła niebieski tekst aby wysłać wiadomość w kolorze niebieskim.
 • Możesz użyć dowolnej czcionki, jeśli chcesz mieć kolorowy tekst dla WhatsApp. Wystarczy dotknąć niebieskich czcionek tekstu.
 • Masz teraz trzy opcje.
 • Pierwsza kopia tekstu, drugi tekst WhatsApp i ostatni udostępniony tekst.
 • Więc dotknij tekstu WhatsApp, aby wysłać kolorową wiadomość na WhatsApp.
 • Po dotknięciu tekstu WhatsApp otworzy się aplikacja WhatsApp i zostanie wybrany znajomy, do którego chcesz wysłać wiadomość.
 • Wyślij go do swojego długo wyczekiwanego przyjaciela. Możesz także skopiować tekst z tej aplikacji, aby używać go w innych aplikacjach do przesyłania wiadomości.

Krok po kroku zmień czcionkę inną niż domyślna

WhatsApp obsługuje również pliki Minivan policyjny. Jednak w WhatsApp nie ma globalnego ustawienia zmiany czcionki dowolnego tekstu.

Potrzebujesz zmienić to indywidualnie Aby zmienić czcionkę, otocz tekst trzema grawitacjami (`` '') dla każdej wiadomości. Więc tekst brzmi: `` Jak się masz? '' '

Z łatwością łącz opcje formatowania

Niezależnie od tego, czy używasz skrótów, czy tych konfiguracja natywnamożesz łączyć różne opcje formatowania słowa lub frazy.

Innymi słowy, możesz powiedzieć to samo pogrubiony tekst, kursywa, a nawet zmień czcionkę na czcionkę o stałej szerokości. Aby to zrobić, wstaw tekst do odpowiednich symboli.

Jedyne, na co należy zwrócić uwagę, to zamówienie. Symbol wprowadzony jako pierwszy jest na końcu zamknięty. Na przykład w tym słowie * ~ _disney_ ~ * najpierw umieszczamy gwiazdkę. Teraz zamierzamy to zakończyć.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy można zmienić czcionkę w WhatsApp? W rzeczywistości wiemy, że ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest jedną z najpopularniejszych ważne z całego światadlatego często otrzymujemy ciągłe zapytania o to, jak to działa.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać wspominać o wszystkim, co z tym związane Możliwość zmiany czcionki w WhatsApp, więc pokażemy Ci kilka szczegółów do rozważenia.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym konkretnym samouczku, jest to, że faktycznie zmieniasz czcionkę w WhatsApp to naprawdę łatweNawet jeśli korzystasz z dwóch kont WhatsApp w tym samym czasie, możesz użyć tej sztuczki dla obu.

Prawda jest taka, że ​​wystarczy kilka wskazówek, Będziesz miał okazję aby wybrać żądany format czcionki dla WhatsApp, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie.

Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać ten artykuł i czytać dalej Zajmiemy się wszystkimi formalnościami oraz szczegóły, które należy wziąć pod uwagę, aby znaleźć ostateczne rozwiązanie w tej sprawie.

Oto jak łatwo zmienić czcionkę WhatsApp w Androidzie

Jeśli chcesz zmienić format liter w WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że istnieje Aplikacja w oficjalnym sklepie Google, całkowicie bezpłatna aplikacja, która jest idealna do edycji tekstu i daje inną perspektywę aplikacji do przesyłania wiadomości.

To jest Pobierz aplikację Fontsy: Czcionki dla WhatsApp, a dzięki niemu możesz pisać co chcesz i jednym kliknięciem możesz jest kopiowany do schowka. Następnie możesz wkleić go do dowolnej rozmowy WhatsApp, aby móc użyć formatu, który najbardziej Ci się podoba.

Jak wspomniano wcześniej, jesteśmy pewni, że Fontsy jest jedną z najlepszych aplikacji do zmiany czcionki WhatsApp, a jeśli tak, to jest Policz notatki Jak stwierdzili użytkownicy, jest całkiem jasne, że niewielu radzi sobie tak dobrze w tym segmencie.

Jeśli chcesz pobrać i zainstalować Fontsy: Fonts for WhatsApp na Androida, otrzymasz plik Informacje o tym. Pytania o to, jak zawsze nas zadajesz.

To, co powiedzieliśmy teraz, dotyczy aplikacji innych firm, z których możemy korzystać, a mimo to musimy dzięki ciągłe aktualizacje Szczególnie w tym drugim przypadku WhatsApp oferuje już opcję edycji tekstu, więc pokażemy Ci kilka szczegółów.

Na przykład możemy wybrać format czcionki retro, a nazwa danej czcionki to FixedSys. Aby z niej skorzystać, musisz wstawić trzy pojedyncze cudzysłowy wstecz na początku i na końcu każdej wiadomości ("`). Nie więcej.

Innymi słowy, do tej pory Umieść te cytaty Przed każdą wiadomością, którą napiszesz w WhatsApp, zmień format, który będzie używany domyślnie w tym przypadku. To łatwy i dziwaczny sposób na personalizację najważniejszego komunikatora na świecie.

Czy udało Ci się krok po kroku zmienić czcionkę w WhatsApp?

WhatsApp to najpopularniejsza aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie i za granicą zawsze nas to zaskakuje z nowością za nowością. Jednym z najczęstszych żądań użytkowników jest możliwość zmiany czcionek, co możemy robić od zeszłego lata.

WhatsApp od dawna jest krytykowany za brak dynamizmu w niektórych aspektach. Podczas gdy inne Aplikacje takie jak Google Allo Dzięki nim możesz zmieniać litery, a nawet zmieniać ich rozmiar.

W WhatsApp zawsze wahali się przed wprowadzeniem takich zmian, ale teraz możemy Użyj nowej typologii coś retro w naszej ulubionej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jakie rodzaje liter mogę umieścić w WhatsApp, używając czcionki retro?

Zeszłego lata WhatsApp zaskoczył nas ważną nowością, umożliwiając zmianę czcionki naszych wiadomości. Tradycyjną czcionkę, do której przyzwyczailiśmy się od czasu uruchomienia aplikacji, można teraz zmienić za pomocą rozszerzenia trochę bardziej w stylu retro przypomina stare maszyny do pisania.

Ta czcionka to Połączenie FixedSys aby go użyć, musimy po prostu rozpocząć i zakończyć zdanie lub słowo, którego format literowy chcemy zmienić, pojedynczym cudzysłowem powtórzonym trzy razy.

To znaczy, zamiast hellomusisz powiedzieć „cześć”, aby aplikacja natychmiast zmieniła format listu.

W Androidzie musisz znaleźć ciężki akcent Otwórz klawiaturę numeryczną a naciśnięcie klawisza „=” otwiera klawiaturę z symbolami, w której możemy szybko znaleźć odwrócony akcent, którego szukamy.

W przypadku iPhone'a klawiatura, która jest z nim standardowo, nie ma tej ikony, więc musisz to zrobić Pobierz inną klawiaturę. W App Store można znaleźć wiele opcji klawiatury, z których większość jest bezpłatna.

Koniec ze zmianami formatu w WhatsApp, mamy dla Ciebie to, co najlepsze.

Przez chwilę, gdy korzystamy z WhatsApp, nie ograniczamy się do standardowego formatu. Teraz możemy Podkreśl pogrubienie, kursywą, a nawet przekreśl to, co jest napisane.

Aby tekst pisany został pogrubiony, należy wpisać zdanie lub Słowo między gwiazdkami. Jeśli chcemy, aby tekst był pisany kursywą, musimy umieścić go między podkreśleniami.

Jeśli chcemy, aby to, co napisaliśmy, było przekreślone, musimy umieścić tekst między małymi literami.

Fontsy, bardziej niesamowite czcionki dla WhatsApp dla Ciebie

Gdy aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych proponuje zmianę czcionki to nie wydaje się wystarczające Możesz pobrać Fontsy ze sklepu Google Play. Dzięki tej aplikacji możesz używać różnych czcionek w WhatsApp i innych aplikacjach, takich jak Facebook czy Twitter.

To tak proste, jak używanie aplikacji do pisania i wstawiania tekstu Najbardziej lubimy format Następnie skopiuj do schowka, aby używać tekstu w WhatsApp lub dowolnej innej aplikacji.

Jeśli lubisz wiadomości błyskawiczne, nie przegap tej możliwości nasza kompilacja z najlepszych aplikacji dla WhatsApp.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up