Jak otworzyć, mieć i zarządzać dwoma lub więcej kontami na Instagramie w tym samym czasie na moim telefonie z Androidem lub iOS

Popularność Instagrama od jakiegoś czasu stale rośnie. Z Facebooka wznowione, po prostu rosło i rosło. Prawda jest taka, że ​​jest wielu ludzi, którzy mają miliony obserwujących w tej sieci społecznościowej i zarabiają na życie, przesyłając zdjęcia, co innego.

Krótko mówiąc, nie stało się to tylko niezbędną siecią społecznościową dla tych, którzy Lubią zdjęciaAle stało się również źródłem dochodu dla wielu ludzi na całym świecie, którzy zarabiają na nim tysiące dolarów.

Indeks
 1. Jak mieć jednocześnie dwa konta na Instagramie
 2. Dwa konta na Instagramie jednocześnie
 3. Jak otworzyć dwa konta na Instagramie
 4. Utwórz kolejne konto na Instagramie
 5. Jak założyć dwa konta na Instagramie
 6. Dlaczego dwa konta mogą być przydatne?
 7. Instwogram
 8. Klon IG
 9. Jak tego użyć

Jak mieć jednocześnie dwa konta na Instagramie

Dlatego ważne jest, aby mieć dwa konta na Instagramie dla wielu osób. To już się zatrzymuje. Zarządzaj dwoma kontami komercyjnie lub po prostu mieć reklamę i personel, to zależy od Ciebie.

Od jednej z ostatnich aktualizacji możliwe jest jednoczesne posiadanie dwóch kont bez konieczności robienia tego żonglować na Androidzie Krótko mówiąc, od tego czasu musieliśmy pobrać aplikację innej firmy, która powielała aplikację Instagram, aby korzystać z innego konta. Teraz sprawy są o wiele łatwiejsze i nie musisz zbytnio komplikować życia, jeśli chodzi o otwieranie obu kont na Androidzie.

Dwa konta na Instagramie jednocześnie

 • Jedyne, co masz zamiar zrobić, to udać się na Instagram. Następnie kontynuujemy część konfiguracji. Jeśli spojrzysz na prawy górny róg, pojawi się kilka kropek. po prostu naciśnij tam.
 • Kiedy już tu jesteś, po prostu idź tam, gdzie jest napisane Dodaj konto.
 • ¿Co się teraz dzieje? Automatycznie przechodzimy do strony głównej, na której musimy się jak zwykle zalogować, wpisać nazwę Użytkownik i hasło nowego konta, które chcesz dodać.
 • Gdy wszystko jest zrobione, wszystko, co musisz zrobić, to to zrobić zaloguj się i gotowe.

Teraz zauważysz mały szczegół, który pokaże nazwę konta, którego aktualnie używasz na górze. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, pokaże strzałkę, która pozwoli ci wrócić do sesji drugiej liczy, jeśli naciśniesz bardzo zwinną i szybką. W ten sposób możesz przełączać się między kontami i mieć dwa konta na Instagramie Na urządzeniu Samsung S6 lub innym urządzeniu mobilnym z systemem Android otwórz.

Jak otworzyć dwa konta na Instagramie

Przede wszystkim powinieneś mieć najnowszą wersję sieć społeczna, Oczywiście sprawdź oczekujące aktualizacje itp.

Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy przejść do części konfiguracyjnej aplikacji. Kiedy już tam jesteśmy, musimy poszukać opcji, która mówi „Dodaj konto". Telefon komórkowy automatycznie powraca do ekranu startowego Instagrama, na którym oczywiście musimy się zalogować. Tam dodajesz wymagane dane, a następnie jak zwykle klikasz" Rozpocznij sesję ".

Teraz, gdy spojrzysz na górę, zobaczysz nazwę konta, z którego korzystasz, ale także Możesz zobaczyć, że teraz jest strzała Do czego służy strzała? Abyś mógł wrócić do drugiej sesji, w której byłeś.

Pozwala to na zmianę sesji i sesji. W ten sposób nie musisz pobierać aplikacji innej firmy ani robić nic dziwnego, nawet rootować telefon. Możesz korzystać z dwóch kont na Instagramie jednocześnie bez zbyt wielu problemów i możesz stracić maksymalnie około pięciu minut Skonfiguruj rzeczy za pierwszym razem a potem zapominasz na zawsze.

Instagram to niezwykle przydatna sieć społecznościowa. Jeśli nauczysz się, jak najlepiej wykorzystać to, czego chcesz, możesz to zrobić bardzo dobrze. Jak zawsze, masz pytania na ten temat ”Mini tutorial„Jeśli chodzi o to, co właśnie powiedzieliśmy, możesz zostawić swoje pytanie w polu komentarzy, które zobaczysz poniżej.

Utwórz kolejne konto na Instagramie

Nie jest to zbyt skomplikowane dwa e-maile i to jedyna rzecz, której potrzebujesz, aby móc utworzyć nowe konto na Instagramie. Możesz nawet używać Outlooka z jego aliasami, co da ci więcej pochwał podczas tworzenia wiadomości e-mail, aby móc tworzyć nowe konta na Instagramie.

Utwórz również konto Instagram To wcale nie jest skomplikowane, ponieważ możesz to zrobić z tej samej aplikacji po jej pobraniu i zainstalowaniu. Możesz nawet otworzyć dwa konta na Instagramie w tej samej aplikacji bez instalowania aplikacji innych firm lub korzystania z klasycznych aplikacji używanych do klonowania innych aplikacji.

Jak założyć dwa konta na Instagramie

To całkiem proste. Jak powiedziałem, jedyną rzeczą, która może skomplikować sprawę, jest posiadanie kolejny e-mail. Niezależnie od tego, czy jest to Gmail, Outlook czy jakakolwiek usługa poczty e-mail, zwykle dość łatwo jest utworzyć inne alternatywne konto, aby można było z niego korzystać na Instagramie lub w różnych sieciach społecznościowych.

W przeciwieństwie do Facebooka, Instagram ułatwia korzystanie z wielu kont w sieci społecznościowej. Wiele osób ma konto osobiste, którym się dzielą Zdjęcia i filmy z przyjaciółmi, rodziną itp.

I inne konto firmowe, którego używają w swojej firmie lub dzielą się różnymi rzeczami związanymi z czymś, co robią, aby zarabiać pieniądze itp. Możesz używać drugiego konta na Instagramie do czego chcesz. Ta sieć społecznościowa otworzyła drzwi wielu osobom, które używają jej do zarabiania pieniędzy na różnych kontach Rachunki, którymi zarządzają.

To świetna okazja, aby zarabiać pieniądze lub rozwijać swój biznes. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest posiadanie alternatywnego konta lub drugie konto aby móc to zrobić i pozostawić nasze osobiste konto tylko dla naszej firmy.

Dlaczego dwa konta mogą być przydatne?

Krótko mówiąc, Instagram jest zwykle używany zarówno do celów biznesowych, jak i osobistych. Wydaje się, że posiadanie tylko jednego konta na potrzeby fotografii jest w porządku. artystyczne / zawodowe i mieć kolejny raport, aby zrobić zdjęcia z naszego codziennego życia.

Instwogram

A może z nazwy wywnioskujesz, że za pomocą tej aplikacji możesz jednocześnie kontrolować dwa konta na Instagramie, jeśli musisz wziąć pod uwagę, że nie są one dostępne w Sklepie Play, ale Programista XDA, Forum dla niezależnych programistów Androida. Nie martw się, że jest całkowicie niezawodny. Możesz użyć wątku dyskusji, aby śledzić wszystkie aktualizacje, które pochodzą z danej aplikacji.

Klon IG

A gdzie mnie teraz wysyłasz? Pewnie tak myślisz, wiem. To wcale nie jest dziwne, ciche, to kolejna aplikacja oparta na Instwogramie, ale z małą różnicą i dzięki korzystać z Instwogramu i Instagrama Dzięki tej aplikacji możesz jednocześnie kontrolować około pięciu kont. Jeśli dwa są dla Ciebie wystarczające, zainstaluj poprzednią. Ale jeśli potrzebujesz więcej niż dwóch, potrzebujesz IG Clone. Znowu na forum Programista XDA Znajdziesz APK do zainstalowania.

Jak tego użyć

 • Usuń plik oficjalna aplikacja na Facebooku
 • Jeśli jej nie masz, zainstaluj oficjalną aplikację Instagram, a inne mody już są Instwogram, Twogram, Fivegram.
 • Następnie musisz zalogować się do każdego z nich.

Teraz możesz ponownie pobrać aplikację Facebook. Pamiętaj tylko o tym, jeśli chcesz udostępnić zdjęcia z konta na Instagramie, z którym musisz to zrobić. "Połącz z Facebookiem ”

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up