Jak otwierać, dołączać i zarządzać dwoma lub więcej kontami na Instagramie jednocześnie na moim telefonie komórkowym z Androidem lub iOS?

Od jakiegoś czasu popularność Instagrama rośnie i rośnie, coraz bardziej. Z Facebooka przejął, nie robił nic prócz wzrostu i wzrostu. Prawda jest taka, że ​​jest wiele osób, które mają miliony obserwujących w tej sieci społecznościowej i przetrwają dzięki temu, wrzucając zdjęcia, kolejne.

Krótko mówiąc, jest to nie tylko niezastąpiona sieć społecznościowa dla tych, którzy: oni lubią zdjęcia, ale stała się też źródłem dochodu dla wielu ludzi na całym świecie, którzy dzięki niej zarabiają tysiące dolarów.

Indeks

  Jak mieć jednocześnie dwa konta na Instagramie?

  Dlatego wiele osób musi mieć dwa konta na Instagramie, to już się kończy. zarządzać dwoma kontami komercyjny lub po prostu komercyjny i osobisty, to zależy od Ciebie.

  Od jednej z najnowszych aktualizacji możesz mieć dwa konta jednocześnie bez konieczności without żonglować na Androidzie Krótko mówiąc, ponieważ wcześniej musieliśmy pobrać aplikację innej firmy, aby replikować aplikację Instagram, aby móc korzystać z innego konta. Sprawy są teraz znacznie prostsze i nie będziesz musiał zbytnio komplikować swojego życia, mając oba konta otwarte na swoim Androidzie.

  Konta na Instagramie na ios

  Dwa konta na Instagramie jednocześnie

  • Wszystko, co zamierzasz zrobić, to wejść na Instagram, potem przechodzimy do sekcji konfiguracji, jeśli spojrzysz na prawy górny róg, pojawiają się kropki, następnie naciśnij w prawo.
  • Gdy już tu jesteś, wszystko, co musisz zrobić, to iść tam, gdzie mówi Dodaj konto.
  • ¿Co się teraz stanie? Automatycznie przechodzimy na stronę główną, gdzie jak zwykle musimy się zalogować, wpisać imię użytkownik i hasło nowego konta, które chcesz dodać.
  • Kiedy wszystko jest gotowe, wystarczy po prostu to zrobić zaloguj się i to wszystko.

  Teraz zauważysz mały szczegół, który polega na tym, że na górze widzisz nazwę konta, którego aktualnie używasz, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz strzałkę, dzięki której możesz wrócić do następnej sesji konta, jeśli naciśniesz ją bardzo i szybko . W ten sposób możesz przełączać się między kontami i dwa konta na Instagramie otwórz na Samsung S6 lub dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android.

  Jak otworzyć dwa konta na Instagramie?

  Przede wszystkim powinna to być najnowsza wersja sieć społeczna, oczywiście sprawdź, czy są jakieś oczekujące aktualizacje itp.

  Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy przejść do sekcji konfiguracyjnej aplikacji. Kiedy tam jesteśmy, musimy poszukać opcji, która mówi „Dodaj konto”. Telefon automatycznie wysyła nas do ekranu głównego Instagrama, ponieważ oczywiście musimy się zalogować, następnie wprowadzasz niezbędne dane do wprowadzenia, a następnie musisz jak zwykle nacisnąć „rozpocznij sesję”.

  Teraz, gdy zobaczysz na górze, zobaczysz nazwę konta, którego używasz, ale także widzisz, teraz jest strzałka Jak nazywa się strzała? Byłeś tam, aby móc wrócić do następnej sesji.

  W ten sposób wszystko, co możesz zrobić, to zmienić sesję i sesję, w ten sposób bez pobierania jakiejkolwiek aplikacji innej firmy lub robienia czegokolwiek dziwnego, nawet bez rootowania telefonu komórkowego, możesz używać konta na Instagramie tak samo bez większych problemów, a może co najwyżej stracisz około pięciu minut skonfiguruj rzeczy najpierw a potem zapominasz na zawsze.

  Instagram to bardzo przydatna sieć społecznościowa i jeśli nauczysz się jak najlepiej wykorzystywać to, czego chcesz użyć, możesz dobrze sobie radzić. Jak zawsze, wszelkie pytania, które możesz mieć na ten temat ”mini-samouczek„Tak ci powiedzieliśmy, możesz zostawić swoje pytanie w polu komentarza, które widzisz poniżej.

  Utwórz kolejne konto na Instagramie

  To też nie jest zbyt skomplikowane dwa e-maile a wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć nowe konto na Instagramie. Możesz nawet używać Outlooka z jego aliasami, które sprawią, że będziesz bardziej gratulacyjny podczas tworzenia wiadomości e-mail, dzięki czemu możesz tworzyć nowe konta na Instagramie.

  Załóż też konto Instagram To wcale nie jest skomplikowane, ponieważ możesz to zrobić z samej aplikacji, gdy tylko ją pobierzesz i zainstalujesz. Możesz nawet otworzyć dwa konta na Instagramie w tej samej aplikacji bez konieczności instalowania aplikacji innych firm lub korzystania z klasycznych aplikacji używanych do klonowania innych aplikacji.

  jakieś mobilne konto na Instagramie

  Jak założyć dwa konta na Instagramie?

  To całkiem proste. Tak jak powiedziałem, to jedyna rzecz, która może skomplikować sprawy inny e-mail. Ale niezależnie od tego, czy korzystasz z Gmaila, Outlooka czy wybranej usługi pocztowej, ogólnie łatwo jest utworzyć inne alternatywne konto, aby móc z niego korzystać na Instagramie lub w różnych sieciach społecznościowych.

  W przeciwieństwie do Facebooka, Instagram umożliwia bezproblemowe posiadanie kilku kont w sieci społecznościowej. Jest wiele osób, które mają konto osobiste, z którym się dzielą zdjęcia i filmy z przyjaciółmi, rodziną itp.

  I jeszcze jedno konto służbowe, na którym używają go w swojej działalności lub dzielą się różnymi rzeczami związanymi z czymś, co robią, aby zarabiać pieniądze itp. Możesz użyć drugiego konta na Instagramie, co chcesz, ta sieć społecznościowa otworzyła drzwi dla wielu osób, które używają go do zarabiania pieniędzy za pośrednictwem różnych konta, którymi zarządzają.

  To dobra okazja, aby zarobić trochę pieniędzy lub rozwinąć swój biznes. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest posiadanie alternatywnego konta lub drugie konto móc to zrobić i pozostawić własne, osobiste konto, tylko we własnych rzeczach.

  Co może być przydatne dla dwóch kont?

  Krótko mówiąc, Instagram jest powszechnie używany w sprawach zawodowych i osobistych, może wydawać się słuszne, aby mieć konto tylko po to, by robić zdjęcia artystyczne / profesjonalne i mieć inne konto do robienia zdjęć z dnia na dzień.

  Instagram

  I możesz zrozumieć po imieniu, że będziesz mógł zarządzać dwoma kontami na Instagramie jednocześnie, jeśli musisz pamiętać, że nie jest on dostępny w Sklepie Play, ale zamiast tego Programiści XDA, forum dla niezależnych programistów Androida, nie martw się, że jest całkowicie niezawodne, a w wątku posta będziesz mógł śledzić wszystkie aktualizacje pochodzące z danej aplikacji.

  Klonuj IG

  A teraz gdzie mnie posyłasz? Pewnie o tym myślisz, wiem. Wcale nie jest dziwnie, cicho, to kolejna aplikacja oparta na Instwogramie, ale z niewielką różnicą dzięki korzystaj z Instagrama i Instagrama Dzięki tej aplikacji osiągniesz kontrolę około pięciu kont naraz, oczywiście jeśli wystarczą dwa, zainstaluj poprzednie, ale jeśli potrzebujesz więcej niż dwóch, potrzebujesz IG Clone. Ponownie z forum Programiści XDA otrzymasz APK do zainstalowania.

  Jak tego użyć?

  • gumka do mazania oficjalna aplikacja na Facebooku
  • Jeśli go nie masz, zainstaluj oficjalną aplikację Instagram, a pozostałe mody już tam są Instwogram, dwugram, pięciogram.
  • Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się do każdego z nich.

  Teraz możesz ponownie pobrać aplikację Facebook, pamiętaj, że jeśli chcesz udostępnić zdjęcia z dowolnego konta na Instagramie, musisz to zrobić za pomocą "Link do Facebooka »

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej