Jak oglądać TWEETS PRIVATE na TWITTER

Jedną z najlepszych i najczęściej używanych metod komunikacji i prezentacji są obecnie sieci społecznościowe i jedna z najczęściej używanych na świecie. Świergot

Dzięki temu możemy opracować krótki komentarz na dany temat, uporządkować go lub skategoryzować na platformie Hashtagi tak, aby nasze przesłanie dotarło do właściwych odbiorców; wyrażając w ten sposób nasze poglądy i opinie na platformie.

Co pozwala tej platformie robić komentarze lub Tweety istnieje wiele typów, które są klasyfikowane zgodnie z opcją wykonywaną przez użytkownika, ale jedną z nich jest Prywatny.

Niewidoczne w ogólnej linii publikacji w naszym profilu, ale widoczne tylko na niektórych określonych profilach, które wcześniej ustawiliśmy; Ta funkcja jest bardzo podobna do tej, którą Facebook niedawno utworzył dla swojej platformy.

Indeks
 1. Kroki, które należy wykonać, aby wyświetlić prywatne tweety
  1. Krok pierwszy: nasze konto na Twitterze
  2. Krok drugi: przejdź do prywatnych wiadomości
  3. Krok trzeci: wyświetl prywatne tweety
 2. Kroki, które należy wykonać w aplikacji Urządzenie mobilne
  1. Krok 1: Wejdź na Twittera
  2. Krok 2: Zobacz wiadomości bezpośrednie
  3. Krok 3: Prywatne tweety

Kroki, które należy wykonać, aby wyświetlić prywatne tweety

Krok pierwszy: nasze konto na Twitterze

Jak może się wydawać oczywiste lub oczywiste, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zalogowanie się na nasze konto osobiste. Świergot używając naszej nazwy użytkownika, adresu e-mail lub telefonu wraz z osobistym hasłem. Po rozpoczęciu sesji powinna znajdować się w górnej części ekranu, a zobaczysz sekcję z nazwą Wiadomość zwykle znajduje się obok karty reklam.

Krok drugi: przejdź do prywatnych wiadomości

Natychmiast dociśnij część WiadomośćPojawi się wyskakujące okienko kierujące do wszystkich wysłanych do Ciebie prywatnych wiadomości; tylko Ty i użytkownik, który wysłał wiadomość, będziecie widoczni; Ta alternatywna opcja przesyłania wiadomości, która pojawia się jako prywatny czat na tej platformie, chociaż nie jest jej podstawową funkcją, pozwala również na bezpieczniejszą i dyskretniejszą komunikację z jednym lub większą liczbą użytkowników.

Ważne jest, aby pamiętać, że odpowiedzialna platforma ma system powiadomień, który powiadamia Cię, gdy tylko nowa prywatna wiadomość pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej, to powiadomienie pojawi się na karcie być widzianym.

Ponadto istnieje wiele innych funkcji, których można używać w bardzo szczególnych sytuacjach, takich jak oznaczanie nieprzeczytanych wiadomości, aby podsumować lub utworzyć nową wiadomość, aby kontynuować prywatną rozmowę.

Krok trzeci: wyświetl prywatne tweety

Gdy znajdziesz się na wyskakującym ekranie, na którym pojawią się wszystkie wiadomości wysłane na twój prywatny zasobnik, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać tę, którą chcesz przeczytać i jeśli chcesz otrzymać bezpośrednią odpowiedź; W tym drugim przypadku należy zauważyć, że jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio, potrzebujesz wiadomości mniej niż 280 znaków od teraz, aby napisać dowolny Tweet na początku platformy dla całej społeczności.

Nowością w tego typu konwersacjach, którą wdrożył Twitter, jest możliwość wysyłania i odbierania plików multimedialnych, takich jak zdjęcia i inne, a także bezpośredniego odpowiadania na obserwowanych użytkowników.

Niewątpliwie ta aplikacja była przez lata nieustannie odnawiana. Ta funkcja zapewnia teraz użytkownikowi większy komfort podczas wysyłania wiadomości, którą chce przeczytać tylko określona osoba.

Wdrażając alternatywny typ rozmowy, o którym wszyscy wiemy, że cieszył się największą popularnością wśród najostrzejszych konkurentów, Facebook.

Ale tym, co odróżnia tę funkcję od wysyłania wiadomości prywatnie, jest to, że zachowuje ten sam styl, który odróżnia tę platformę od konkursu i nie wchodzi już w zwykłą rozmowę.

Kroki, które należy wykonać w aplikacji Urządzenie mobilne

Jeśli korzystasz z aplikacji Twitter na urządzenia mobilne, oba będą System operacyjny Android podobnie jak iOS, pokażemy Ci poniżej:

Kroki, które musisz wykonać, aby mieć dostęp do ich prywatnych lub bezpośrednich wiadomości, aby w ten sposób w pełni wykorzystać platformę:

Krok 1: Wejdź na Twittera

Aby rozpocząć, musisz przejść do oficjalnej aplikacji Twitter na swoim urządzeniu mobilnym. Na stronie głównej zobaczysz u góry interfejsu pasek z pięcioma ikonami wraz z logo platformy. Znajdziesz ikonę w formie listu lub wiadomości, znajdującą się obok zegara powiadomień na górnym pasku ekranu.

To sprawiłoby, że sekcja wiadomości działałaby, gdy wykonujemy czynności na komputerze, w tym przypadku część ma ikonę litery.

Krok 2: Zobacz wiadomości bezpośrednie

Po zainstalowaniu tej sekcji aplikacje skierują Cię do zakładki zawierającej wszystkie bezpośrednie wiadomości wysłane i wysłane przez Ciebie, ten panel zarządza funkcją w uporządkowany sposób, gdy nowe wiadomości docierają do zasobnika, dzięki czemu masz jak największy komfort jak to możliwe.

Krok 3: Prywatne tweety

Wystarczy, że wybierzesz wiadomość, którą chcesz przeczytać, a jeśli chcesz odpowiedzieć, wybierz ikonę w prawym górnym rogu ekranu urządzenia, obok ikony trzypunktowej znajdź nagłówek litery z znak plus (+), pozwoli ci to wysłać nową wiadomość do dowolnego użytkownika.

Często jesteśmy zdezorientowani i myślimy, że tweety i bezpośrednie odniesienia to to samo, co prywatne wiadomości; W takim przypadku będziesz musiał podjąć inne kroki, aby znaleźć szukaną część:

 1. Musisz wejść do sekcji reklam znajdującej się w lewym górnym rogu ekranu, obok zakładki głównej.
 2. Gdy znajdziesz się w reklamach na Twitterze, musisz przejść do sekcji cytatów, która znajduje się na lewym pasku bocznym. Tam pojawią się tweety, w których wspomniano o Tobie bezpośrednio, poprzez Twój pseudonim lub nazwę użytkownika.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej i innych sieciach społecznościowych, poniżej proponujemy różne artykuły, które mogą Cię zainteresować.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up