Jak oglądać filmy online z komputera na Chromecaście krok po kroku?

dzisiaj Oglądać filmy online to jest bardzo wygodne a przede wszystkim dzięki nowym technologiom.

Zwiększenie prędkości połączenia internetowego i dzięki platformom takim jak Netflix, możliwość bezproblemowego oglądania seriali i filmów online jest niezwykle prosta.Jak oglądać filmy online za darmo na Chromecaście? Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się, że teraz o tym porozmawiamy.

Chromecast jest świetny, ponieważ ma urządzenie, które łączy się przez HDMI z telewizorem w ten sposób możesz przesyłać dowolne treści z urządzenia mobilnego do telewizora.

Jeśli chcesz oglądać filmy online za pomocą Chromecasta, wystarczy aplikacja o nazwie Web Video Caster, bardzo przydatna aplikacja, która jest zgodna z Chromecastem.

Pochodzi ze zintegrowaną przeglądarką, która daje dostęp do odtwarzania dowolnego filmu na stronie możliwość odtworzenia go na Chromecaście.

Indeks
  1. W ten sposób możesz bardzo łatwo oglądać filmy online na swoim telewizorze
  2. Możesz więc odtwarzać filmy na telewizorze za pomocą Chromecasta
  3. Jeśli możesz szybko oglądać filmy z komputera lub komputera w Chromecast

W ten sposób możesz bardzo łatwo oglądać filmy online na swoim telewizorze

czarny kolor hdmi

Podobnie, gdy opcja nie wychodzi, wydaje się nad symbolem podobnym do symbolu telewizora móc połączyć się z Chromecastem, a tym samym móc oglądać ten film lub serial na telewizorze.

Jeśli chcesz spojrzeć w górę na film lub serial przez Chrome, Możesz to zrobić, a po znalezieniu strony internetowej, w której znajduje się film, wystarczy przejść przez menu, nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Udostępnij”, a następnie „Web Video Caster”, aby wybrać.

Inne aplikacje są takie jako Vega Cast i Przeglądarka Cast video, chociaż Web Video Caster jest tym, który dał nam najlepsze wyniki.

Polecamy, jeśli jesteś fani oglądający filmy w pojedynkę lub z nimi, Najlepsze jest to, że wiesz, które aplikacje są najlepsze do poznania harmonogramów i programów telewizyjnych na Androida.

Możesz więc odtwarzać filmy na telewizorze za pomocą Chromecasta

To wcale nie jest skomplikowane znajdź strony z filmami i serialami online, jest ich nieskończenie wiele i możesz je znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania Google, więc nie musimy ich szczególnie polecać.

Istnieje również możliwość korzystania z niego Netflix chociaż jest płatnyTo nie jest zbyt drogie i być może jedyną rzeczą, która naprawdę ją zaspokaja, są ekskluzywne seriale i filmy, które produkują, ponieważ są dość słabe pod względem seriali i premier filmowych.

Opóźnienie za długo, aby dodać do katalogu, więc jeśli naprawdę interesują Cię nowe wersje, Netflix nie jest odpowiednią platformą dla Ciebie.

Inną opcją jest użycie Popcorn Time na Androida pracuje do dziś, ale to już jest tematem innego artykułu, jeśli chcesz go pobrać, możesz to zrobić ze Sklepu Play pod nazwą Darmowe filmy i programy telewizyjne.

Każdy, kto kocha filmy, prędzej czy później będzie chciał nauczyć się oglądać filmy z komputera na Chromecaście, a w tym przypadku szczególnie zależało nam na artykule, który uznaliśmy za specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy nie wiedzą, jak wysłać swoje zawartość komputera na Chromecasta.

Jeśli napotkałeś te problemy, musimy powiedzieć, że będziesz mógł oglądać filmy z komputera na Chromecaście tak długo, jak będą trwać masz połączenie Wi-Fi w domu do podłączenia urządzeń.

Jedna z najlepszych sugestii w filmach jest humor, dlatego chcemy, abyś wiedział, jakie są najlepsze filmy komediowe, które powinieneś zobaczyć

Jeśli możesz szybko oglądać filmy z komputera lub komputera w Chromecast

Cóż, dzięki Chromecastowi mamy możliwość połączenia się przez sieć wifi, nasz telewizor i komputer lub telefon komórkowy, choć w tym przypadku skupimy się na tym pierwszym. Dzięki tej łatwości połączenia pozwoli Ci cieszyć się dowolnym filmem, który Cię interesuje, w dowolnym momencie.

Gdy skończysz z tym krok po kroku, możesz oglądać seriale i filmy z witryn takich jak Netflix lub YouTube, aby wymienić kilka przykładów. Właściwie to najlepszy sposób na… w takich przypadkach unikaj podłączonych kabli.

Aby kontynuować, musisz najpierw skonfigurować Chromecasta zgodnie z instrukcją, chociaż wtedy musisz zainstaluj rozszerzenie Google Cast w przeglądarce, który bez problemu znajdziecie pod tym linkiem.

wybierz różne opcje

Po otwarciu Google Cast pojawi się okno i musisz kliknąć strzałkę, która pojawi się u góry ekranu. Wtedy musisz wybierz opcję Wyślij pulpit. Za pomocą tego programu możesz wysłać bieżącą kartę bezpośrednio do smart TV za pomocą Chromecasta.

Po zakończeniu poprzednich kroków następną rzeczą jest udostępnienie ekranu i wyjścia audio z komputera bezpośrednio komputerowi w sieci. W przeciwnym razie musisz o tym wiedzieć musisz zaakceptować kilka próśb który pojawi się na ekranie.

Na koniec wszystkich poprzednich elementów wystarczy w tym przypadku wybierz swój ulubiony film. W tym momencie prawie będziesz mógł oglądać filmy z komputera na Chromecaście i zauważyłeś, że to naprawdę łatwe.

Jeśli chcesz oglądaj seriale i filmy za darmo, chcemy, abyś wiedział, jak możesz bezpłatnie oglądać filmy i seriale Netflix na telefonie komórkowym lub komputerze.

Czy udało Ci się oglądać filmy na PC na Chromecaście za pomocą tego krok po kroku? Jeśli masz pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali w samouczku, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie odpowiemy na to w najlepszy sposób.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up