Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe lub SMS-y na moim urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak odzyskać usunięte SMS-y na Androida? Musisz być świadomy tego w tym artykule postaramy się zaoferować Ci sporą ilość informacji o czym powinieneś wiedzieć.

W rzeczywistości w poniższych wierszach znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak odzyskać usunięte SMS-y na Androida w najprostszy i najszybszy możliwy sposób.

Kiedy zdajemy sobie sprawę, że usunęliśmy coś, czego nie powinniśmy mieć z naszego telefonu, zwykle jesteśmy zdenerwowani, ale zanim stracimy rozsądek, warto pamiętać, że a. dobra liczba aplikacji może to pomóc nam odzyskać informacje lub pliki, które niewłaściwie usunęliśmy.

czasem mamy tyle informacji na naszym telefonie komórkowym kiedy zaczynamy go czyścić, niszczymy więcej niż to konieczne.

Wszystkim nam czasami przychodziło na myśl skasować pewną wiadomość, której nie chcieliśmy usuwać. Dobrą rzeczą jest to, że możemy odzyskać usunięte wiadomości tekstowe.

Indeks
  1. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe
  2. Wiadomości tekstowe lub SMS można pobierać bez konieczności rootowania
  3. Oto aplikacje, dzięki którym możesz pobrać SMS
  4. Jak rozwiązać problem, gdy usuniesz więcej niż powinieneś na telefonie komórkowym?

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Podobnie jak w przypadku komputerów, smartfony mają pamięć wewnętrzną zawierające takie dane zostały usunięte, ale nie zostały ostatecznie usunięte. W bardzo podobny sposób do skomputeryzowanego kosza do recyklingu.

Różnica jest w tym konkretnym przypadku kosz do recyklingu jest poza zasięgiem wzroku nie jest też tak łatwo dostępny, jak na komputerach.

W telefonach wszystkie usunięte informacje pozostają na urządzeniu przez dłuższy czas, przez co nie mamy do nich dostępu. Właśnie z tego powodu, jeśli stracimy wiadomości lub inne informacje, które musimy odzyskać, jest to najlepsza rzecz do zrobienia. rozpoczynamy proces odzyskiwania tak szybko, jak to możliwe.

Pamiętaj, że informacje zapisane na urządzeniu mogą zostać usunięte, jeśli pojawi się jakakolwiek aktualizacja, więc najlepiej nie instaluj ani nie aktualizuj aplikacjia także nie dokonywanie zmian w pamięci na urządzeniu, dopóki przypadkowo utracone informacje nie zostaną odnalezione.

Wiadomości tekstowe lub SMS można pobierać bez konieczności rootowania

Obecnie możesz pobierać wiadomości na telefonach zrootowanych i nierootowanych. Dzieje się tak, że użytkownik jest na zrootowanych telefonach zawsze masz większą kontrolę nad telefonem, więc powrót do zdrowia jest zwykle trochę łatwiejszy.

Cóż, powiedz najpierw, że są narzędzia dla tych, którzy: próba odzyskania usuniętego SMS-a na Androida i musisz wiedzieć, że pokażemy Ci jedne z najlepszych.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że każdy z nich jest odpowiedzialny za ich identyfikację i otrzymuj SMS-y, które wysłałeś a następnie usuń go ze smartfona.

W każdym razie w tym artykule chcemy pokazać, co to jest być może najlepsze narzędzie odzyskać usunięte SMS-y na Androida, a mówimy o Coolmuster Android SMS + Odzyskiwanie kontaktów.

To jest o aplikacja, którą możesz pobrać z tego połączenia bez problemu, jednocześnie trzeba podłączyć telefon komórkowy do komputera, aby kontynuować samouczek.

Po pobraniu tej aplikacji, musisz aktywować tryb debugowania USB na urządzeniu mobilnym z systemem Android. Aby to zrobić, najpierw musisz przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu.

Potrzebujesz powtarzającego się nacisku i szybko na numer kompilacji dopóki opcje programisty nie zostaną aktywowane, a następnie możesz zaznaczyć pole debugowania USB.

Program nauczy Cię od tego momentu różne kroki, które musisz wykonać mieć możliwość odzyskania wszystkich wysłanych SMS-ów, ale musisz być świadomy przede wszystkim informacji na ich temat.

Oznacza to, że możesz zobacz te dwa SMS-y, które usunąłeś, jak te, które wciąż masz na swoim urządzeniu mobilnym. To dlatego, że ta aplikacja jest oczywiście jedną z najlepszych w tym segmencie.

Nawet ta aplikacja jest system podglądu który pokaże Ci informacje dostępne na urządzeniu mobilnym. W tym sensie musisz wiedzieć, że odzyskiwanie usuniętego SMS-a nigdy nie było tak łatwe.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć w takiej funkcji po wybraniu SMS-a, który chcesz odzyskać, musisz podać opcję Odzyskaj, dokładnie tak, aby wróciły do ​​urządzenia.

Oto aplikacje, dzięki którym możesz pobrać SMS

W ten prosty sposób możesz odzyskać wszystkie usunięte SMS-y na Androida, aby nie trzeba było tego unikać cierpią te same niedogodności.

Zalecamy, aby następnym razem pobrać aplikację pielęgnacyjną zrób kopię zapasową całej materii. Kopia zapasowa i przywracanie SMS jest jedną z najlepszych i możesz ją pobrać z przewodników, które otrzymasz później.

Jeśli damy sobie zwiedzanie sklepu Google Play Mamy sporą liczbę aplikacji, które pomogą nam pobierać wiadomości tekstowe z WhatsApp, Facebooka itp.

I, jak ci powiedzieliśmy wcześniej, Kopia zapasowa i przywracanie SMS-ów Jest to aplikacja na Androida, która działa prosto i zgrabnie pozwala odzyskać usunięte wiadomości tekstowe niewłaściwie, a nawet dziennik połączeń, możesz go również pobrać ze sklepu Play.

Dla tych, którzy nie chcą mieć kłopotów z wydostaniem się że zniszczyli ważną wiadomość, SMS + kopia zapasowa Być może rozwiązaniem jest to, że jest to pobieranie ze sklepu Google Play.

Ta aplikacja działa jako pobieranie wiadomości tekstowych, ale jest również odpowiedzialny za tworzenie kopii zapasowych wiadomości tekstowych, dzięki czemu możemy usunąć kopię w przypadku przypadkowego usunięcia.

czarny telefon komórkowy z Androidem

Jak rozwiązać problem, gdy usuniesz więcej niż powinieneś na telefonie komórkowym?

Dzieje się tak w przypadku obu aplikacji, które widzieliśmy dzisiaj, ale także TAk aplikacje do pobierania zdjęć Zalecamy, abyś postępował zgodnie z bardzo szczegółowym samouczkiem, który poprowadzi Cię, jak odzyskać usunięte zdjęcia na telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem.

i aplikacje, które z pewnością pomogą Ci w tej chwili usuń niektóre usunięte dane z urządzenia, To naprawdę nas martwi, kiedy to się dzieje, ale teraz możesz dowiedzieć się o rozwiązaniu, jak odzyskać usunięte dane z urządzenia z Androidem.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, próbując odzyskać usunięty SMS, jest to, że istnieją aplikacje, które pozwolą nam jak zawsze na Androida rób to krok po kroku bez problemów.

Bardzo przydatną sztuczką, która na pewno Ci się spodoba, jest to, że zdarzyło się nam wszystkim, że mamy stary samochód i musimy pobrać wiadomość tekstową byliśmy tam, więc zalecamy, aby wiedzieć, jak odzyskać SMS-y ze starego telefonu komórkowego.

Oczywiście musisz to wiedzieć w takich przypadkach powinieneś działać tak szybko, jak to możliweCóż, jeśli minie zbyt dużo czasu, możesz stracić zawartość.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte SMS-y na Androida krok po kroku? Jeśli masz pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali w samouczku, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie odpowiemy na to w najlepszy możliwy sposób.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up