Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe lub SMS na moim telefonie z Androidem lub iOS

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak odzyskać usunięte SMS-y na Androida? Oto, co powinieneś wiedzieć w tym artykule Postaramy się udzielić Ci dużej ilości informacji że powinieneś o tym wiedzieć.

W kolejnych wierszach możesz znaleźć wszystkie informacje o tym, jak odzyskać usunięte wiadomości SMS na Androida w najłatwiejszy i najszybszy sposób.

Zwykle, gdy stwierdzimy, że skasowaliśmy coś, czego nie powinniśmy mieć z telefonu, zwykle jesteśmy zdenerwowani, ale zanim stracimy panowanie nad sobą, powinniśmy pamiętać, że jest dzisiaj wiele zastosowań Może nam to pomóc odzyskać informacje lub pliki, które nieprawidłowo usunęliśmy.

Czasami Mamy tak wiele informacji na temat naszych telefonów komórkowych Kiedy zaczynamy go czyścić, w końcu usuwamy więcej niż to konieczne.

Czasami wszyscy usuwaliśmy określoną wiadomość, której nie chcieliśmy usuwać. Dobrze, że możemy odzyskać usunięte wiadomości tekstowe.

Indeks
  1. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe
  2. Możliwe jest odzyskanie wiadomości tekstowych lub SMS-ów bez konieczności rootowania
  3. To aplikacje, które pozwolą Ci odzyskać SMS-a
  4. Oto, jak to naprawić, jeśli wymażesz więcej niż powinieneś na telefonie

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe

Podobnie jak w przypadku komputerów, Smartfony mają pamięć wewnętrzną gdzie są dane, które zostały usunięte, ale nie zostały trwale usunięte. Podobny do kosza na komputerze.

Różnica polega na tym, że w tym przypadku jest to wyjątkowe Kosz telefonu nie jest widoczny Dostęp do niego nie jest tak łatwy, jak na komputerach.

W telefonach wszystkie usunięte informacje faktycznie pozostają na urządzeniu dłużej. Jednak nie mamy do niego dostępu. Właśnie z tego powodu najlepiej jest, gdy tracimy jakiekolwiek wiadomości lub inne informacje, które chcemy odzyskać Zacznijmy od procesu odzyskiwania tak szybko, jak to możliwe.

Należy pamiętać, że informacje przechowywane na urządzeniu mogą zostać usunięte podczas aktualizacji. Więc najlepsze jest Nie instaluj ani nie aktualizuj żadnych aplikacjia także niezmienianie pamięci urządzenia do czasu odzyskania przypadkowo utraconych informacji.

Możliwe jest odzyskanie wiadomości tekstowych lub SMS-ów bez konieczności rootowania

Obecnie możesz odbierać wiadomości zarówno na telefonach zrootowanych, jak i nierootowanych. Dzieje się tak, że na zrootowanych telefonach użytkownik Zawsze masz większą kontrolę nad telefonem W związku z tym powrót do zdrowia jest zwykle trochę łatwiejszy.

Po pierwsze, powiedzmy, że istnieje kilka narzędzi dla tych, którzy to robią chcesz odzyskać usunięte SMS-y na Androidzie i powinieneś wiedzieć, że za chwilę pokażemy Ci jedne z najlepszych.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że każdy jest odpowiedzialny za identyfikację i Odzyskaj wysłaną wiadomość SMS następnie usunięty ze smartfona.

W każdym razie w tym artykule chcemy Ci pokazać, co prawdopodobnie najlepsze narzędzie aby odzyskać usunięte SMS-y na Androida i mówimy o Coolmuster Android SMS + odzyskiwanie kontaktów.

To jest aplikacja, którą możesz pobrać Za pomocą tego linku musisz łatwo podłączyć telefon komórkowy do komputera, aby kontynuować samouczek.

Po pobraniu tej aplikacji Musisz włączyć tryb debugowania USB na urządzeniu mobilnym z systemem Android. Aby to zrobić, musisz najpierw przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu.

Tam musisz nacisnąć i kilka razy szybko na numer kompilacji dopóki opcje programisty nie zostaną aktywowane i możesz tam aktywować pole wyboru debugowania USB.

Program nauczy Cię tego od tej chwili różne kroki do wykonania Aby jednak móc odzyskać wszystkie wysłane SMS-y, musisz najpierw wiedzieć, że wyświetlane są wszystkie informacje o nich.

To znaczy, że możesz Zobacz dwie usunięte wiadomości tekstowe. jak te, które nadal masz na swoim urządzeniu mobilnym. Dzieje się tak, ponieważ ta aplikacja jest oczywiście jedną z najlepszych w segmencie.

Ta aplikacja też posiada system podglądu Tutaj wyświetlane są informacje dostępne na urządzeniu mobilnym. Mając to na uwadze, powinieneś wiedzieć, że odzyskiwanie usuniętych wiadomości SMS nigdy nie było łatwiejsze.

Pierwszą rzeczą do rozważenia w takim aspekcie, że po wybraniu SMS-a, który chcesz odzyskać, Musisz określić opcję Przywróćdokładnie tak, aby wracały do ​​urządzenia.

To aplikacje, które pozwolą Ci odzyskać SMS-a

W ten prosty sposób możesz odzyskać wszystkie usunięte SMS-y na Androida bez konieczności robienia tego mają te same wady.

Następnym razem zalecamy pobranie aplikacji, która to obsługuje Zrób kopię zapasową całej treści. SMS Backup & Restore jest jednym z najlepszych i możesz go pobrać z instrukcji, które podamy później.

Kiedy dajemy siebie wizyta w sklepie Google Play Znaleźliśmy wiele aplikacji, których możemy użyć do odzyskania wiadomości tekstowych z WhatsApp, Facebooka itp.

I jak powiedzieliśmy wcześniej Twórz kopie zapasowe i przywracaj wiadomości SMS to aplikacja na Androida, która działa bardzo prosto i która pozwala odzyskać usunięte wiadomości tekstowe źle, a nawet dziennik połączeń, możesz go również pobrać ze Sklepu Play.

Dla tych, którzy nie chcą zadawać sobie trudu, aby to zrealizować że usunąłeś ważną wiadomość, SMS + kopia zapasowa Może to jest rozwiązanie, jest pobierane ze sklepu Google Play.

Ta aplikacja działa jak Pobieranie wiadomości tekstowychOdpowiada jednak również za przechowywanie kopii zapasowych wiadomości tekstowych, aby w razie przypadkowego usunięcia mogli mieć kopię.

Oto, jak to naprawić, jeśli wymażesz więcej niż powinieneś na telefonie

Tak dzieje się również z dwiema aplikacjami, które widzieliśmy dzisiaj tam są Aplikacje do odzyskiwania zdjęć Zalecamy skorzystanie z bardzo szczegółowego samouczka, który nauczy Cię, jak odzyskać usunięte zdjęcia na telefonie lub tablecie z Androidem.

i aplikacje, które z pewnością pomogą Ci teraz Usuń niektóre usunięte dane z urządzeniaW rzeczywistości będziemy bardzo zmartwieni, jeśli to się stanie, ale teraz możesz poznać rozwiązanie umożliwiające odzyskanie usuniętych danych z urządzenia z Androidem.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli chcesz odzyskać usunięte SMS-y, jest to, że jak zawsze na Androidzie istnieją aplikacje, które pozwalają nam to zrobić Wykonuj je krok po kroku bez problemu.

I jedną bardzo przydatną wskazówką, którą z pewnością pokochasz, jest to, że nam wszystkim przydarzyło się, że mamy stary telefon komórkowy i Musimy dostać SMS-a Zalecamy, aby wiedzieć, jak odzyskać SMS-y ze starego telefonu komórkowego.

Oczywiście powinieneś o tym wiedzieć w takich sytuacjach Musisz działać jak najszybciejJeśli upłynie zbyt dużo czasu, możesz utracić zawartość.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte SMS-y na Androida, korzystając z tych instrukcji krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, Możesz to zostawić w komentarzach a my z przyjemnością odpowiemy w możliwie najlepszy sposób.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up