Jak odzyskać usunięte wiadomości lub rozmowy bez odinstalowywania i bez kopii zapasowej

WhatsApp ma około 1 miliarda unikalnych aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie, co oznacza więcej niż 1 na 10 osób Skorzystaj z tej platformy przez większość twojej komunikacji. Oczywiście w Hiszpanii liczba ta jest wciąż znacznie wyższa, dlatego za każdym razem, gdy uczymy jakichś sztuczek głównego posłańca świata, dziękują nam i pytają innych.

W tym przypadku zatrzymamy się na tym, o który ubiegaliśmy się od dłuższego czasu, krok po kroku, który pozwoli Ci odzyskać usunięte wiadomości z WhatsApp na Twoim telefonie komórkowymw najprostszy i najszybszy sposób.

Jedna z najczęściej używanych aplikacji globalny komunikator internetowy Zdecydowanie jest to WhatsApp. Niewątpliwie jest to największa na świecie aplikacja do wysyłania i odbierania najczęściej używanych wiadomości i dzięki niej możemy komunikować się nie tylko w sposób zwinny, ale i bardzo ekonomiczny.

Ale tak często usuwamy wiadomości WhatsApp nie zdając sobie z tego sprawy lub usuwając całe rozmowy, które chcemy później odzyskać, z jakiegokolwiek powodu. Dlatego w tym artykule chcę Cię nauczyć, jak odzyskiwać wiadomości lub rozmowy WhatsApp.

Indeks
  1. Pobierz wiadomości WhatsApp
  2. Ciągle odzyskujemy usunięte wiadomości WhatsApp
    1. Na zrootowanym telefonie komórkowym
    2. Na niezrootowanym telefonie komórkowym
  3. Sprawdź utracone rozmowy WhatsApp
  4. Jak odzyskać wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej
  5. Znaczenie kopii zapasowych
  6. Odzyskaj czaty WhatsApp

Pobierz wiadomości WhatsApp

Chun odzyskać czaty WhatsApp musisz mieć jego kopię zapasową, jedynym sposobem na usunięcie konwersacji jest pobranie tej aplikacji. W przeciwnym razie niemożliwe będzie ponowne uruchomienie tego czatu lub czatu, ponieważ jest on trwale usunięty i żadna kopia nie jest dostępna do przesłania.

Ale na wypadek, gdybyś miał kopię zapasową utworzoną przed usunięciem tej rozmowy możesz przywrócić to samoMusisz zwrócić uwagę na datę wygenerowania w aplikacji Ustawienia> Czat> Kopia zapasowa.

Jeśli aplikacja wykonała kopię zapasową kilka dni temu, a ostatnio usunąłeś tę rozmowę, oznacza to, że usunięta rozmowa na pewno znajduje się w tej kopii zapasowej, ale pamiętaj, że konieczne jest posiadanie kopia zapasowa lub kopia zapasowa zostałoby to zrobione, zanim ta konkretna rozmowa została usunięta, w przeciwnym razie nie ma możliwości jej odzyskania.

pobrać wiadomość WhatsApp

Chun odzyskaj to musisz całkowicie odinstalować aplikację, uruchom ponownie telefon komórkowy a następnie pobierz go ponownie ze Sklepu Play, tak jakbyś instalował WhatsApp po raz pierwszy.

Ciągle odzyskujemy usunięte wiadomości WhatsApp

Cóż, jak można się spodziewać, wielu użytkowników, którzy od czasu do czasu mają tendencję do usuwania swoich wiadomości WhatsApp, może czuć zainteresowanie możliwością ich odzyskania z różnych nieistotnych powodów. Ze względów prywatności i bezpieczeństwa usunięte wiadomości na WhatsApp Nie jest to zbyt proste, ale prawda jest taka, że ​​nie jest tak skomplikowana, jak w innych aplikacjach, które możemy wymienić wśród nich na Telegrama, więc nie musisz się martwić.

Przede wszystkim, aby zachować spokój ducha, powinieneś wiedzieć WhatsApp Możemy przez pomyłkę odzyskać usunięte wiadomości, co nie stanowi problemu, chociaż do odzyskania wiadomości z pamięci wewnętrznej będziesz potrzebować komputera i innego programu.

Nawet jeśli nie masz włączonego systemu tworzenia kopii zapasowych, możesz to zrobić krok po kroku i wrócić do tego, co powiedzieliśmy wcześniej, aby uniknąć problemów z pobraniem aplikacji ES EXplorer na Androidalub jeśli telefon komórkowy ma już zainstalowany eksplorator plików, witaj.

Na zrootowanym telefonie komórkowym

W tym momencie musisz upewnić się, że masz zrootowany telefon komórkowy, ponieważ w przeciwnym razie trudniej będzie uzyskać dostęp do odzyskania usuniętych wiadomości z WhatsApp na Androida, chociaż pokażemy poniżej. Oczywiście musimy jednocześnie wziąć pod uwagę, że rootowania najlepiej dokonać ktoś, kto jest za to odpowiedzialny i kto o tym wie, bo to może przysporzyć Ci kolejnego bólu głowy, a poza tym zazwyczaj firmy uznają gwarancję na ten sprzęt.

W tym momencie spróbujmy folder bazy danych w WhatsApp, Ponieważ zwykle znajdują się tam główne funkcje aplikacji, takie jak plik msgstore.db, to tutaj będą zapisywane rozmowy tego samego dnia. Teraz, jeśli naprawdę szukasz starszych wiadomości, musisz przejść do pliku msgstore-yyyy… dd.db.crypt, wybierając datę odpowiadającą dniu, który Cię interesuje.

Po osiągnięciu tego punktu następną rzeczą do zrobienia jest pobranie aplikacja Omni Crypt ze sklepu Google Play, które możesz łatwo i szybko zrobić za pomocą tego samego telefonu komórkowego, a następnie musisz kliknąć opcję „Włącz Crypt6 / 7/8”, aby przejść później do „Odszyfruj bazę danych WhatsAppNa koniec zakończymy ten krok, otwierając plik msgstore.db za pomocą ES Explorer i udostępnimy go bezpośrednio naszemu komputerowi.

Na niezrootowanym telefonie komórkowym

Cóż, zakładając, że nie jesteś zrootowany, jak powiedzieliśmy, możliwość odzyskania utraconych lub usuniętych wiadomości WhatsApp będzie bardziej skomplikowana, chociaż nadal mamy szansę korzystać z Omni Crypt bez rootowania. Omni Crypt może działać bez rootowania na smartfonach z jego wersjami System operacyjny Android 4.0 lub nowszy, a jednocześnie będziemy potrzebować komputera z systemem Windows Vista, 7, 8 lub 10, Javy, którą możemy zainstalować z połączenia, ADB i sterowników urządzeń oraz aktywować debugowanie USB w ustawieniach Androida.

Po wykonaniu poprzednich kroków poniższe zasady dotyczą pobierania pliku i jego zawartości Omni-CryptNonRootFix.zip w komputerze. Następnie przechodzimy do wyodrębnionego folderu i klikamy „Omni-CryptNonRootFix.bat”, podłączając urządzenie przez USB, aż pojawi się komunikat „Full Backup”. Nie będziemy wpisywać hasła i zamierzamy wykonać kopię zapasową moich danych, aby umożliwić obsługę Crypt 6/7/8.

Wracamy do poprzedniego kroku i zwykle używamy aplikacji tak jak poprzednio, klikając „Włącz Crypt6 / 7/8”, a później klikając „Odszyfruj bazę danych WhatsApp” a kończąc na otwarciu pliku „msgstore.db” za pomocą eksploratora plików podobnego do tego, o którym wspomnieliśmy wcześniej, a następnie tak, a następnie udostępnij go bezpośrednio naszemu komputerowi.

W tym momencie pozostało tylko otwarcie Czaty WhatsApp na komputerze w każdym z przypadków. Oczywiście tego też nie można zrobić dokładnie, ale potrzebujemy małego programu, takiego jak WhatsApp Viewer, który zamierzamy natychmiast zainstalować. potem zacząć wyobrażać sobie tak, wszystkie nasze pliki wiadomości WhatsApp.

Czy ty Czaty WhatsApp, wiodąca na świecie aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, a teraz czy chcesz je odzyskać? Oczywiście mówimy o pytaniu, które zadała nam ostatnio duża liczba użytkowników, dopóki nie uznamy, że musimy jak najszybciej odpowiedzieć na to pytanie.

W kolejnych wierszach nauczymy Cię, jak odzyskać usunięte rozmowyi WhatsApp.

Opcje WhatsApp pobiera informacje

Sprawdź utracone rozmowy WhatsApp

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w takich sytuacjach, jest ponowna instalacja komunikatora lub powrót do niego. mobilna fabryka, to, co będziemy generować, to to, że rozmowy z naszymi kontaktami są automatycznie pobierane, ponieważ pojawia się nawet o to pytanie.

Oczywiście niektórzy tak bardzo spieszą się z ponownym zainstalowaniem WhatsApp, gdy aplikacja zapyta ich, czy chcą odzyskać wszystkie zapisane rozmowy, zamiast dawać tak, dają nie, generując, że są zgubieni.

W takich przypadkach w aplikacji zabraknie zapisanych czatów, ale nie musisz tego żałować, bo nawet jeśli w danej chwili jej nie widzisz, nadal masz czas, aby je odzyskać.

pobrać informacje WhatsApp

Jak odzyskać wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to mieć kartę microSD w tym momencie, gdy chcesz odzyskać dane wiadomości WhatsApp.

Postępując zgodnie z powyższym, przede wszystkim musisz przejść do menedżera plików urządzenia. Jeśli go nie masz, wystarczy go pobrać Aip ES Explorer plików z tego linku.

Teraz z tego samego menedżera plików wszystko, co musisz zrobić, to przejść do microSD> WhatsApp> Baza danych> WhatsApp Baza danych.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz plik o nazwie msgstore.db.crypt. To jest dokładnie plik zawierający wszystkie wiadomości wysłane i odebrane w danym dniu.

mobilna aplikacja sztuczek WhatsApp

Ale jeśli spojrzysz ponownie, możesz znaleźć wiele plików skatalogowane w inny podobny sposób, w jaki możesz zobaczyć wiadomości wysłane w ciągu ostatniego tygodnia.

Aby je oglądać, wystarczy je otworzyć jakiś edytor tekstu i voila, w ten sposób możesz zobaczyć wszystkie wiadomości, które wysłałeś i otrzymałeś wcześniej.

Znaczenie kopii zapasowych

Wiadomości WhatsApp mogą nie być zbyt ważne, aby tworzyć kopie zapasowe w WhatsApp i wiedzieć, jak długo trwają. Jednak tak łatwo jest tak skonfigurować aplikację utwórz go automatycznie bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji, co nie jest naprawdę warte robienia. Posiadanie kopii zapasowej jest wysoce zalecane, ponieważ w końcu nigdy nie wiesz, kiedy możesz przegapić.

Odzyskaj czaty WhatsApp

Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować aplikację, potwierdź numerem telefonu i kodem, który do niego dotrze za pomocą wiadomości lub połączenia głosowego, a następnie po prostu dodaj go, aby przywrócić najnowszą kopię zapasową i voila, wszystkie zapisane rozmowy zostaną załadowane a wtedy możesz mieć ten, którego szukałeś.

Mamy nadzieję, że to ci pomoże, wiemy, że nie jest to najbardziej praktyczna rzecz na świecie, ale to jedyne wyjście WhatsApp. Podobnie możesz odzyskać wiadomości tekstowe lub rozmowy z zablokowanych lub zgłoszonych kontaktów w WhatsApp i odzyskać usunięte wiadomości tekstowe lub SMS-y na moim telefonie komórkowym z Androidem lub iOS. Wszelkie pytania, jak zwykle, zostaw je w komentarzach poniżej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up