Jak odzyskać usunięte konwersacje lub wiadomości na Facebooku? ?

Chcesz wiedzieć, czy to możliwe? Odzyskać usunięte wiadomości z Facebook Messenger? Przede wszystkim musisz więc pamiętać, że w tym konkretnym artykule przedstawimy Ci wszystkie szczegóły dotyczące możliwości zdobycia tych rozmów. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że chociaż niestety nie możemy odzyskać usuniętych wiadomości z Facebook Messenger, masz alternatywę, która może być równie skuteczna w takich przypadkach.

Prawda jest taka, że ​​chociaż pokażemy Ci wszystkie szczegóły poniżej, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że niestety nie ma możliwości odzyskania usuniętych wiadomości z Facebook Messenger, jeśli faktycznie zostały usunięte, a w takich przypadkach zostały całkowicie zniknął z aplikacji. To, co musisz od teraz wiedzieć, to Wygodne jest archiwizowanie wiadomości zamiast ich usuwania, dzięki czemu można je odzyskać w dowolnym momencie.

Indeks
 1. Odzyskaj zarchiwizowane wiadomości Facebook Messenger
 2. Możliwość odzyskania usuniętych wiadomości Facebook Messenger
 3. Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger z komputera
 4. Zrób kopię zapasową
 5. Pierwsza metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze
 6. Druga metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze
 7. Odzyskaj usunięte rozmowy na Facebooku
 8. Odzyskaj usunięty czat na Facebooku

Odzyskaj zarchiwizowane wiadomości Facebook Messenger

Chociaż, jak powiedziałem, niestety nie ma możliwości przywrócenia usuniętych wiadomości z Messengera, powinieneś wiedzieć, że zawsze mamy możliwość przywrócenia zarchiwizowanych wiadomości z Messengera itp. W tym miejscu chcemy Ci pomóc. Prawda jest taka, że ​​istnieje nawet możliwość przywrócenia zarchiwizowanych czatów Facebook Messenger zarówno z komputera, jak i telefonu komórkowego.więc pokażemy Ci każdą z alternatyw.

Jeśli chcesz otrzymywać wszystkie wiadomości z komunikatora z komputera, wykonaj następujące czynności:

 • Otwórz Facebooka na swoim komputerze z dowolnej przeglądarki
 • Przejdź do Messengera w prawym górnym rogu ekranu
 • Wejdź w opcję „Pokaż wszystkie wiadomości w Messengerze”.
 • Przejdź do ikony Ustawienia po lewej stronie ekranu
 • Wybierz opcję Zarchiwizowane konwersacje
 • Lista rozmów pokazuje te, które nie znajdowały się na oryginalnej liście
 • Kliknij na czat, który Cię interesuje, wyślij wiadomość, a automatycznie wrócisz do listy najczęściej używanych rozmów na Facebook Messengerze

Odzyskaj wiadomości Messenger z oficjalnej aplikacji

 • Otwórz aplikację Messenger lub Messenger Lite na swoim telefonie
 • Wpisz nazwisko osoby, z którą rozmawialiśmy w wyszukiwarce i zarchiwizuj tę rozmowę
 • Wyślij mu wiadomość, a rozmowa zostanie natychmiast usunięta

Jak być może zauważyłeś, zwłaszcza, że ​​wielu użytkowników nie zna opcji zarchiwizowanych wiadomości, mamy szereg naprawdę interesujących treści, które pozwolą nam w pełni wykorzystać każdą rozmowę, która jest częścią Messengera. Jest to metoda szeroko stosowana przez osoby znające tę opcję. Jeśli więc prowadzisz rozmowę, której nie chcesz, aby inni czytali, zalecamy skorzystanie z tej funkcji.

Facebook od jakiegoś czasu ma własną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych, Facebook Messenger. Ta aplikacja staje się coraz bardziej używana i popularna i pozwala nam komunikować się bezpośrednio z naszymi kontaktami w sieci społecznościowej. Wiadomości, które otrzymujemy, mogą być czasami na poziomie zawodowym, a inne na poziomie osobistym, więc zobaczmy, jak Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger.

Możliwość odzyskania usuniętych wiadomości Facebook Messenger

Wszyscy posprzątaliśmy zawartość i mamy usunięte więcej niż chcieliśmy. Kiedy usunęliśmy rozmowy na Facebook Messengerze i chcemy odzyskać wiadomość, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Pobierz aplikację Es File Explorerktóre można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Otwieramy aplikację i przechodzimy do Pamięć lub karta MicroSD> Android> Dane. Przewijamy stronę danych, aż znajdziemy folder com.facebook.orca. Dwukrotnie klikamy folder, aby go otworzyć.

Na następnej stronie wybieramy folder Pamięć podręczna, a następnie fb_temp. Oto wszystkie kopie zapasowe Facebook Messenger, dzięki czemu możemy przywrócić informacje z rozmów indywidualnych i grupowych, które przeprowadziliśmy za pośrednictwem tej aplikacji.

Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger z komputera

Jeśli nie chcemy odzyskać skasowanych wiadomości z telefonu komórkowego lub tabletu, możemy to zrobić z komputera.

Najpierw Podłączamy urządzenie z systemem Android do komputera przez kabel USB. Gdy komputer rozpozna urządzenie, będziemy Karta microSD lub pamięć wewnętrzna> Android> Dane> com.facebook.orca> Ukryte> fb_temp.

Zrób kopię zapasową

Aby przywrócić usunięte logi czatu, konieczne jest wykonanie kopii zapasowej naszych rozmów z określoną częstotliwością. Są na to różne możliwości.

Pierwsza metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze

Ta metoda może być używana z dowolnej przeglądarki na komputerze:

 • W prawym górnym rogu kliknij Facebook> Ustawienia
 • Kliknij Prześlij kopię swoich informacji
 • Kliknij Utwórz mój plik

W ten sposób utworzysz nawet kopię zapasową swojego profilu, więc zachowaj ostrożność podczas jej zapisywania.

Druga metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze

Z tej metody można korzystać bezpośrednio przez Facebook Messenger

 • Podłącz urządzenie do sieci Wi-Fi
 • Zaloguj się do Facebook Messenger
 • Wybierz i przytrzymaj kontakt
 • Wybierz Plik z wyskakującego okna
 • Jeśli rozmowa zniknie, oznacza to, że została zarchiwizowana i można ją odzyskać po usunięciu

Dzięki temu samouczkowi, który Ci dzisiaj zostawiliśmy, możesz odzyskać przypadkowo usunięte rozmowy bez większych problemów. Nie zapomnij jednak regularnie tworzyć kopii zapasowych rozmów, aby niczego nie stracić i przywrócić informacje.

Jeśli masz tendencję do usuwania więcej niż potrzebujesz, możesz zainteresować się naszymi artykułami na temat odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsApp i Jak odzyskać usunięte zdjęcia na Androida.

Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie, możemy wiele z nim zrobić i być może jednym z najważniejszych jest nawiązanie rozmowy z naszymi przyjaciółmi i znajomymi. Jak w przypadku każdej podobnej aplikacji, oczywiście mamy możliwość jednoczesnego usuwania wiadomości i usuwania rozmów.

Problem polega na tym, że chcemy je usunąć i odzyskać te rozmowy na Facebooku. Dlatego w tym artykule chcę Cię przybliżyć Jak odzyskać usunięte konwersacje na Facebooku, Kontynuuj czytanie.

Odzyskaj usunięte rozmowy na Facebooku

Czasami usuwane przez nas wątki nie są całkowicie usuwane, ale archiwizowane w części wiadomości.

Aby znaleźć tę część, musisz przejść do części wiadomości na Facebooku z komputera. Wtedy pójdziesz tam, gdzie jest napisane "Zobacz wszystko w Messengerze„Załaduje się strona, na której mamy tylko rozmowy. Tutaj musisz przejść do odpowiedniego koła zębatego w lewym górnym rogu, a kiedy go klikniesz, zobaczysz kilka opcji, jedna z nich to”Zarchiwizowane rozmowy„Kliknij tę opcję.

Odzyskaj usunięty czat na Facebooku

Jak zobaczysz, jest to łatwy sposób sprawdzenia, czy usunięta rozmowa jest teoretycznie nadal zarchiwizowana. Oczywiście nie zawsze tak się dzieje i w wielu przypadkach okazuje się, że nie można odzyskać usuniętych rozmów, które zostały usunięte Nie ma możliwości przywrócenia takich rozmów a te są stracone na zawsze.

Niestety nie ma innego skutecznego sposobu na obejście tego Usunięto czaty z FacebookaTa, o której wspomniałem powyżej, jest jedyną, która jest tak bliska, jak to tylko możliwe, i nie ma możliwości nawiązania rozmów przy użyciu innej metody, ponieważ Facebook jest dość surowy w tym sensie, gdy idziemy do sprawy. Możesz zapomnieć o tej rozmowie na zawsze.

Jeśli uważasz, że znasz inną metodę odzyskiwania usuniętych czatów na Facebooku, daj nam znać w komentarzach, które znajdziesz poniżej, a także we wszystkich swoich pytaniach, które możesz tam zostawić i tak szybko, jak to możliwe jako redaktor bloga postaram się odpowiedzieć na to pytanie, które cię dręczy, które nie pozwala ci spać, a jeśli tak, to w końcu śnisz Jak odzyskać usunięte czaty na Facebooku, z sieci społecznościowej F de Perdition, prawda? Pomyśl o tym w ten sposób.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte wiadomości z Facebook Messenger za pomocą tego krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up