Jak odzyskać trwale utracone lub usunięte zdjęcia i pliki z mojego komputera z systemem Windows

Niektórzy lubią go używać „Shift + Delete” kiedy chcą usunąć plik lub folder z komputera. Ponadto niektórzy mają zwyczaj regularnego opróżniania kosza na śmieci w celu wyczyszczenia plików śmieci.

Innym razem ludzie przypadkowo usuwają ważne pliki ze swojego komputera lub zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak pendrive'y, pendrive'y, karty pamięci, karty SD, inne, a także bezpiecznie formatują pamięć USB lub pendrive na komputerze z systemem Windows 10 lub Son

Usunięcie folderów lub plików w tych przypadkach zostanie usunięte w „stały”i nie można go pobrać bezpośrednio z Recykling Box.

Stwarza to problemy dla okazjonalnych użytkowników komputerów, którzy nie mogą znaleźć drogi odzyskać te pliki.

Indeks
 1. Metoda pierwsza: pobranie z poprzednich wersji w systemie Windows
  1. Metoda druga: Odzyskiwanie za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS
  2. Kreator odzyskiwania danych EaseUS
 2. Odzyskaj usunięte zdjęcia w systemie Windows
 3. Odzyskaj zdjęcia za pomocą Disk Grill
 4. Jaki jest najlepszy sposób na odzyskanie plików?
 5. Jak działają firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych?

Metoda pierwsza: pobranie z poprzednich wersji w systemie Windows

Najpierw wprowadzimy bezpłatną metodę odzyskiwania usuniętych lub usuniętych plików po kolei za pomocą rozszerzenia oprogramowanie Windows Rejestrowy.

Gdy usuniesz folder z pulpitu za pomocą przycisku "Shift + Delete", możesz je łatwo odzyskać, używając poprzednich wersji, o ile pamiętasz nazwę usuniętego pliku lub folderu.

 • Tworzyć nowe plik lub folder na pulpicie i nadaj mu taką samą nazwę, jak usunięty plik lub folder.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy nowy plik i wybierz „Przywróć poprzednie wersje”.
 • Seo Windows znajduje i wyświetla poprzednie wersje plików lub folderów o tej nazwie i ich datach.
 • Wybierz ostatnią i kliknij „Przywracać„anuluj anuluj.
 • Cofnij się plik lub folder trwale zniszczone.

Metoda druga: Odzyskiwanie za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS

Pierwsze rozwiązanie jest dostępne tylko dla osób, które trwale usuwają swoje pliki lub foldery na pulpicie.

Jeśli usunąłeś z urządzenia zewnętrznego lub nie mogłeś odzyskać danych Metoda pierwsza, możesz trwale usunąć plik lub folder za pomocą Kreatora kopii zapasowych. Odzyskiwanie danych EaseUS.

Profesjonalny program do odzyskiwania danych służy do odzyskiwania utraconych danych z komputera lub jakikolwiek inny wymienny nośnik danych.

Windows utracił dane przywracania komputera

Kreator odzyskiwania danych EaseUS

Jest uznawany za najważniejsze i najszybsze oprogramowanie do odzyskiwania plików, zwłaszcza do odzyskiwania trwale usunąć pliki. W systemie Windows 10, 8.1, 7.

 • Wybierz lokalizację pliku
 1. Kliknij z lewy przycisk w dziale X.
 2. Gdzie usunięte pliki na stałe.
 3. ZA. oddzielny folder
 4. Kliknij "Skanowanie ".
 1. Oprogramowanie automatycznie rozpocznie skanowanie wybrana jednostka.
 2. Wkrótce pojawi się szybki wynik skanowania i zostanie wyświetlony w „Usunięte pliki”.
 1. Oprócz owoców »Usunięte pliki”.
 2. Sprawdź wyniki w odpowiednia jednostka X.
 3. Możesz także wybrać inne sekcje po ich zakończeniu analiza.
 4. Szczególnie w "Dodatkowe pliki”.
 5. Miejsce, w którym zapisywane są pliki, które mogą utracić nazwy plików pliki i ścieżki.
 6. Na koniec wybierz potrzebne pliki i kliknij „Poprawa”.

Chociaż możemy całkowicie przechowywać dowolne treści na naszych komputerach z systemem Windows, nie możemy zapominać o tym, że niewiele z nich jest tak wartościowych, jak zdjęcia z pamięci podręcznej.

W związku z tym musimy zaznaczyć, że od czasu do czasu spotykamy się z czytelnikami, którzy nam to mówią zgubiłeś swoje zdjęciaszukając możliwych rozwiązań, aby je jak najszybciej odzyskać.

Więc jeśli chcesz wyzdrowienia Twoje utracone zdjęcia, Zachęcamy do dalszej lektury.

Odzyskaj usunięte zdjęcia w systemie Windows

Na szczęście trzeba powiedzieć, że poza rozwiązaniami, które może nam zaoferować sam Windows, bardzo cenna jest pomoc niektórych aplikacji zewnętrznych, takich jak np. o nazwie Disc Drilling, który jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju.

Dzięki temu będziesz w stanie Cię wykryć i odzyskać W prosty sposób pliki, które przypadkowo usunąłeś lub musisz odzyskać, bez względu na rodzaj pliku, o którym mówimy, znajdują się na dysku, USB lub karcie SD.

Pozwala to na całkowicie bezpłatne odzyskiwanie pliki do 100 MB, co prawie zawsze będzie dotyczyło twoich obrazów, choć nie, za płatną wersję możesz zapłacić 49 $, co eliminuje wszelkiego rodzaju ograniczenia.

aplikacja odzyskuje usunięte dane systemu Windows

Odzyskaj zdjęcia za pomocą Disk Grill

Po pobraniu ten program jest z nim zgodny Windows XP, Vista, 7, 8 i 10 bezpośrednio z tego linku nauczymy Cię, jak z niego korzystać, aby jak najszybciej odzyskać najważniejsze pliki.

Po uruchomieniu zobaczysz, że musisz wyjść po dotarciu do głównego ekranu i najpierw musisz wybrać żądaną jednostkę przeszukiwać wiele plików, dając odzyskiwanie. Jeśli szukasz pojedynczego pliku, opcja Szybkie skanowanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Po zakończeniu analizy narzędzie to pokaże Ci całą zawartość, jaką może znaleźć, dzięki czemu możesz wybrać w polu po lewej stronie te, które uważasz za ważne., Zanim to nastąpi hit Recovery żeby to odzyskać.

Nie ma potrzeby wchodzenia w szczegóły w tym zakresie, co jest jedną z głównych cech tego programu, tylko po to, aby móc podejrzeć plików, o których mowa, abyś wiedział, co tam jest, zanim je odzyskasz.

Zdjęcia z twoich ostatnich wakacji, pliki robocze lub rozprawę, którą musisz przedstawić w ośrodku badawczym. Bez względu na to, jakie dane są usuwane, prawda jest taka, że ​​gdy mamy problemy z działaniem komputera lub nie jesteśmy ostrożni, możemy wyeliminować ważne pliki poprzez stratę czasu, wysiłku, a nawet wspomnień, co sprawia, że ​​często to znosi.

I chociaż niektórzy z nas mogą próbować sprowadzić ich z powrotem do zespołu z umiarem, prawda jest taka, że ​​czasami może lepiej zaufać ekspertom. Odzyskiwanie danych.

odzyskać utracone zdjęcia komputerowe

Jaki jest najlepszy sposób na odzyskanie plików?

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest awaria komputera, telefonu komórkowego lub innego urządzenia, w którym przechowuj zdjęcia, filmy, dokumentyi inne, czy czas jest podstawowym czynnikiem. W rzeczywistości często zdarza się, że wiele osób zadaje sobie trud samodzielnego rozwiązania problemu, gdy mają wolny czas, a zanim nie udadzą się do specjalisty, specjalista niewiele może zrobić, ponieważ pliki są już dostępny.

Dlatego jeśli naprawdę zależy Ci na całym materiale, który przypadkowo usunąłeś lub utraciłeś w wyniku uszkodzenia sprzęt lub oprogramowanie swojego zespołu, jak najszybciej skontaktuj się z profesjonalistą.

Podobnie musimy powiedzieć w tym względzie w odniesieniu do plików, które zostały przypadkowo usunięte przez samych użytkowników za pośrednictwem Recykling Boxponadto bardzo ważnym czynnikiem jest pozbycie się nowych treści. Dzieje się tak, że Trash zapisuje w swojej pamięci ostatnio usunięte pliki i oczywiście, jeśli je zastąpimy, w końcu je stracimy.

Zapobieganie również nie jest aspektem zaniedbania. Na przykład w ostatnich latach widzieliśmy pojawienie się dużej liczby usług przechowywania w chmurze, dzięki czemu mamy kopię zapasową na wypadek, gdyby wiele naszych plików lub treści zostało usuniętych w jakichkolwiek okolicznościach. Nawet usługi takie jak Dysk Google lub Dropbox więcej niż oferują nam ciekawe plany abonamentowe z dużą ilością wolnego miejsca.

Niemniej jednak, choć może się to wydawać dziwne, mają one mniejszy wpływ na specjalistów z różnych dziedzin, którzy w rzeczywistości mogą stracić pieniądze i cenny czas, jeśli zabraknie im plików. platformy przechowywania danych online niż ci, którzy pracują z artykułami, które można przepisać bez problemu, przytoczą jeden przypadek.

Do dziś wiemy również, że istnieją firmy, które zajmują się wyłącznie usuwaniem usuniętych plików. problemy z wydajnością za nasz sprzęt lub błędne zniszczenie. Wiele z nich oferuje nam różne produkty, które pozwalają nam mieć pewność, że nawet w takich przypadkach nie stracimy danych i plików, a jesteśmy w stanie je odzyskać jednym kliknięciem i bez płacenia dużych kwot dziennych.

Odzyskaj wszystkie usunięte lub usunięte pliki z komputera za pomocą Recuva, doskonałej aplikacji stworzonej do odzyskiwania zdjęć i obrazów.

Jak działają firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych?

Załóżmy więc, że nas zignorowałeś, nie korzystałeś z usługi przechowywania w chmurze, az drugiej strony nawet nie zadałeś sobie trudu, aby wykonać kopię zapasową danych i plików na swoim komputerze. Twój komputer nagle się wyłączył lub myślisz, że go usunąłeś folder pełen plików że potrzebujesz ich teraz pilnie i nie masz pojęcia, jak je odzyskać.

Cóż, jak powiedzieliśmy, dzięki Bogu są firmy specjalizujące się w odzyskiwaniu plików, dzięki, jeśli się pośpieszysz, nadal masz szansę pobieranie tych materiałów.

Jako przykład przytoczę plik wiodące firmy w branży, nowy trend narzucony w ostatnich latach, musimy powiedzieć, że obsługa jest tak prosta, jak skontaktowanie się z nimi po potwierdzeniu problemu.

To także prosty krok, który możemy zrobić przez telefon lub internet, choć nie możemy stracić z oczu, jeśli specjalista stwierdzi uszkodzenie dysku twardego, należy go zarejestrować w czysty pokój, aby spróbować uzyskać dostęp do plików, które mogą nie tylko zostać utracone, ale także uszkodzone.

Mało tego, niezwykle interesującym szczegółem jest obsługę tych firm rozgałęzia się na dwa rodzaje rozwiązań, oba równie interesujące. Ostrożnym mogą zaoferować kompletny system zarządzania plikami i archiwami, dzięki czemu możemy uniknąć nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą bez nich zniknąć.

Jeśli spóźnimy się na problem, w międzyczasie możemy go naprawić różne usługi odzyskiwania utracone dane, od tych najlżejszych, które zajmują więcej czasu i nie wykonują głębokich poszukiwań, po te awaryjne, znacznie mocniejsze, które odzyskują praktycznie całą zawartość i które oczywiście kosztują więcej.

Niewątpliwie jest to jeden z nich najlepsze aplikacje w swoim segmencie, i nie tylko pomoże Ci odzyskać zdjęcia, ale także inne rodzaje treści, dlatego gorąco zachęcamy do jak najszybszego wypróbowania. Odzyskaj usunięte pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android bez rootowania. Dzięki Grill tarczowy?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up