Jak odzyskać trwale usunięte lub usunięte pliki i foldery w skrzynce odbiorczej?

Czy przypadkowo usunąłeś a plik lub folder? Ta strona pokazuje, jak odzyskać trwale usunięte pliki lub pliki z Dropbox na dwa sposoby.

Uzyskaj trwale usunięte pliki w Dropbox z Kosza i odzyskaj trwale usunięte pliki w Dropbox z pamięci podręcznej za pomocą oprogramowania innej firmy.

Indeks

  Czy można odzyskać trwale usunięte pliki?

  Dropbox to popularna aplikacja do przechowywaniasynchronizować i tworzyć kopie zapasowe plików online. Po pobraniu i skonfigurowaniu programu na komputerze zostanie utworzony folder Dropbox do pobrania i zainstalowania programu Dropbox na komputerze lub urządzeniu.

  Do przeciągnij i upuść Twoje pliki, takie jak filmy, zdjęcia, dokumenty, muzyka i filmy itp. w folderze, możesz łatwo zsynchronizować pliki lub wykonać kopię zapasową z serwerem Dropbox.

  Ale gdy przypadkowo usuniesz plik lub folder, zniknie serwer dropbox. Nie zostanie całkowicie usunięty, ale zostanie ukryty.

  Dlatego utracone pliki można w pełni odzyskać z Dropbox po ich usunięciu. Pokażemy Ci, jak odzyskać trwale usunięte pliki lub foldery Dropbox na dwa sposoby.

  łatwo pobierać pliki Dropbox

  Znajdź trwale usunięte pliki w koszu

  Dropbox będzie przechowywać wszystkie usunięte pliki w Koszu przez 30 dni (lub dłużej, jeśli masz konto Dropbox Business lub Dropbox. Dropbox Pro z historią wersje rozszerzone).

  Dlatego, gdy trwale usuniesz ważne pliki lub foldery, możesz spróbować je odzyskać z Kosz na stronie Dropbox.

  • Kliknij na ikona kosza na śmieci obok pola wyszukiwania u góry przeglądarki plików.
  • Wszystkie usunięte pliki i foldery pojawią się na szara lista.
  • Wybierz plik lub folder, który chcesz usunąć pobierz klikając w pustym miejscu po prawej stronie Twojego imienia.
  • Kliknij przycisk Przywróć, aby opcjonalnie odzyskać usunięte pliki lub foldery na stałe w Dropbox.

  Pobierz trwale usunięte pliki z pamięci podręcznej

  Jeśli chcesz wyzdrowieć usunięte pliki z Dropbox Po 30 dniach powyższa metoda nie pomoże. W tym momencie nadal możesz spróbować odzyskać pliki w Dropbox za pomocą folderu pamięci podręcznej.

  Dropbox przechowuje ukrytą kolekcję lub pamięć podręczną plików jako miejsce na kopię zapasową. Pliki są następnie często przechowywane w folderze pamięci podręcznej po przeniesiony lub usunięty po synchronizacji.

  Jeśli Twoje lokalne pliki są synchronizowane z urządzeniem w chmurze, gdy usuwasz dane z urządzenia w chmurze (np. Dropbox, OneDrive, Google Drive), pliki lokalne również zostaną usunięte.

  Możesz Kreator odzyskiwania Alternatywne oprogramowanie do odzyskiwania danych z plików lokalnych. Jednak to oprogramowanie do odzyskiwania plików nie może odzyskać danych z urządzenia w chmurze.

  Dropbox to usługa przechowywania danych online, który jest wsparcie i możliwości dla wielu platform. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do przesłanych plików z komputera, telefonu i na odwrót. Oprócz tego Dropbox oferuje bezpłatną modalność.

  Tak, jak się wydaje, Dropbox oferuje 16 gigabajtów pamięci całkowicie za darmo dla jego użytkowników i jeśli potrzebujesz tylko odzyskać hasło lub konto Dropbox, po prostu wpisz ten link, a powiemy Ci, jak to zrobić?

  . Ale ciekawa rzecz wpada w ręce płatnych użytkowników. Dostają ogromne ilości miejsca do przechowywania, ponad tysiące terabajtów. Jak znacznie większa prędkość sieci niż zwykle. Teraz, przy tak dużej przestrzeni i tak szybkim dostępie, mamy nadzieję, że popełnimy błąd korzystając z tej aplikacji. Dlatego często zdarza się, że użytkownicy Dropbox przypadkowo usuwają plik lub folder.

  W obliczu takiej sytuacji firma dysponuje dedykowanymi narzędziami dla swoich użytkowników, które specjalizują się w tych przypadkach. Podobnie, jeśli przypadkowe usunięcie czegośNie martw się! Możesz go szybko odzyskać. Ponadto, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, też nie musisz się martwić! iJesteś we właściwym miejscu do nauki.

  Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami w tym przewodniku krok po kroku, jak: usunięty folder w Dropbox. W mniej niż pięć minut nauczysz się wykonywać tę procedurę tyle razy, ile chcesz. Tyle razy, ile to konieczne.

  Kroki, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, jak odzyskać usunięty folder w Dropbox

  Pierwszym krokiem jest odzyskanie dowolnego usuniętego folderu w Dropbox, przejście do tej platformy i uzyskaj dostęp do swojego konta osobistego. Abyś mógł wprowadzić swoje pliki po wprowadzeniu adresu e-mail i hasła.

  Gdy znajdziesz się w Dropbox, zobaczysz, że rząd różnych ikon. W tym wierszu przejdź do ikony pokazanej z koszem i kliknij na nią. Umożliwi to przeglądanie elementów na Twoim koncie Dropbox, których wcześniej nie widziałeś.

  zresetuj dane skrzynki pocztowej

  Będziesz mógł zauważyć, że zostały wcześniej usunięte pliki, ponieważ ich ikona jest reprezentatywna niejasny w porównaniu do innych. Teraz będziesz musiał pobrać żądany folder spośród wszystkich tych plików. Dla tego, przeskanuj całą listę plików tyle, ile możesz, dopóki nie znajdziesz tego, którego potrzebujesz.

  Po dotarciu do niego będziesz musiał umieścić swoją skrzynię w tym folderze lub pliku i nacisnąć prawy przycisk. Z tego powodu pojawią się dwie opcje: „Przywracać"Lub"Usuń trwale”. Z logicznych powodów naszym priorytetem będzie przycisk „Przywróć”.

  W tym momencie widzimy potrzebę zapamiętania, czy naciśniesz przycisk "Pozbyć sięNigdy nie będziesz w stanie odzyskać tego pliku. Teraz, po naciśnięciu opcji przywracania, wspomniany folder lub plik powróci do naszej listy tak jak było przed zniesieniem. Interesujące jest również to, że dowiesz się, jak udostępniać folder Dropbox

  I gotowy! W tym momencie masz już wszystkie niezbędne informacje, aby odzyskać usunięty folder lub pliki w Dropbox. Więc jeśli znajdziesz się w tej samej sytuacji w przyszłości, wszystko, co musisz zrobić, to powtórzyć te proste szybkie kroki jeszcze raz.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej