Jak odzyskać pliki z telefonu, który się nie włącza?

Telefony komórkowe są niesamowite i wszyscy mamy jeden, aby pozostać w kontakcie i cieszyć się pewnymi chwilami wypoczynku i rozrywki. Ale jednocześnie nie można zaprzeczyć, że są one dość płynne w porównaniu do poprzednich telefonów komórkowych. Zwykłe uderzenie może uszkodzić urządzenie i nie włączać go ponownie, co oznacza, że ​​musi zostać dostarczony do służby technicznej w celu odzyskania.

Indeks
  1. Pobierz pliki z telefonu komórkowego, który ich nie włącza
  2. Pobierz zdjęcia z uszkodzonego telefonu
  3. Pobierz pliki z uszkodzonego telefonu komórkowego
  4. Pobierz pliki z telefonu komórkowego za pomocą Recuva

Pobierz pliki z telefonu komórkowego, który ich nie włącza

Ale kiedy Twój telefon jest uszkodzony, jedną z najbardziej bolesnych rzeczy do powiedzenia jest patrzenie na drogę odzyskać wszystkie pliki zapisane na urządzeniu, z których wiele można wykonać, od osobistych zdjęć po pliki związane z pracą itp.

Pamiętaj, kiedy podłączamy urządzenie, nawet jeśli jest wyłączone, do komputera. Jest w stanie go zidentyfikować i w ten sposób uzyskać dostęp do istniejących plików.

Dlatego ważne jest, abyś przede wszystkim próbował podłączyć urządzenie do komputera, aby spróbować go zbudować tak, jak tylko możesz. wykonaj kopię zapasową wszystkich swoich osobistych plików, zanim oddasz telefon do serwisu.

Pobierz zdjęcia z uszkodzonego telefonu

Jedną z rzeczy, które również można zrobić, jest: Darmowa aplikacja nazywa się to szczęściem Recuva, który pozwala nam odzyskać pliki z uszkodzonych urządzeń.

Możesz pobrać aplikację na Google, jest całkowicie darmowy i w tym sensie nie będziesz miał żadnego problemu i musisz go zainstalować na swoim komputerze z systemem Windows.

Po zainstalowaniu wystarczy otworzyć tę aplikację, zapyta mnie, który dysk chcemy wybrać odzyskać pliki, Oczywiście musisz wybrać jednostkę o nazwie „TELEFON” iw części typu pliku, który chcesz odzyskać, tutaj musisz wpisać WSZYSTKO.

Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że może odzyskać wszystkie potrzebne pliki, ale problem polega na tym, że zajmuje to dużo czasu, więc tutaj będziesz potrzebować dużo cierpliwości aby to osiągnąć, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz w stanie niczego odzyskać.

Pobierz pliki z uszkodzonego telefonu komórkowego

Możesz jednak zwrócić się do serwisu technicznego nie tylko o pomoc w rozwiązaniu problemu, przez który się obraca, ale także, jeśli wyjaśnisz, że posiadane pliki są ważne, mogą być w stanie coś zrobić, aby je odzyskać.

Pobierz pliki z telefonu komórkowego za pomocą Recuva

Jeżeli powyższe kroki krok po kroku nie weszły w życie, musisz wiedzieć, że istnieje bardziej ekstremalna metoda odzyskiwania plików. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć oprogramowania o nazwie Recuvasłynna w swoim segmencie. Dzięki niemu możemy wyszukiwać stare pliki, które usunęliśmy i musimy odzyskać, z komputera i wszelkich podłączonych urządzeń.

Wszystko, co musisz w tym przypadku zrobić, to otworzyć program z podłączonym urządzeniem i zeskanować folder, który chcemy pobrać, a w tym przypadku jest to oczywiście smartfon. Podobnie, jeśli nie masz pod ręką kabla USB, powinieneś wiedzieć, że możesz wyjąć kartę SD i umieść go na komputerze, aby postępować w obie strony.

Czy udało Ci się odzyskać pliki z uszkodzonego telefonu komórkowego za pomocą tego krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up