Jak odinstalować lub usunąć Go Launcher i Hola Launcher na Androidzie Szybko i łatwo?

Jakiś czas wcześniej mieliśmy Porozmawiaj o Go Launcherzejako jeden z wielu systemów, nad którymi pracowaliśmy nad pomysłem personalizacji urządzenia mobilnego System operacyjny Android. Teraz w ten sam sposób wiemy, że wielu użytkowników może żałować, że go zainstalowali, i teraz zastanawia się, jak odinstalować Go Launcher Go.

Dokładnie, jeśli brakuje Ci natywnej konfiguracji Twojego urządzenia z Androidem za to Zainstalowano program Go Go LauncherMusisz wiedzieć, że procedura odinstalowania tego launchera nie jest zbyt skomplikowana, chociaż ma pewne tajemnice. W tym artykule dowiesz się, jakie są najprostsze metody usunięcia Go Launchera lub Go Launchera, bez pozostawiania śladów jego użycia na smartfonie.

Chociaż nauczymy się, jak usunąć Go Launcher na Androida, używając w tym przypadku a Urządzenie Samsung Galaxy E5, rePowinieneś wiedzieć, że podstawy procedury są takie same, więc nie powinno być wielu zmian. Następnie należy pamiętać, że po odinstalowaniu Go Launcher Go może być konieczne wprowadzenie kilku innych zmian w pierwotnej konfiguracji urządzenia.

Najlepsze jest to, że wiesz, które są najlepsze Startery, które zużywają mniej zasobów lub zużywają mniej pamięci RAM, w ten sposób możesz pobrać dobry Launcher, który nie ma tak dużej wagi.szybko usuń go launcher

Indeks

  Jak odinstalować GO Launcher na Androida

  Aby usunąć Go Launcher Go z naszego Urządzenie mobilne z Androidem, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to usunąć wszystkie komponenty, które są częścią programu uruchamiającego, aby nie były przechowywane na komputerze. Możemy to zrobić w Ustawieniach, Menedżerze aplikacji, a w sekcji Pobieranie zobaczyć, że aplikacja została usunięta, co oczywiście nie jest Go Go Launcherem.

  W opcjach aplikacji pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to usunąć całą zawartość La Launchera, co możemy rozpocząć od usunięcia pamięci podręcznej i danych oraz dezaktywacji powiadomień. Wtedy nadejdzie czas wymuś zamknięcie do Launcher, a gdy wykonamy wszystkie te kroki, nie będziemy mogli całkowicie odinstalować Go Launchera.

  Po pełnym zainstalowaniu Go Launchera wracamy do Startu urządzenia i naciskamy przycisk Home, aby wybrać natywną aplikację naszego terminala, z której chcemy korzystać. W tym przypadku, ponieważ jest to Samsung, wiemy, że warstwa niestandardowa Korea to tak zwany TouchWiz, podczas gdy mamy innych w innych sytuacjach, musimy wybierać.

  Oczywiście po odinstalowaniu Go Launchera utracisz ikony, motywy, tapety, panele powiadomień, widżety i wszelkie inne treści wcześniej zainstalowane wraz z launcherem. W każdym razie nie możemy przestać twierdzić, że jeśli lubisz wyrzutnie, prawda jest taka, że ​​jest ich bardzo mało lepszy niż Go Launcher, więc nie powinieneś przestawać próbować.

  Często wspominaliśmy, że urządzenia mobilne z Androidem mają opcje dostosowywania znacznie przewyższające większość ich konkurentów pod względem środowisk dla inteligentnych terminali, takich jak smartfony. Cóż, jeden z najłatwiejszych sposobów dostosowania a Urządzenie mobilne z Androidem To za pomocą słynnych wyrzutni lub wyrzutni, jak lubisz je mówić.

  W każdym razie istnieje wiele programów uruchamiających, które możemy polecić wszystkim, którzy chcą dostosować wszystkie swoje funkcje do swojego sprzętu, nawet jeśli jest to niezbędne wśród najlepszych. porozmawiaj o Hello Launcherze. Teraz możliwe jest również, że po użyciu którejkolwiek z tych niestandardowych aplikacji zmęczymy się nimi, a potem nadszedł czas, aby spróbować odinstalować Hola Launcher.

  Jak każda inna aplikacja, którą wcześniej zainstalowaliśmy na naszym smartfonie, nigdy nie było zbyt wielu niedogodności Usuń Hola Launcher, chociaż musimy zastanowić się nad pewnymi fundamentalnymi pytaniami. Launcher Witam, jako dobry launcher, wpływa na większość elementów telefonu komórkowego pod względem oprogramowania, więc musimy zadbać o to, aby cała jego zawartość została usunięta.

  Usuń Hola Launcher

  Jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze musimy mieć świadomość, że mamy zainstalowany Hola Launcher lub jakikolwiek inny program uruchamiający, co nie jest równoznaczne z usunięciem aplikacji z ekranu głównego lub innej popularnej aplikacji. Co się stanie, jeśli po prostu przeciągniemy jego ikonę do kosza na ekranie, pozbędziemy się ikony, tak, ale będzie ona nadal działać z całą jej zawartością zainstalowaną na naszym komputerze.

  Dlatego w pierwszej kolejności musimy zadbać o to, aby zniszczyć wszystkie treści Witaj w programie uruchamiającym, nie zajmuje nam zbyt dużo czasu, aby przejść klasyczną trasą w Ustawieniach, Menedżerze aplikacji, a następnie wybrać tę aplikację. Po znalezieniu Hola Launcher zobaczymy, że pojawiają się różne opcje, takie jak: Zatrzymaj siłę, Odinstaluj i Usuń dane, z których będziemy korzystać we wszystkich przypadkach.

  usuń witaj mobilną wyrzutnię

  Najpierw wybierzemy opcję Force stop, dzięki czemu Hola Launcher będzie niestandardową warstwą uruchomioną na nim. nasz mobilny ekran. Po wykonaniu tego kroku kliknij Usuń dane, a po usunięciu zawartości wystarczy przejść do opcji Odinstaluj aplikację.

  I oczywiście, jeśli zdecydowaliśmy się wyeliminować Hola Launcher, możemy chcieć określić jako spersonalizowaną warstwę treści do normalnej warstwy naszego telefonu komórkowego, a dlaczego nie, nowy launcher. W obu przypadkach musimy postępować zgodnie z tą samą procedurą, ponieważ musimy dotknąć przycisku Home, a następnie wybrać preferowaną warstwę, w tym przypadku TouchWiz od Samsunga Galaxy.

  Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić i zalecamy, jest to, że wiesz, jak zmienić dowolny Android w Samsung Galaxy S8 z osobnym Launcherem, a ponadto to będzie coś całkiem oryginalnego i na pewno go pokochasz, ponieważ jest to świetny, uderzający projekt. Zalecamy, abyś wiedział, którzy początkujący Android są najlepsi

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej