Jak odblokować urządzenie Samsung Galaxy S3, S4, S5 Mini i S6 - Odblokuj Samsung Galaxy S.

Jeszcze jakiś czas temu nie mieliśmy wersji głównej wersji Edge flagowy projekt firmyZamiast tego Mini zawsze był co najmniej jak mała wersja oryginału.

Samsung S4 Mini jest w urządzeniu mobilnym Bardzo imponujące Ma bardzo dobre cechy, biorąc pod uwagę wrak, którym się zajmuje.

Chodzi o to, że może się zdarzyć, że zapomnimy o schemacie zabezpieczenia lub hasło że go założyliśmy i nic nie zostawiliśmy, nie mogąc wprowadzić naszych danych i nie jesteśmy w stanie nic sobie wyobrazić.

Indeks
  1. Colo Czy mogę odblokować Samsung S4 Mini krok po kroku
  2. Jak wykonać twardy reset, aby odblokować S4 Mini krok po kroku
  3. Odblokuj mojego Samsunga Galaxy S6 łatwo i bezpiecznie.

Colo Czy mogę odblokować Samsung S4 Mini krok po kroku

To nie jest takie skomplikowane, że mówimy, aby odblokować to urządzenie mobilne, to kwestia bycia trochę cierpliwym i jednocześnie bycia realistą, najłatwiejszy sposób na odblokowanie tego urządzenia naprawdę robię twardy reset, Jedyny sposób, w jaki będziesz mógł odblokować ten telefon.

Byłby to oczywiście reset do ustawień fabrycznych co spowodowałoby utratę danych Twojego telefonu komórkowego, czy to zdjęcia, aplikacje, kontakty i wszystkie te rzeczy, które są dla Ciebie bardzo ważne, na pewno.

Chociaż często usuwamy treści i chcemy je odzyskać, ale nie możemy znaleźć drogi, istnieją sztuczki, na przykład, aby odzyskać usunięte wiadomości lub SMS-y, ale co stanie się z innymi rodzajami treści, jeśli wykonamy twardy reset, Czy możemy je chronić lub odzyskać?

Chociaż do zdjęć i kontaktów na ogół są zbawieni absolutnie wszystko na koncie Gmail. Możesz więc zsynchronizować i odzyskać je na swoim Androidzie po wykonaniu twardego resetu

Ogólnie rzecz biorąc, twardy reset jest jednym z plików ostatnie opcje, które pokazujemy, z powodu wszystkich brakujących informacji, ale nie martw się, że możesz wykonać kopię zapasową swojego Androida i nie stracić w ten sposób żadnej cennej zawartości.

Jak wykonać twardy reset, aby odblokować S4 Mini krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest wyłączenie urządzenia mobilnego, a następnie naciśnięcie i przytrzymanie głośniej + home + klawisze zasilania, kiedy minie kilka sekund, będziemy musieli je zwolnić.

Teraz jesteśmy w trybie odzyskiwania i zobaczysz kilka opcji. Naprawdę potrzebujemy tej, która mówi „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne„I czekamy na zakończenie całego procesu.

Po zakończeniu musimy poszukać alternatywy, która mówi „Uruchom ponownie system teraz”, aby urządzenie zrestartowało się i ostatecznie zakończymy temat przywrócenie ustawień fabrycznych.

system uruchom ponownie teraz

Kiedy zacznie się ponownie uruchamiać, zauważysz, że uruchomienie trwa zbyt długo, jest to pierwszy raz później uruchom ponownie normalnie. Jak zobaczysz, wzór jest całkowicie wyeliminowany, nie ma trybu bezpieczeństwa i nic poza tym.

Możesz wejść do telefonu komórkowego, ale musisz wszystko skonfigurować tak jak wcześniej, krok po kroku, dlatego ważne jest, aby zapoznać się z tą metodą w ciągu kilku minut Twój telefon komórkowy zostanie odblokowany, ale ma to swoją negatywną stronę, a mianowicie to, że musisz stracić wszystkie swoje dane.

Chociaż prawdą jest, że możemy teraz zdobyć Samsung Galaxy S7, nie możemy powstrzymać się od rozważenia Samsunga Galaxy S6 dla wielu wciąż atrakcyjne urządzenie, z estetycznego punktu widzenia oraz z wykonania, które wciąż jest absolutnie wyjątkowe.

Dlatego biorąc pod uwagę, że duża liczba naszych czytelników może teraz mieć Samsung Galaxy S6, chcemy pokazać ci samouczek, z którego, mamy nadzieję, nie musisz korzystać, ale jest to niezwykle ważne.

Cóż, dzieje się tak, że może być taki moment lub czas, kiedy się zobaczymy całkowicie wyłączony aby odblokować naszego Samsunga Galaxy S6, a prawda jest taka, że ​​chociaż powody mogą się różnić, tak naprawdę nie jest to to, co lubimy najbardziej, ale jak rozwiązać ten problem.

W tym względzie musimy powiedzieć, że istnieje wiele błędów, które mogą przeszkadzać naszemu Samsung Galaxy S6, takich jak po zapomnieniu hasła, po zapomnieniu wzoru lub do momentu, gdy telefon nie rozpozna Twojego odcisku palca.

zapomnij wzorzec hasła

Odblokuj mojego Samsunga Galaxy S6 łatwo i bezpiecznie.

Prawda jest taka, że ​​niestety mogliśmy znaleźć przypadki, w których nasz Samsung Galaxy S6 został zablokowany i nie mamy kwalifikacji móc go odblokować, abyśmy musieli przeanalizować niektóre z możliwych rozwiązań tego typu częstszych problemów, niż byśmy chcieli.

Trzeba mieć na uwadze, że możemy wiele razy naprawić wypadek Samsunga Galaxy S6, ale kiedy pojawiła się niedogodność, ale zobaczysz, jeśli patrzymy w przyszłość, możemy zaoszczędzić sobie kilku konsekwencji.

  • Resetuj telefon: Może to być metoda, której wszyscy starają się uniknąć, ale prawda jest taka, że ​​jeśli planujesz odblokować Samsung Galaxy S6, istnieje kilka najprostszych sposobów na zrobienie tego. Minusem jest to, że tracimy całą zawartość i personalizację urządzenia, ponieważ jest to kwestia stosunkowo inwazyjna, dlatego chociaż jest jedną z najbardziej skutecznych, zalecamy pozostawienie jej na ostatnim miejscu.
  • Użyj hasła zapasowego jeśli nie rozpoznaje odcisku palca: wcześniej powiedzieliśmy, że niemożność rozpoznania naszego odcisku palca była jedną z niedogodności, że nasz Samsung Galaxy S6 może być zablokowany na czas nieokreślony. W takich przypadkach zawsze zaleca się posiadanie hasła zapasowego na wypadek, gdyby hasło nie działało. Dlatego gdy system prosi o podanie tego hasła, naprawdę trzeba o nim przypomnieć. Zwykle Samsung Galaxy S6 nie może odczytać odcisku palca użytkownika, ale i tak należy zachować ostrożność.
  • Usuń wzór odblokowania za pomocą konta Google: Każdy użytkownik w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby nasz telefon komórkowy, w tym przypadku Samsung Galaxy S6, był całkowicie bezpieczny, podobnie jak jego zawartość. W żadnym wypadku nie zalecamy, aby odblokować odcisk palca, aby w ogóle nie tworzyć zbyt skomplikowanego wzoru. Jeśli tego nie ćwiczysz, po chwili możesz o tym zapomnieć.
  • Znajdź mój telefon komórkowy: W przeciwieństwie do innych firm zajmujących się urządzeniami mobilnymi, Samsung ma określoną funkcję, z której możemy korzystać w Samsung Galaxy S6 i innych opracowanych przez siebie terminalach. Platforma odzyskiwania urządzenia nazywa się Find my Mobile, powinniśmy ją aktywować i jeśli mamy dostęp do niezawodnego połączenia internetowego, proces odzyskiwania można wykonać z komputera, a Samsung Galaxy S6 odpowiednio odblokować.

Czy udało Ci się odblokować Samsung Galaxy S6 za pomocą tych możliwych rozwiązań?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up