Jak odblokować telefon komórkowy zgłoszony kodem IMEI

Zanim przejdziemy do dalszej części artykułu, chcielibyśmy zaznaczyć, że niekoniecznie musi być skradziony Telefon komórkowy do zablokowania IMEI. Nie możesz zapłacić rachunku ani żadnej innej podobnej sytuacji, aby go ukończyć Blokada telefonu z IMEI, to w tym artykule nauczymy Cię, jak odblokować zgłoszony telefon.

To normalne we wszystkim Telefony komórkowe są zablokowane używany tylko w jednej firmie telefonicznej, oczywiście jeśli kupisz znacznie tańszy telefon komórkowy, ale z planem firmowym przynajmniej przez chwilę pozostaniesz w kontakcie, czy ci się to podoba, czy nie.

To jest ważne, by darmowy telefon komórkowy W ten sposób możemy swobodnie wybrać z której firmy będziemy korzystać bez połączenia, to że pewnego dnia będziemy z jedną firmą nie oznacza, że ​​będziemy z nią trwać na zawsze, dlatego dzisiejszy artykuł będzie w ten sposób bardzo przydatny jak będziemy nauczy Cię, jak odblokować telefon przez IMEI.

Jeśli w przeszłości czytałeś uważnie nasze artykuły, to widziałeś, rozmawialiśmy już o IMEI, czyli kodzie, który smartfony muszą odróżnić od DNI u ludzi. a to pozwala nam je wyraźnie zidentyfikować i odróżnić od innych. I oczywiście jest to również element, który może mieć znaczenie, jeśli chcemy odblokować lub zatwierdzić nasze urządzenia powiązane z umową firmową.

Prawda jest taka, że ​​przepisy dotyczące przenośności w rzeczywistości zmuszają firmy do wydawania darmowych smartfonów z fabryki, ale w wielu przypadkach jest to naruszane. To zależy od tego, jaka firma pokryje Twoje koszty, abyśmy mogli rozłożyć je na raty, musimy również wziąć te problemy pod uwagę podczas przeglądania IMEI urządzenia. A jeśli chcesz go zobaczyć, możesz sprawdzić, gdzie sprawdza swój sprzęt, a nawet opakowanie detaliczne.

W każdym razie, biorąc pod uwagę wagę poprawnej wypłaty pieniędzy firmie, która dostarczyła nam terminal, musimy zaznaczyć, że smartfony można odblokować przez IMEI, jeśli wiemy, jak to zrobić. Ten samouczek jest również przydatny, gdy znaleźliśmy urządzenie lub sprzedaliśmy używane., i chcemy go udostępniać, aby używać go tak, jak nam się podoba. W każdym razie odblokowanie telefonu komórkowego przez IMEI nie jest zbyt trudne.

Indeks
  1. Odblokuj zgłoszony telefon
  2. Jak odblokować telefon
  3. Jak mogę odblokować IMEI?
  4. Odblokuj telefon przez IMEI
  5. Jak odblokować telefon za pomocą IMEI

Odblokuj zgłoszony telefon

Pamiętaj, że istnieje duża baza danych, w której telefon oznaczony przez jedną firmę nie może być używany przez nikogo innego. Kiedyś można było zmienić kartę SIM na inną, ale dzisiaj wszystko się zmieniło i powiedzmy, że robi się bardziej skomplikowana. Stało się tak głównie z powodu skradzionych telefonów, choć okazało się to wielką sprawą dla wszystkich.

Oczywiście droga do władzy Odblokowanie telefonu odbywa się poprzez zmianę IMEI Podobnie nie może to być coś nielegalnego, zależy to od kraju, w którym jest produkowane. Ale jeśli jesteśmy jesienią Zmień IMEI W rzeczywistości jest to dość proste iw ciągu kilku minut możesz mieć w pełni odblokowany telefon komórkowy, którego możesz używać w dowolnym miejscu.

Jak odblokować telefon

Jeśli nie chcesz chodzić po okolicy, robiąc jakieś uszkodzenia, aby odblokować telefon, zmieniając jego IMEI, gdy idziemy do sprawy, możesz zabrać go do serwisu technicznego i wyjaśnić im swoją sytuację, wiele możesz zmienić IMEI za pomocą BOX których używają do odblokowywania telefonów komórkowych, dzięki czemu mogą w pełni odblokować telefon w ciągu kilku minut. W tym przypadku wydaje mi się to najlepszą opcją, ponieważ można to zrobić bez ryzyka i, jak powiedziałem, zajmuje mniej niż pięć minut.

Miałem szczęście pracować przez jakiś czas nad naprawianiem i odblokowywaniem telefonów komórkowych oraz zmianą numeru IMEI telefonu, aby go odblokować.

Bez względu na to, jak wyglądałaby blokada zmieniono numer IMEI i wygląda jak nowy telefon komórkowy.

Jak mogę odblokować IMEI?

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć krok po kroku, o której będziemy uczyć w następnej kolejności, jest to, że jest to całkowicie legalne, ponieważ firmy same dyktują, jak to zrobić. Wiele z nich samodzielnie oferuje rozwiązania przez internetchociaż oczywiście działają one tylko wtedy, gdy nie jesteśmy w sytuacji zaległych płatności, długów itp. Wielu czytelników wciąż ma co do tego wątpliwości i uważamy, że ważne jest jak najszybsze rozwiązanie ich.

Proces odblokowania telefonu komórkowego z IMEI zwykle rozpoczyna się od razu po znalezieniu numeru obsługi klienta naszego operatora komórkowego.przydatne zarówno w języku hiszpańskim, jak i w każdej innej dziedzinie. Do tego musimy później dodać, że każda firma ma swoje własne kody lub elementy do rozważenia, ale poznamy je w tym samym czasie, co procedurę. W każdym razie kod IMEI i jego użycie jest powszechne w każdej firmie.

Vodafone, Telefónica, Orange czy Yoigo to tylko niektóre z firm, które umożliwiają ten proces na terytorium Hiszpanii, chociaż, jak powiedziałem, konieczne jest zbadanie szczególnych warunków każdego przypadku. Ponadto powinieneś wiedzieć, że jeśli nie jesteśmy ekspertami, warto znaleźć kogoś ze specjalistyczną wiedzą, zanim jeszcze zaczniemy samodzielnie odblokowywać urządzenie przez IMEI. Prawda jest taka, że ​​za pieniądze, które kosztuje ten proces, szczególnie w przypadku drogich terminali, jest tego wart.

Po odblokowaniu telefonu następną rzeczą zawsze będzie zdobycie chipa od firmy, do której chcielibyśmy dołączyć w przyszłości, więc nie ma problemu nawet pozwalając mu się obracać, jeśli chcemy. Poza tym nie można stracić z oczu tego, co może być Skradzione terminale, które są nam sprzedawane jako utracone, które są anulowane przez IMEI i dlatego służą tylko jako części zamienne. Jeśli tak, powinieneś znaleźć sprzedawcę i złożyć reklamację.

Odblokuj telefon przez IMEI

Użyjemy expressunlock.comOczywiste jest, że jeśli masz znajomego z BOXem odblokowującym, którego używają w firmach komórkowych, w przypadku Samsunga, HTC, Motorola itp. Twój telefon zostanie odblokowany w ciągu kilku minut. Ale ponieważ rzadko zdarza się mieć chłopaka lub chłopaka, który go ma, ponieważ jest bardzo drogi, najlepiej jest skorzystać z tego typu stron internetowych, które pozwolą nam zdobyć telefon komórkowy w ciągu kilku dni w niezwykle przystępnej cenie. .

W celu Odblokuj telefon za pomocą IMEI po prostu wchodzimy na stronę www.expressunlock.com i musisz wybrać markę swojego urządzenia mobilnego, aby kontynuować.

Teraz wystarczy wybrać firmę telekomunikacyjną, która zablokowała dane urządzenie.

Kiedy skończysz, musisz Poproś o numer IMEI, oto jak się tego dowiedzieć: Przejdź do aplikacji Połączenia i wybierz * # 06 #, a następnie naciśnij Połącz.

Możesz go użyć do płatności kartą kredytową lub jeśli wolisz PayPal.

Pamiętaj, że odblokowanie może potrwać kilka dni, więc dni robocze nie liczą się w soboty i niedziele.

Jak odblokować telefon za pomocą IMEI

Metoda jest niezwykle prosta i pobierają maksymalnie 30 euro, nie jest to zbyt wysoka kwota, aby móc zwolnić dane urządzenie, ponieważ IMEI To tylko kwestia czekania i nic więcej, więc bez wątpienia jest to niezwykle wygodne i szybkie we wszystkim, ponieważ 2 lub 3 dni nie są dostępne Odblokowane urządzenie aby móc z niego korzystać w każdym biznesie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up