Jak naprawić Windows Update ciągle sprawdza dostępność aktualizacji w Windows 7/8 / 8.1 / 10

W jego staraniach, że Doświadczenie użytkownika Ponieważ korzystamy z ich systemów operacyjnych, pracownicy Microsoftu dodawali wszelkiego rodzaju fajne treści do najnowszych wersji systemu Windows.

I na wszelki wypadek, gdy masz problemy z Windows 10, nie możemy przeoczyć bardziej niż interesującego sposobu działania usługi Windows Update, wewnętrznego systemu, który odpowiedzialny za rozwiązanier wiele głównych problemów związanych z korzystaniem z naszego komputera.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku usługi Windows Update, jest to Wykonaj czynności na przykład sprawdzanie aktualizacji, poprawek i wszelkiego rodzaju dodatkowych pobrań, aby utrzymać wydajność naszego komputera tam, gdzie powinna.

Jest to mechanizm, który działa doskonale od kilku lat i w tym sensie nie możemy stracić go z oczu, choć generalnie generalnie nie sprawia problemów użytkownikom, co zdarza się od czasu do czasu.

W rzeczywistości niektórzy ludzie próbowali czasami występować Zmiany w jego działaniu i nie zrobili nic poza utrudnieniem obsługi, dlatego poniżej chcielibyśmy pomóc w tym zakresie.

W systemie Windows 10 jest Usuń kategorię Opcjonalne, ten typ jest automatycznie instalowany wraz z najważniejszymi, nie można również dezaktywować automatycznej instalacji aktualizacji (od Windows 10 Pro i nowszych, jeśli są dostępne).

Narzędzie o nazwie Optymalizacja dostaw (Angielski optymalizacja dostarczania) tworzy minisieć P2P, która wysyła aktualizacje i istniejące aplikacje sklepu do innych osób w Internecie.

Od aktualizacji z maja 2019 r. istnieje możliwość: Użytkownicy mają większą kontrolę nad aktualizacjami. Cóż, możesz je wyłączyć na siedem dni. Ponadto możesz ustawić czasy użytkowania komputera, aby nie były na nim przeprowadzane żadne aktualizacje.

Możesz także zobaczyć historię aktualizacji, jeśli taka istniała Błąd w systemie Windows i dowiedz się, która aktualizacja mogła to spowodować, i istnieją zaawansowane opcje, które pozwalają wstrzymać aktualizacje do określonego dnia w kolejnych dniach.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usługi Windows Update, sprawdź dostępność aktualizacji nieskończony bez znajdowania tegoNależy mieć świadomość, że jest to dość częsty błąd, który na szczęście w pewnym momencie możemy naprawić.

Indeks
 1. Windows Update stale sprawdza dostępność aktualizacji. Co mogę zrobić, aby rozwiązać problem?
  1. Metoda 1
  2. Metoda 2
 2. Jak rozwiązać problem z pobieraniem usługi Windows Update? Krok po kroku

Windows Update stale sprawdza dostępność aktualizacji. Co mogę zrobić, aby rozwiązać problem?

Cóż, jak powiedzieliśmy wtedy, te błędy aktualizacji są stosunkowo powszechne, dlatego są znane nawet ludziom w Microsoft., daj nam kilka rozwiązań co moglibyśmy wziąć pod uwagę w takich przypadkach.

Ze względów bezpieczeństwa i działania Twojego komputera należy oczywiście pamiętać, że musimy podjąć wysiłek, zanim się z Tobą skontaktujemy, Zatrzymaj dziennik aktualizacji tak, aby można go było obsługiwać bez szkody dla systemu.

Jeśli więc okaże się, że aktualizacja Windows Update nigdy się nie kończy, rozważ dwie metody, których nauczymy cię w następnej kolejności aby raz na zawsze pozbyć się tego problemu:

Metoda 1

 • Przejdź do menu startowego komputera, naciskając klasyczny przycisk w sekcji. nacisnąć gorszy po lewej stronie ekranu
 • Przejdź do witryny Windows Update w polu wyszukiwania i Zauważysz pojawia się nowa lista
 • Tam jest to konieczne naciskać w aktualizacji systemu Windows
 • Otworzy się nowe okno, w którym możesz wybrać sekcja Zmień ustawienia po lewej stronie ekranu
 • Zawartość ekranu to ulegnie zmianie
 • Poszukaj pola Nigdy nie sprawdzaj aktualizacji i pozostaw je zaznaczone. potwierdzać dokonałem zmian
 • Uruchom ponownie komputer, aby wprowadzone zmiany pozostały w mocy zakwaterowany W systemie

Metoda 2

 • Na głównym ekranie komputera naciśnij połączenie Klawisz Windows + R, aby otworzyć Run Advantage
 • Musisz wpisać w pole do pisania cmd.exe i naciśnij Enter
 • Tam pojawisz się w konsoli poleceń, gdzie musisz wpisać zdanie net stop wuauserv. Jeśli w tym momencie pojawi się komunikat o błędzie, pamiętaj, że musisz uruchomić wiersz polecenia jako administrator. Aby to zrobić, przejdź do paska wyszukiwania menu Start, wpisz cmd iw pierwszym wyniku kliknij prawym przyciskiem myszy Uruchom jako administrator
 • W tym momencie uruchom ponownie komputer, aby system potwierdził, że nie jest już po Aktualizacja

Jak rozwiązać problem z pobieraniem usługi Windows Update? Krok po kroku

Jak tylko będziesz miał Pobieranie zatrzymane Jeśli automatycznie zaktualizujesz system Windows przy użyciu jednej z dwóch metod, których nauczyliśmy Cię wcześniej, możesz raz na zawsze rozwiązać ten problem.

Microsoft oferuje użytkownikom Seria plików poradzimy sobie z tym niekorzystnywięc powinieneś postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uniknąć problemów:

 • Otwórz przeglądarkę internetową, której zwykle używasz na swoim komputer
 • Przejdź do wyszukiwarki Google i sprawdź te aktualizacje:

Windows 7 32-bitowy

 1. Pobierz aktualizację KB3020369
 2. Pobierz aktualizację KB3172605

Windows 7 64-bitowy

 1. Pobierz aktualizację KB3020369
 2. Pobierz aktualizację KB3172605

Po pobraniu poprzednich plików do wersji odpowiedniej dla Twojego komputera, powinieneś zainstaluj je dokładnie pojawiają się tutaj w tej samej kolejności, w przeciwnym razie nie będą obowiązywać.

Po zakończeniu poprzedniego kroku nadszedł czas, aby zrestartuj swój komputer Aby wszystkie powyższe zmiany zostały zastosowane raz na zawsze w systemie, błąd awarii Windows Update został rozwiązany.

Od tego momentu radzimy zwracać szczególną uwagę, aby ten problem nie utrzymywał się, a jeśli już się pojawi, radzimy to zrobić powtórzyć proces od nowa. Dzięki temu nie powinieneś już cierpieć z powodu błędu.

Czy udało Ci się zatrzymać aktualizacje Windows Update?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up