Jak naprawić „Proces com.android.phone został zatrzymany”?

Niewątpliwie komunikat lub błąd „Niestety proces com.android.phone został zatrzymany” jest jednym z najbardziej irytujących na naszych smartfonach z systemem operacyjnym Android. Prawda jest taka, że ​​są ku temu różne powody i Dzisiaj chcemy nauczyć Cię dwóch sztuczek, aby rozwiązać proces, w którym com.android.phone szybko się zatrzymał.

Ale zanim nauczysz mnie, jak postępować w takich sytuacjach, powinieneś wiedzieć, że wiadomość jest zakończona Przetwarzaj com.android.phone Zwykle pojawia się kilka razy z rzędu i nawet jeśli klikniesz OK lub OK, pojawi się ponownie. Właśnie z tych powodów musimy znaleźć bardziej ostateczne rozwiązanie, a poniższy pomysł dotyczy przedstawienia propozycji w tym przypadku.

Sztuczki zatrzymane, aby naprawić proces Com.android.phone

Z ustawień

Pierwszym sposobem rozwiązania błędu procesu com.android.phone jest zatrzymanie, bezpośrednio z Ustawień telefonu komórkowego, ponieważ jest to minimalny błąd, możemy skończyć w ciągu jednej sekundy. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać czynności, których nauczymy Cię poniżej:

  • Przejdź do ustawień
  • Wyszukaj opcję Data i godzina i odznacz pole
  • Uruchom ponownie smartfon z Androidem

Z ustawień APN

Jeśli komunikat procesowy com.android.phone jest nadal zatrzymany, musisz wykonać kolejne kroki nauczymy Cię, czego efektem będzie konfiguracja APN urządzenia:

  • Przejdź do Ustawienia, Więcej, Sieci komórkowe, APN i otwórz opcje
  • Przejdź do funkcji Resetuj wartości
  • Jeśli problem będzie się powtarzał, dodaj APN dostarczony przez dostawcę
  • Uruchom ponownie telefon komórkowy

Jeśli po wykonaniu tych dwóch kroków nadal pojawia się komunikat o zatrzymanym procesie com.android.phone, musisz być tego świadomy Więc to, co jest ci bezpośrednio zalecane, to wykonanie twardego resetu lub przywrócenia ustawień fabrycznych do Twojego urządzenia. Tylko w ten sposób będziesz mieć możliwość upewnienia się, że dany błąd nie będzie Ci przeszkadzał ponownie.

Kilka innych bardzo częstych pytań użytkowników dotyczących tego typu treści, muszą zrobić w szczególności następujące czynności: zatrzymaj proces samsung com.android.phone, pobierz com.android.phone, com.android.phone apk, niestety zatrzymaj proces com.android.process.acore, com.android. telefon huawei, niestety zatrzymał proces com.android.systemui, niestety zatrzymał proces android.process.media lub zatrzymał proces com.android.phone rozwiązanie samsung. Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli oczywiście pomóc.

Czy udało Ci się naprawić komunikat „proces com.android.phone został zatrzymany” za pomocą tych dwóch sztuczek?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up