Jak naprawić problem „Nieprawidłowy Sim” - Mój iPhone lub Android nie rozpoznaje karty SIM

Czy kiedykolwiek miałeś nieprawidłową wiadomość SIM? Musisz być świadomy tego w tym artykule udzielimy Ci wszystkich informacji że możesz szukać tego konkretnego tematu.

I właśnie wtedy, gdy jest jasne, że Błędy na urządzeniach mobilnych z Androidem Są stosunkowo powszechne, w tym przypadku chcemy pokazać, jak pozbyć się problemu z nieprawidłową kartą SIM.

Pewnie, problem z nieprawidłową kartą SIM Może to być spowodowane różnymi okolicznościami, a dzisiaj chcemy pokazać niektóre z tych, o których naszym zdaniem należy pamiętać w takich sytuacjach.

W szczególności chcemy ci to pokazać jak możesz pozbyć się tej wiadomości?, a przede wszystkim, jak sprawić, by nieprawidłowa karta SIM działała na Twoim urządzeniu.

Coś, co powinniśmy wiedzieć i co bardzo istotna jest obecność wirtualnych kart SIM ale nie wiemy dokładnie, co to jest, więc najlepiej wiedzieć, czym są wirtualne karty SIM lub eSIM i kiedy możemy je kupić.

Indeks
  1. Jak naprawić problem z nieprawidłową kartą SIM
  2. Mój telefon komórkowy nie rozpoznaje chipa

Jak naprawić problem z nieprawidłową kartą SIM

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to może być wiele przyczyn tego problemu, a karta SIM, którą wprowadzamy, zwykle nie jest oryginalną firmą, którą zakontraktowaliśmy.

Jeśli telefon jest właśnie odblokowany podlega podpisowi telefonicznemuWtedy nie będziesz mógł dodać jeszcze jednej karty SIM, co jest szczegółem, którego oczywiście nie powinieneś tracić z oczu.

Podobnie udało nam się to zobaczyć ten problem może być spowodowany innymi czynnikami, więc smartfon, o którym mowa, został zablokowany, ponieważ ktoś zgłosił go jako skradziony telefon komórkowy.

Musisz wziąć pod uwagę, że w takich przypadkach powinieneś sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest zablokowany, ale jeśli tak, nie nic nie zrobić, aby rozwiązać problem.

Jednocześnie iw najlepszym razie istnieje taka możliwość best karta SIM jest uszkodzona dlatego pojawia się komunikat o nieprawidłowej karcie SIM, więc powinieneś również przeanalizować ten scenariusz.

To właśnie zalecamy w takim przypadku wypróbuj na innym kompatybilnym urządzeniu, a jeśli to nie działa, skontaktuj się z firmą, która je zapewnia.

Oto główne powody tego możesz powiedzieć, że karta SIM nie działa i tak widoczna jest nieprawidłowa wiadomość SIM, więc jeśli masz jakieś inne pytanie, wystarczy, że zapytasz nas o ten problem.

różne białe rozmiary

Urządzenia mobilne są fundamentalną częścią każdego naszego życia, normalne jest, aby być podłączonym przez cały dzień, chociaż nie są one zalecane, ale przy wielu okazjach, ale z powodów osobistych, nauka lub praca, nawet połączenie wszystkich, konieczne jest pozostawanie w kontakcie.

Aplikacje takie jak WhatsApp, sieci społecznościowe i korzystanie z tych rzeczy są czymś codziennym. Ale to jest konieczne chip naszego urządzenia działa poprawnie, aby odbierać połączenia, odbierać wiadomości, móc je wykonywać, mieć mobilny internet, krótko mówiąc, jest to konieczne.

Jeśli próbujesz problemy z kartą SIM i telefon komórkowy nie rozpoznaje chipa;, skomentuję poniżej, kilka rozwiązań różnych sytuacji, które można podać, niewiele nauki, aby znaleźć przyczynę i ją rozwiązać, więc postępuj zgodnie z sugestiami, które podam krok po kroku.

ZA. sugestia, która na pewno będzie bardzo przydatna w pewnym momencie wydaje się, że możesz używać Nano Sim na dowolnym telefonie komórkowym z lub bez adaptera karty SIM lub microSIM.

Mój telefon komórkowy nie rozpoznaje chipa

Jeśli jesteś telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM lub chip, może tak naprawdę wynikać z jednej lub więcej możliwości, które skomentuję poniżej.

Należy zauważyć, że jest to bardzo ważne wersja Twojego systemu operacyjnego Android jest aktualnaJeśli tak nie jest, bardzo ważne jest, aby go zaktualizować, najlepiej zrobić to bezpośrednio z oficjalnej strony Wsparcie Google.

Chip jest brudnyWierzcie lub nie, jeśli jest trochę kurzu, a nawet tłuszczu itp. W chipie. Może to spowodować, że telefon komórkowy nie będzie w stanie poprawnie go odczytać.

Więc to właśnie powinieneś zrobić wyjmij go z rowka i wyczyść bawełną i alkohol etylowy, nie za dużo, lekko i ostrożnie, po tym można włożyć kartę SIM z powrotem do telefonu i powinna działać.

Uszkodzona karta SIM: Rzeczy, które mogą się zdarzyć, w tym przypadku nie ma sposobu, aby to rozwiązać, będziesz musiał poszukać innej karty, generalnie nie ma za to opłaty i zachowują numer, jest to dość szybki proces i zajmuje dużo dłużej, aby dotrzeć do oddziału nie dokonuj wymiany chipa.

taca na klucze sd

Karta SIM zablokowana: Może się zdarzyć, że karta SIM jest zablokowana lub ten sam telefon komórkowy jest w ujemnym paśmie, w takim przypadku musisz przetestować kartę SIM na innym telefonie komórkowym.

Jeśli to działa, oznacza to problem z urządzeniem i będziesz musiał zmienić IMEI, mamy na ten temat kilka samouczków. Jeśli karta SIM nadal nie działa, a pierwsze rozwiązanie niczego nie naprawi, powinieneś wymienić chip.

Gotowe, wiesz, dlaczego mój telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM, więc następnym razem telefon komórkowy nie rozpoznaje chipa;, możesz wypróbować dowolne z rozwiązań, które omówiliśmy powyżej, a będziesz w stanie go rozwiązać w krótkim czasie.

Czy udało Ci się rozwiązać problem z nieprawidłową kartą SIM krok po kroku? Jeśli masz pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali w samouczku, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie odpowiemy na to w najlepszy możliwy sposób.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up