Jak naprawić nagłą śmierć na Samsung Galaxy S4

Nagła śmierć to coś, co jest powszechne w telefonach komórkowych, takich jak Samsung Galaxy S4 i S4 Mini, ale wielu użytkowników uważa, że ​​telefon komórkowy jest całkowicie bezużyteczny lub martwy, gdy ekran robi się czarny. Ale prawda jest taka, że ​​ma to rozwiązanie i w wielu przypadkach bardzo łatwo jest naprawić telefon, podczas gdy w innych przypadkach wystarczy ponownie zainstalować system operacyjny z Android z oficjalnym ROMem telefonu, więc tutaj nauczymy Cię, jak to naprawić Samsung Galaxy S4 nagła śmierć.

Indeks
  1. Samsung Galaxy S4 nagła śmierć, co to jest?
    1. Włącz telefon w trybie odzyskiwania
    2. Zainstaluj ponownie oryginalną pamięć ROM
  2. Staramy się ożywić Samsunga Galaxy S6 bez umierania.

Samsung Galaxy S4 nagła śmierć, co to jest?

Czasami nazywa się to Samsung Galaxy S4 nagła śmierć Jeśli aplikacja i telefon go blokują, jest całkowicie martwy, więc nie będzie reagować po podłączeniu do ładowarki lub komputera.

Włącz telefon w trybie odzyskiwania

Ale jak powiedziałem, można to bardzo łatwo naprawić, ponieważ telefon komórkowy przechodzi tylko w tryb blokady, z którego można go ponownie usunąć za pomocą prostej kombinacji klawiszytak, ale przede wszystkim warto zwrócić uwagę na następujące punkty:

1.- Przed rozpoczęciem tej procedury, Zaleca się ładowanie telefonu przez 30 minut do godzinyJeśli możesz zostawić go na dłużej, tym lepiej, zwłaszcza jeśli telefon nie był włączony przez kilka dni. Dzieje się tak, ponieważ ładowanie baterii może zająć trochę więcej czasu. Nie martw się, jeśli wskaźnik ładowania nie zaświeci się, ponieważ bateria nadal się ładuje.

2.- Po dłuższym ładowaniu telefonu komórkowego należy spróbować go włączyć i wprowadzić Tryb odzyskiwania. Wystarczy, że włączysz telefon, naciskając przyciski. Przycisk głośności + zasilania i przycisk home Jednocześnie przez 15 sekund, po czym musisz zwolnić wszystkie przyciski.

3.- Jeśli telefon włączył się bez żadnych problemów, może to być po prostu spowodowane aplikacją, która uniemożliwiła włączenie telefonu.

Zainstaluj ponownie oryginalną pamięć ROM

Prawdopodobnie poprzednia metoda nie była wystarczająca i nie włączy telefonu komórkowego Tryb odzyskiwania, oznacza to, że problem może dotyczyć systemu operacyjnego, który można naprawić, ponownie instalując oryginalną pamięć ROM.

Aby wykonać tę procedurę, musisz odwiedzić stronę internetową Artykuły kolekcjonerskie w tym skrót i napisz dokładny model swojego Samsung Galaxy S4, albo w wersji normalnej, albo w wersji mini.

Następnie musisz ponownie zainstalować system operacyjny za pomocą Odyna sflashować telefon. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się Oto przewodnik dotyczący flashowania telefonu za pomocą Odina.

Jak widać, nie musisz się martwić, ponieważ Samsung Galaxy S4 nagła śmierć To nie jest problem, którego nie można naprawić. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi metodami, a Twój telefon będzie działał ponownie.

Dopóki koreańska firma nie wypuściła Galaxy S7 w lutym tego roku, najlepszym urządzeniem mobilnym, jakie mogliśmy znaleźć, był Samsung Galaxy S6, który zdobył naprawdę interesujący udział w rynku.

W rzeczywistości należy zauważyć, że bardzo wielu ludzi na całym świecie go poszukuje Telefon wysokiej klasy, wybrali Samsung Galaxy S6 i w większości przypadków mieli bardzo pozytywne doświadczenia.

Niestety znamy jednak również inne przypadki, w których z niewiadomych przyczyn a nagła śmierć Samsunga Galaxy S6i to właśnie omówimy w tym artykule.

Prawda jest taka, że ​​wygląda na to, że użytkowników Samsunga Galaxy S6 jest całkiem sporo kto napotkał ten problem?więc postaramy się ci pomóc.

Sytuacja jest w zasadzie taka sama we wszystkich przypadkach, co komentują różne fora i sieci społecznościowedopóki ekran Samsunga Galaxy S6 nie stanie się całkowicie czarny bez wyraźnego powodu.

Rzeczywiście, jeśli skonsultujemy się z różnymi forami i sieciami społecznościowymi, widzimy, że Problem jest bardziej powszechny niż myślisz, więc pomyśleliśmy, że warto o tym porozmawiać.

Staramy się ożywić Samsunga Galaxy S6 bez umierania.

Jeśli Twój Samsung Galaxy S6 napotkał problem, który staraliśmy się tutaj wyjaśnić, powinieneś wiedzieć, że prawdopodobieństwo tego jest niewielkie. ożywić nas, a zanim zabierzesz go do technika, spróbuj.

Dzieje się tak, ponieważ pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy ma określony ładunek. Dlatego zalecamy najpierw ładowanie przez chwilę, około 15 minut następnie usuń to.

Przy czarnym ekranie spróbujemy oczywiście ponownie uruchomić nasz Samsung Galaxy S6, przytrzymując jednocześnie przycisk zmniejszania głośności i przycisk home oraz przycisk zasilania. przez około 15 do 20 sekund.

Po tym czasie ekran główny Samsunga powinien wyskoczyć i wyświetlić, choć oczywiście jest it również możliwość że w tym momencie nawet nam się nie udaje.

Jeśli nie udało Ci się ponownie uruchomić Galaxy S6 przed nagłą śmiercią za pomocą powyższej sztuczki, zalecamy, jeśli masz gwarancję urządzenia, zabierasz go do miejsca, w którym go kupiłeśktórzy z pewnością widzieli ten problem wcześniej.

W takich sytuacjach serwis techniczny powinien zająć się naprawą lub dostarczyć nam nowe urządzenie całkowicie bezpłatnie, o ile urządzenie jest objęte gwarancją.

Niektóre z przyczyn nagłej śmierci Galaxy S6 są związane z wadliwym ekranem, powszechnym błędem oprogramowania lub awarią elektroniki urządzenia.

Niektóre z tych przypadków pozwalają na naprawę, ale inne powodują, że telefon staje się bezużyteczny. Więc jeśli posiadasz Galaxy S6, polecamy trzymaj go na gwarancji tak długo, jak to możliwe.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up