Jak naprawić błąd zatrzymania klawiatury Samsung?

Choć Huawei w ciągu ostatnich kilku miesięcy doganiało rynek w czołówce, to już od dłuższego czasu Samsung był najlepiej sprzedającym się producentem urządzeń mobilnych z systemem Android na całym świecie tak wiele osób ma koreańskie smartfony i dlatego zawsze jest to wskazane znać wszystkie tutoriale na ten temat.

Dlatego przy tej szczególnej okazji chcielibyśmy pokazać Wam krok po kroku jeden z tych, które uważamy za najważniejsze, jeśli chodzi o klawiaturę, zwłaszcza tych urządzeń, których będziemy Was uczyć. Jak naprawić błąd klawiatury Samsung przestał działać?.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że gdy zobaczysz ten komunikat o zamknięciu klawiatury Samsung, nie jesteś jedyną osobą, która napotkała ten problem, niestety, duża liczba użytkowników.

Indeks
 1. Błąd klawiatury Samsung
 2. Klawiatura Samsung zatrzymała rozwiązanie
 3. Telefony, aby naprawić błąd wyłączania klawiatury Samsung

Błąd klawiatury Samsung

 • Jeśli chcesz wypróbować tę inną metodę, przejdź do „ustawienia"Lub"ustawienia"następnie do"Aplikacje"Naciśnij tam, gdzie jest napisane"Wszystko”.
 • Gdy jesteś tutaj, po prostu kliknij trzy kropki powyżej, aby wyświetlić menu. To, co zamierzasz teraz zrobić, to wpisać gdzie „Resetowanie ustawień"Sprytny.

W kilku słowach i trochę podsumowując to, co właśnie skomentowaliśmy. Aby rozwiązać problemy z klawiaturą Samsung, musisz zresetować ustawienia aplikacji. To jedyny sposób na rozwiązanie tego problemu.

Czy tyWystępuje częściej w niektórych modelach niż w innych? Nie, to błąd, który może pojawić się we wszystkich modelach telefonów Samsung. Może się to zdarzyć nawet na innych urządzeniach mobilnych. W końcu aplikacje nie są idealne i co jakiś czas pojawia się jeden lub drugi błąd, szczególnie na Androidzie.

Bez względu na model i zasięg telefonu komórkowego, Możesz mieć problemy z klawiaturą Samsung. Ale jak zobaczysz, rozwiązanie zajmie nie więcej niż kilka sekund, a najlepsze jest to, że każdy może wykonać ten proces, który zostawiliśmy ci powyżej.

Znalezienie rozwiązania nie wymaga dużej wiedzy, teraz klawiatura Samsung nie będzie już problemem i możesz bez obaw korzystać z urządzenia.

Klawiatura Samsung zatrzymała rozwiązanie

Z powyższych powodów, poniżej chcemy pokazać, które naszym zdaniem są dwiema najważniejszymi metodami. wchodzi Napraw błędy w aplikacji klawiatury na Androida.

Pierwszy krok po kroku

 • Przejdź do Ustawienia, Aplikacje, a następnie w tym menu przejdź do zakładki Wszystkie
 • Gdy znajdziesz się na karcie Wszystkie, musisz kliknąć menu oznaczone trzema kropkami w prawym górnym rogu
 • Tam musisz określić ustawienia resetowania i gotowe

Drugi krok po kroku

 • Weź telefon i przejdź do Ustawień, a następnie Język i wprowadzanie
 • Na tym ekranie musisz dotknąć klawiatury Samsung, a następnie przejść do Resetuj ustawienia i Resetuj klawiaturę
 • Po wykonaniu poprzedniego kroku otworzy się nowe okno, w którym znajdziesz opcje Anuluj i Resetuj.
 • W takim przypadku oczywiście będziesz musiał wybrać reset

Dwie metody, których właśnie nauczyliśmy, pozwalają ustawić klawiaturę tak, jak jest w fabryce.

Telefony, aby naprawić błąd wyłączania klawiatury Samsung

Dzięki samouczkom, które właśnie nauczyliśmy, jesteśmy absolutnie pewni, że z wieloma terminalami nie będziesz miał problemu z naprawieniem danego błędu, o którym możemy wspomnieć, na przykład: Samsung J1, J5, J7, Galaxy S3, Galaxy S3 Mini lub Galaxy S4.

Nawet jeśli masz urządzenia do podpisu, takie jak LG, Huawei czy ZTE, prawdopodobnie poprzedni krok po kroku przyda się również Tobie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up