Jak naprawić błąd aparatu mobilnego Samsung?

Kiedy myślisz o firmach z Androidem, które sprzedają większość urządzeń mobilnych na świecie, musisz pamiętać, że koreański Samsung jest w czołówce. segmentu, nawet w stosunku do Huawei lub innych próbujących zbliżyć się do swoich liczb. Duża część sławy i rozgłosu Samsunga jest niewątpliwie zasługą terminali Galaxy azjatyckiej firmy. Dlatego w tym artykule chcieliśmy udostępnić samouczek, który z pewnością zainteresuje wielu naszych czytelników.

Zasadniczo jest to samouczek lub krok po kroku, o który pytają nas od dawna i nie myślimy mniej więcej o możliwości naprawienia problemu z aparatem, który stał się zbyt powszechny i ​​zbyt nieszczęśliwy dla niektórych użytkowników Samsunga. jest. Prawda jest taka, jak widać na zdjęciu dołączonym do tego artykułu: Wielu koreańskich użytkowników urządzeń odkrywa, że ​​w pewnym momencie ich aparat wyświetla komunikat o błędzie, nawet nie wiedząc, jak to zrobić Rozwiązać problem.

To oczywiście dość nudne pytanie, zwłaszcza że wielu uważa, że ​​terminale Samsung mają najlepsze dostępne kamery mobilne. Więc to naprawdę zła rzecz, że z jakiegoś powodu nie możemy przedstawić niektórych chwil. W tym przypadku, Powinieneś wiedzieć, że na szczęście jest to problem z rozwiązaniem, ponieważ jest to błąd w oprogramowaniu, który można naprawić w krótkim czasieJeśli więc chcesz wiedzieć, jak to zrobić, lepiej czytaj dalej.

Indeks
  1. Żegnaj awaria aparatu Samsunga
  2. Napraw błąd aparatu Samsung
  3. Błąd aparatu w Samsungu 2019
  4. Rozwiązywanie problemów z aparatem Samsung Galaxy

Żegnaj awaria aparatu Samsunga

Zacznijmy od dwóch z pierwszych urządzeń, które pokazały usterkę w aparacie Samsunga i które są jednocześnie dwoma z najbardziej znanych terminali, które uruchomiła koreańska firma, jak ma to miejsce w konkretnym przypadku Galaxy S3 i Galaxy to S4 do bądź precyzyjny. W tych możemy rozwiązać problem Ustawienia, menedżer aplikacji, a następnie przesuń palcem w lewo. Zobaczymy, że zostaną wyświetlone wszystkie zainstalowane aplikacje i będziemy musieli przejść do aparatu, a następnie kliknąć, aby wyczyścić pamięć podręczną, a później usunąć dane. W wielu przypadkach aparat urządzenia będzie działał dobrze dzięki tej prostej procedurze.

Następnie mamy przypadek następcy dwóch wspomnianych wyżej urządzeń, zarówno Galaxy S5, jak i Galaxy S6, chociaż zaczniemy od pierwszego, który powie, że rzeczywiście wystąpiła również awaria sprzętowa, która w wielu przypadkach zakończyła się twoje Dostępne jednostki. W związku z tym, Jeśli nie miałeś szczęścia z rozwiązaniem Galaxy S3 i Galaxy S4, to skontaktuj się bezpośrednio z Samsungiem i skontaktuj się z firmą.że oferują rozwiązanie w tym zakresie.

Podsumowując, powiedzmy, że masz Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge i otrzymujesz dokładnie ten sam błąd z aparatem urządzenia, jak ten, którego nas nauczyliśmy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wypróbować, jest rozwiązanie Galaxy S3 i Galaxy S4, chociaż wtedy trzeba będzie przeanalizować inne alternatywy. Na przykład zalecamy wyłączenie urządzenia. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a gdy na ekranie pojawi się logo Samsunga, naciśnij przycisk zmniejszania głośności, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Po upewnieniu się, że działa w ten sposób, uruchom go ponownie normalnie i powinno działać dobrze.

W większości przypadków Twój aparat Samsung powinien już działać, prawda?

Telefony Samsung są najpopularniejsze na świecieBiorąc pod uwagę, że są najlepiej sprzedającymi się spośród wszystkich producentów producentów korzystających z systemu operacyjnego Android, który z kolei jest również najpopularniejszy na świecie. To właśnie oznacza, że ​​wciąż otrzymujemy wiele zapytań dotyczących operacji i dlaczego nie również o niektóre jej wady.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność tych urządzeń, postanowiliśmy raz na zawsze zająć się jedną z kwestii, która wydaje się być najważniejsza dla użytkowników z punktu widzenia problemów Samsunga. On musi zrobić to samo z pojawienie się frazy „Ostrzeżenie: błąd aparatu” podczas próby zrobienia zdjęcia, częściej niż wielu zdaje sobie sprawę.

Prawda jest taka, że ​​ten problem, który jest powszechny w przypadku urządzeń z Androidem, wydaje się być również bardziej powszechny w przypadku koreańskich urządzeń korporacyjnych. Musimy więc być bardzo ostrożni. Jednak, Jest na ten temat dobra wiadomość, a faktem jest, że jest to błąd oprogramowania, a nie błąd sprzętowy.z którym możemy przyjść, aby rozwiązać go własnymi rękami.

Zanim dowiesz się, jak rozwiązać problem z aparatem Samsunga, powinieneś wiedzieć, że będziesz potrzebować dużej części baterii dostępnej w telefonie komórkowym do pracy krok po kroku, a jeśli nie, to naładuj materiał. Z drugiej strony, jak zawsze, gdy idziemy położyć ręce Zalecamy utworzenie kopii zapasowej za pomocą jednej z aplikacji do przechowywania danych w chmurze firmy Samsung.

Napraw błąd aparatu Samsung

Zanim zagłębisz się w, jak naprawić błędy aparatu Samsung, powinieneś wiedzieć, że jest to ten samouczek Szczególnie przydatny do następujących urządzeń: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2 i Samsung Galaxy Core 2. Nie oznacza to, że będzie działać dla innych, ale działa z mniejszą wydajnością.

Problemy z uruchomieniem aparatu na urządzeniach Samsunga są w dużej mierze związane z bałaganem w plikach wchodzących w skład systemu. Musimy więc zadbać o ich zmianę. Przechodzimy do ustawień, menedżera aplikacji, szukamy aplikacji aparatu i wciskamy ją dalej, aby wyczyścić pamięć podręczną i dane w tej kolejności i chociaż stracimy konfigurację, błąd zostanie naprawiony.

Jeśli po poprzednim procesie nadal widzisz błąd aparatu urządzenia Samsung, powinieneś wiedzieć, że jest to wymagane Możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych lub twardego resetu. Po wykonaniu odpowiedniej kopii zapasowej Musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy w tym artykule, jak przywrócić urządzenie mobilne z Androidem z fabryki.

Błąd aparatu w Samsungu 2019

Poza tym, o czym wspomnieliśmy w tym kontekście, warto wiedzieć, że problemy z aparatami smartfonów koreańskiej firmy dotyczą zarówno urządzeń ze średniej półki, jak i z niższej półki, takich jak Grand Prime, a także Galaxy S czy Galaxy Note. powyżej może wpływać na obszar.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozwiązać ten problem i łatwo naprawić błąd aparatu w telefonie Samsung, możesz iść.

Jeśli masz problem z aparatem Samsunga i nie wiesz, co zrobić, to powinieneś to zrozumieć Jednym z najłatwiejszych sposobów rozwiązania problemu jest ponowne uruchomienie urządzenia, ponieważ w wielu przypadkach eliminuje to problem prawie automatycznie.

Jeśli nadal otrzymujesz komunikat o błędzie, kilka następnych wierszy może dać rozwiązanie.

Rozwiązywanie problemów z aparatem Samsung Galaxy

Z drugiej strony mamy też możliwość łatwego naprawienia problemu z aparatem Samsunga. Czyszczenie aplikacji aparatuponieważ czasami zdarza się, że niektóre pozostałe lub dodatkowe pliki mogą powodować problemy w samej aplikacji, na przykład gdy pamięć podręczna jest uszkodzona lub uszkodzona.

Aby pozbyć się tego problemu, musisz najpierw Wejdź w ustawienia telefonu komórkowego, znajdź opcję Aplikacje, aw szczególności wybierz opcję Aparat Kim jesteśmy zainteresowani? Musisz Przejdź do Storage, a następnie do Clear Cache. Po zakończeniu musisz ponownie uruchomić urządzenie, a problem z aparatem powinien zostać rozwiązany.

Jeśli okaże się, że ten problem nadal wpływa na Twój telefon, musisz przywrócić ustawienia fabryczne. Jednak zanim to zrobisz, powinieneś wykonać kopię zapasową, aby nie stracić ważnych treści.

Czy udało Ci się naprawić błąd aparatu Samsung Galaxy?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up