Jak możesz grać w Pokémon Go bez internetu, czy to możliwe?

Jednym z podstawowych wymagań, aby móc grać w Pokémon Go, jest dobre i stabilne połączenie internetowe, zarówno za pośrednictwem danych komórkowych, jak i połączenia Wi-Fi, ponieważ konieczne jest połączenie z serwerami Niantic i Pokémon Go, ale jest dać graj w pokemony idź bez internetu?

Wielu użytkowników twierdzi, że można grać w Pokémon Go bez połączenia z Internetem, ale jest to trochę skomplikowane, ponieważ współrzędne pokemona Są zarządzane przez serwery Niantic, więc wymagane jest połączenie z Internetem. Ale alternatywą jest pobranie i odtwarzanie map offline Twojego miasta. To świetny sposób na płynniejszą grę i oszczędzanie baterii w telefonie.

Indeks
  1. Graj w Pokémon Go bez internetu
    1. Dla jakich firm możesz grać w Pokémon Go za darmo?
  2. Pobierz Mapy Google do użytku offline

Graj w Pokémon Go bez internetu

Prawda jest taka, że ​​granie w Pokémon Go bez Internetu jest trochę niemożliwe, ponieważ nie można nawiązać komunikacji. bezpośrednio na serwery gier. Ale w Chile istnieją alternatywy, aby uniknąć wydawania dodatkowych danych mobilnych na swój plan transmisji danych, z których możesz korzystać, możesz nawet grać bez dostępu do sieci Wi-Fi, ale jak grać bez dostępu do Internetu?

W Chile jest dwóch doskonałych dostawców usług bezprzewodowych, którzy: Pokemon Go za darmo wszystkim użytkownikom należącym do jednej z tych firm posiadających telefon komórkowy na kartę. Działa to tak: z przedpłaconą kartą SIM możesz uzyskać dostęp do gry za darmo, nie wydając żadnych dodatkowych danych mobilnych. To idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie mają abonamentu na transmisję danych lub dla wszystkich fanów tej wspaniałej gry, którzy nie chcą wydawać danych mobilnych na grę.

Dla jakich firm możesz grać w Pokémon Go za darmo?

Entel połączył tę promocję ze wszystkimi przedpłaconymi telefonami komórkowymi, wystarczy doładować telefon komórkowy minimalną kwotą, a teraz możesz uzyskać bezpłatny dostęp do sieci społecznościowych Pokemon idzieé. To świetna opcja dla każdego, kto nie chce wydawać pieniędzy na mobilne plany transmisji danych, aby grać w tę niesamowitą i rewolucyjną grę.

Z drugiej strony mamy Movistar, który ma kampanię, w której można zasilić komórkę kredytem 2500 chilijskich pesos i uzyskać dostęp do wszystkich sieci społecznościowych i Pokémon Go za darmo, co jest dla nich bardzo dobrą opcją. Użytkownicy tej świetnej gry, którzy nie chcą wydawać danych mobilnych graj w pokemona go.

Chociaż nie można grać w Pokémon Go bez internetuTak, można w nią grać bez wydawania pieniędzy lub danych mobilnych z twojego planu, wystarczy połączyć się z jedną z tych dwóch dużych firm jako użytkownik linii przedpłaconej i możesz grać w tę wspaniałą grę całkowicie za darmo.

Nie możemy zaprzeczyć, że Pokémon Go jest szalony i trzyma nas wszystkich w pułapce. Jest to prawdopodobnie najbliższe nam do tej pory, by zrealizować tego rodzaju „fantazję” o zostań trenerem PokémonZwłaszcza dla tych z nas, którzy oglądali pierwszy sezon, gdy byliśmy młodzi, i mimo lat nadal podążaliśmy za tym szaleństwem Pokémon przynajmniej w grach wideo.

Ale przynajmniej dla tych, którzy nie mają phableta z ogromną baterią, zwykli śmiertelnicy, którzy mają smartfona, muszą się z nim zmagać, aby wytrzymał cały dzień. Więc kiedy o tym mówimy, rozmawiaj Pokémon Go z GPS i danymi mobilnymiJak wszyscy się dowiedzieliśmy, bateria szybko się wyczerpuje, a dane zużywają się tak szybko, jak używalibyśmy dobrej lasagne.

Nie ma znaczenia, jak często korzystamy z trybu uśpienia, nie ma znaczenia, jak bardzo obniżamy jasność ekranu (co jest dość trudne do grania na zewnątrz bez maksymalnej jasności), i nie ma znaczenia, jak często zamykamy inne aplikacje. .. a w tym, co robimy, nadal wykorzystujemy dane i żywotność baterii jak szalone. Chociaż jest to również możliwe Użyj wskazówek, aby zapisać dane.

Ale jest sposób, w jaki możesz graj w pokemona go tak długo, jak chcesz, wydłuża żywotność baterii urządzenia i jednocześnie zużywa minimalny pod względem danych mobilnychWięc rachunki na koniec miesiąca nie przestraszą cię tak bardzo, jak gdyby twoja dziewczyna powiedziała ci, że twoja teściowa zostaje w domu na weekend.

Pobierz Mapy Google do użytku offline

Więc w pobliżu Korzystaj z Map Google offline w swoim mieście, musisz wykonać poniższe kroki, nie martw się, są one w rzeczywistości dość proste.

  • Najpierw to otworzyłem Aplikacja Mapy Google
  • Po uruchomieniu aplikacji należy przejść do części ustawień, w skrócie lewego menu ze wszystkimi opcjami.
  • Teraz musisz kliknąć miejsce, w którym „Obszary offline"Lub"Obszary offline”.
  • Gdy znajdziesz się na tym ekranie, zobaczysz, że masz znak „+” w prawym dolnym rogu, kliknij tam.
  • Teraz masz możliwość wgrania obszaru swojego miasta lub jeśli chcesz zaznaczyć konkretny obszar, możesz narysować pole na mapie i wgrać ten obszar. Na przykład, jeśli wybierasz się w podróż, powinieneś również pobrać miasto i trasę, do której planujesz podróżować.
  • W końcu po prostu potrzebujesz kliknij „Pobierz”.”.

Pamiętaj, że ty. Pobieranie mała część wszystkiego, czym są Mapy Google, oczywiście. Dla większości z nas, śmiertelników, którzy nie podróżują zbyt często, pobranie mapy miasta jest bardzo przydatne nie tylko dla Pokémon Go, ale także do innych zadań. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na urządzeniu mobilnym, co może wymagać 150-250 MB na pobrane miasto lub miasto.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up