Jak mogę zlokalizować moje urządzenie lub lokalizację mobilną Czy GPS nadal działa?

Chociaż w dzisiejszych czasach trudno jest wyłączyć telefon komórkowy, nie możemy zapomnieć o tym, że zdarzają się przypadki, gdy urządzenie bez baterii, lub po prostu chcemy później skorzystać z rezerwy baterii, dlatego ją wyłączamy.

Jednak nie rozumiemy tego, możemy skompromitować nasze urządzenie w przypadku zgubienia lub kradzieży, przynosząc ze sobą wszystkie nasze dane osobowe, w tym zdjęcia, filmy, kontakty itp. Dlatego zawsze przechowujemy kopię zapasową wszystkich naszych informacji, aby uniknąć takich sytuacji.

W takich przypadkach warto zadać sobie pytanie, jakie czynności wykonuje telefon, gdy jest wyłączony, a w szczególności czy GPS urządzenia nadal działa, nawet gdy go wyłączymy. Nie jest to drobny szczegół, biorąc pod uwagę, że może być bardzo przydatny, jak zobaczysz.

Jednocześnie Globalny System Pozycjonowania, powszechnie znany ze swojego akronimu GPS, jest obecnie bardzo przydatnym narzędziem i ma cenne znaczenie, ponieważ pomaga nam znaleźć wszystko, nawet centymetr dalej, dlatego zawsze zalecamy aktualizację go na naszym telefonie komórkowym, ponieważ większość urządzeń ma to świetna funkcja.

usługa mobilna google android

Indeks
  1. Jak znaleźć zgubiony telefon komórkowy i wyłączyć go za pomocą GPS
  2. Dostępne aplikacje ułatwiające lokalizowanie zgubionego telefonu komórkowego

Jak znaleźć zgubiony telefon komórkowy i wyłączyć go za pomocą GPS

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać w tym przypadku, jeśli jesteś jedną z osób, które trafiły do ​​​​tego artykułu, Może to być związane z faktem, że zgubiłeś telefon komórkowy, został on skradziony, Lub nie chcesz, aby ktoś inny używał Twojego urządzenia śledzącego GPS, aby dowiedzieć się, gdzie jesteś.

Czasami możemy to nawet autoryzować dostęp do naszej strony poprzez szereg aplikacji, Dlatego zawsze ważne jest, aby sprawdzić poprzednie uprawnienia, które mają zostać udzielone, biorąc pod uwagę, że GPS może uzyskać dostęp do wszystkich naszych informacji.

Jak widać, informacje dostarczane przez GPS nie są szczegółowe, dlatego te samouczki mogą duże znaczenie dla procesu wyszukiwania i lokalizowania urządzenia. Jeśli GPS był obecny, gdy smartfon był wyłączony, zostanie zapisana ostatnia znana lokalizacja

Musisz więc wiedzieć, że Sygnał GPS działa wyłącznie z Internetem lub nie działa z aktywowanymi danymi mobilnymi, abyśmy nie mieli pojęcia, kiedy urządzenie jest wyłączone, podobnie jak inni nie będą wiedzieć, gdzie ono jest.

znajdź urządzenie mobilne z GPS

Dostępne aplikacje ułatwiające lokalizowanie zgubionego telefonu komórkowego

Poza tym, co powiedzieliśmy, nie musisz się martwić, biorąc pod uwagę, że obecnie istnieje duża liczba aplikacji, które możemy stworzyć zlokalizować zgubione, skradzione lub uszkodzone telefony komórkowe, srl. Dlatego w kolejnych wierszach pokażemy, jak wyłączyć telefon komórkowy lub wyjąć kartę SIM.

Jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na wyłączenie telefonu komórkowego za pomocą aplikacji lub usługi płatniczej, takiej jak GeoLokalizacja, który dostarcza informacji o lokalizacji wyłączonych telefonów. Zalecamy jednak, aby zawsze pamiętać o aktualizowaniu nawigatora GPS.

Ta platforma wykorzystuje równoległy system pozycjonowania, który prawie nie ma marginesu błędu i pozwoli zlokalizować telefon podczas jego używania. Kod IMEI lub numer telefonu samego urządzenia. W rzeczywistości jest to jeden z najczęściej używanych w takich sytuacjach.

Jeśli nadal Ci się nie udało, zawsze możesz wypróbować jedną z aplikacji dostępnych w Sklepie Google Play lub dostęp ze zdalnego komputera z dostępem do internetu Tak. weź moje urządzenie Google , ponieważ czasami synchronizujemy się na naszym telefonie komórkowym z naszymi danymi zapisanymi w Google, takimi jak Gmail.

I to może być bardzo pomocne, pokazując dokładną lokalizację urządzenia lub jeśli nie powiedzie się przez zablokowanie ekranu, aby nie mogli uzyskać dostępu do twoich informacji podczas ich pobierania, jednak będziesz musiał zalogować się ponownie z innego urządzenia.

Czy udało Ci się wyłączyć i zgubić ten telefon dzięki tej łatwej i prostej sztuczce? Napisz do nas swój komentarz.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up