Jak mogę wysyłać wiadomości głosowe lub notatki za pomocą WhatsApp?

Chociaż nie nigdy nie wysłałem wiadomości głosowej i czy niedługo później tego żałowałeś? Zwykle, gdy piszemy lub wysyłamy notatkę głosową, w tej chwili wydaje się to słuszne, ale nawet kilka sekund po wysłaniu żałujemy tego. Wtedy rozpacz zaczyna działać, gdy chcemy ją usunąć, zanim inna osoba ją zobaczy, a nawet edytować, ale czy jest to możliwe?

Z biegiem czasu WhatsApp ewoluował wprowadzenie wielu nowych narzędzi, w tym opcję usuwania lub anulowania wysłanych wiadomości. Co jest bardzo przydatne, bojąc się, że coś pójdzie nie tak.

To nie jest jedyny modyfikacja dokonana w ostatnich latach, ponieważ możemy również odpowiadać na wiadomości od innych osób za pomocą GIF-a m.in. Ponadto aplikacja i sieć społecznościowa stały się na tyle przydatne, że możemy z niej korzystać z urządzeń takich jak smartwatche. Oczywiście to nas nie zaskoczyło, a potem będziesz dalej przyglądał się, jak usunąć wysłane wiadomości lub notatki.

mężczyzna używający telefonu komórkowego

Indeks
 1. Co to jest WhatsApp?
 2. Czy nie można edytować wiadomości wysyłanych na WhatsApp?
 3. Krok po kroku, aby usunąć wysłane wiadomości WhatsApp
 4. Czy notatka głosowa może być zniekształcona w WhatsApp?
 5. Czy istnieją alternatywy dla WhatsApp do edycji notatek głosowych?
 6. Czy wiadomość głosową WhatsApp można zmodyfikować jako plik MP3?

Co to jest WhatsApp?

WhatsApp doskonały aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która zapewnia wiele z komunikacją, szybko i tanio, ale jak zawsze, jeśli używasz jej nieodpowiedzialnie, możesz być zaangażowany lub związany z tym lub innym problemem.

Jeśli WhatsApp jest wiodącą na świecie aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, nie jest tak prawdą, że wiele z jej najnowszych funkcji uczyniło ją jeszcze lepszą, na przykład takie jak wiadomości lub notatki głosowe.

Pozwalają ci one jednym z nasze kontakty lub grupa do której należymy i wyślij wiadomość głosową, którą inni usłyszą później, gdy uznają to za konieczne, aby przekazać ważne lub zbyt długie pytania tekstem.

Czy nie można edytować wiadomości wysyłanych na WhatsApp?

W każdym razie musimy zaznaczyć, że istnieją informacje lub przecieki pochodzące od samego WhatsAppa i jego twórców, sugerujące, że ta funkcja nie pojawi się w najsłynniejszym komunikatorze na świecie. Prawda jest taka, że ​​w firmie jest wielu, którzy wierzą edytuj wiadomości na WhatsApp może to być bardziej mylące niż rzucanie.

Poza tym jest to całkowicie niemożliwe przynajmniej w tej chwili, możliwość edycji wiadomości na WhatsApp, mamy inną opcję, która jest związana z usuń wiadomość i wyślij nową wiadomość. W rzeczywistości może to nie być najlepsze rozwiązanie, ale wynik prawdopodobnie będzie zbliżony do tego, czego szukałeś podczas poprawiania wiadomości WhatsApp.

Ale to, co można zrobić, to aplikacja o nazwie Voice Changer co pozwala na zastosowanie różnych efektów do audio. Jest to dość prosta aplikacja, ale przede wszystkim praktycznie nie ma znaczenia.

Krok po kroku, aby usunąć wysłane wiadomości WhatsApp

Aby usunąć wiadomość na WhatsApp uruchomiłeś, wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki, które zostawiamy poniżej. Oczywiście pamiętaj, że masz tylko 7 do 10 minut, aby go wyeliminować, bo inaczej stracisz tę możliwość.

 • Przejdź do czatu, z którego chcesz usunąć wiadomość.
 • Zdobądź konkretną wiadomość i trzymaj się jej.
 • Zostaną wyświetlone wszystkie dostępne funkcje i wybierz Usuń (pamiętaj, że możesz wybrać kilka wiadomości naraz, aby usunąć je wszystkie razem).
 • Pojawi się nowa zaleta z funkcjami.
 • Wybierz ikonę kosza, a następnie kliknij usuń wszystko.

Czy notatka głosowa może być zniekształcona w WhatsApp?

Może nie mogą edytuj wiadomości głosowe WhatsApp, ale na koniec, możesz skonfigurować to narzędzie tak, aby zniekształcić całą wiadomość, o której mowa, tak aby nic nie było słyszane lub było tak jasne, jak to możliwe, nie jest to idealne rozwiązanie, ale przynajmniej trochę się zbliża.

kobieta z telefonem komórkowym

Zalecam, aby przed wysłaniem notatki głosowej najpierw pomyśl dobrze, jeśli to, co zamierzasz powiedzieć jest tym, co naprawdę chcesz, aby usłyszała druga osoba, a przede wszystkim pomyśl o konsekwencjach, ponieważ kiedy ta notatka głosowa jest wysłana, możliwości jej zniekształcenia lub edycji gwałtownie spadają, a ktoś inny słucha.

Czy istnieją alternatywy dla WhatsApp do edycji notatek głosowych?

Szansa na Edycja wiadomości głosowej może być nieco skomplikowana, Prawda jest taka, że ​​mamy kilka dobrych opcji, których nie powinniśmy tracić z oczu, jakbyśmy byli plikiem MP3, możemy wprowadzić do niego pewne modyfikacje.

Na przykład jeden z najczęstsze modyfikacje lub edycje do przycinania audio WhatsApp. Gdzie chcemy przekazać tylko część całego przekazu, bo nie wszystko jest ważne.

Dzieje się tak, ponieważ, jak powiedzieliśmy, Dźwięki WhatsApp są przechowywane na naszym telefonie komórkowym w formacie MP3, który otwiera szereg opcji edycji, które są takie same, jak nasz terminal z dowolnym innym plikiem MP3. Na przykład jak piosenka.

Czy wiadomość głosową WhatsApp można zmodyfikować jako plik MP3?

IS kroki, które należy wykonać w tym typie sera To są:

 • Pobierz dźwięk, jeśli nie został pobrany automatycznie.
 • Znajdź plik MP3 w odpowiednim folderze.
 • Otwórz dźwięk i kliknij opcję edycji.
 • Otworzy się kilka narzędzi i będziesz musiał je wybrać, a jedno z nich będzie do cięcia.
 • Wybierz część dźwięku, którą chcesz usunąć.
 • Proces zajmie kilka sekund, a nowy dźwięk będzie krótszy niż stary.

Jak widziałeś, edytuj dźwięk WhatsApp, zmieniając słowa Jest to niemożliwe, choć jest to skomplikowane, ale zawsze mamy możliwość zmodyfikowania tego, który był wcześniej przechowywany na naszym urządzeniu mobilnym.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up