Jak mogę uzyskać dwa konta Clash Royale na moim telefonie komórkowym lub komórkowym?

Z każdym dniem Clash Royale cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników posiadających smartfony z systemem Android i iOS, a większość z nich chce wiedzieć jak masz dwa konta Clash Royale na swoim telefonie komórkowym. Na szczęście powiemy szczegółowo, co należy zrobić w przypadku telefonów komórkowych z systemem Android i iOS. Dowiedz się, jak bawić się stosem lawy, drwalem i pustym i miej dwa konta mobilne.

zderzenie dwóch kont mobilnych royale

Indeks
 1. Jak mieć dwa konta Clash Royale?
  1. Dwa konta Clash Royale na Androidzie
  2. Dwa konta Clash Royale na iOS
 2. Alternatywa dla posiadania więcej niż jednego konta Clash Royale na Androida:
  1. 1.- Aplikacja Cloner:
  2. 2.- Przestrzeń równoległa:
 3. Miej dwa konta w Clash Royale na Androidzie
 4. Jak mieć dwa konta Clash Royale na iOS?
 5. Alternatywy

Jak mieć dwa konta Clash Royale?

Dwa konta Clash Royale na Androidzie

W przypadku telefonów z Androidem musisz mieć inny Identyfikator Google aby go dodać i zarządzać swoim nowym kontem Clash Royale. Po uzyskaniu drugiego identyfikatora Google musisz wykonać następujące czynności:

1.- Musisz przejść do menu Ustawienia -> Konta -> Dodaj konto -> Google i wprowadź nowy identyfikator Google i hasło.

2.- W takim razie musisz otwórz Clash Royale i przejdź do Ustawień i kliknij Połączono, aby móc korzystać z nowego konta.

3.- Teraz musisz zmienić swoje konto Google na swoim Androidzie.

Musisz o tym pamiętać jeśli gra zaznaczy tryb offline w ustawieniach oznacza to, że nie masz połączenia z kontem Google. Jeśli nie możesz zmienić swojego konta Clash Royale, sprawdź wersję Usług Google Play i spróbuj ją zaktualizować.

Jeśli się nie zaktualizuje, nie będziesz mógł ładowanie innego konta i zmień to, a wszystkie konta Google zostaną usunięte, więc trzeba je ponownie dodać.

korzystać z dwóch kont telefonicznych

Dwa konta Clash Royale na iOS

Z drugiej strony użytkownicy z Telefony komórkowe z systemem iOS wszystko, co muszą zrobić, to założyć nowe konto Game Center lub Apple ID móc dodać kolejne konto Clash Royale. Ale zanim dodasz nowe konto, musisz upewnić się, że oryginalne konto jest dołączone do identyfikatora Game Center. Aby to zrobić, musisz przejść do Game Center i sprawdzić, czy karta Clash Royale jest widoczna, jeśli tak, musisz postępować w następujący sposób:

1.- W tym celu musisz się wylogować musisz przejść do Ustawienia -> Centrum gier -> Konto -> Wyjdź.

2.- Następnie musisz się zalogować z kimś innym Identyfikator Apple na koncie Game Center, wpisując swoje hasło i nazwę użytkownika.

3.- Teraz wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć grę i sprawdzić, czy jesteś wpisany z innym kontem.

Gra zazwyczaj poprosi o załadowanie drugiego konta po połączeniu się z nowym. Jeśli tak się nie stanie, to musisz zrestartować telefon, Otwórz Game Center i włącz Clash Royale.

podwójne konto rohale starcie

Alternatywa dla posiadania więcej niż jednego konta Clash Royale na Androida:

Oprócz zwykłego przełączania kont istnieją znacznie łatwiejsze sposoby na posiadanie dwóch lub więcej kont w Clash Royale dla jednego urządzenia. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać jedną z aplikacji, o których wspomnę. Należy jednak pamiętać, że te aplikacje są przeznaczone tylko dla użytkowników Androida i umożliwiają posiadanie dwóch kont WhatsApp bez rootowania.

1.- Aplikacja Cloner:

Ta aplikacja znacznie ułatwi Ci pracę, dzięki czemu nie będziesz musiał przełączać się między kontami inna aplikacja stworzy Clash Royale na twoim telefonie komórkowym. Ta aplikacja pozwoli Ci klonować grę tyle razy, ile chcesz, o ile masz dużo miejsca do przechowywania.

Po drugie, App Cloner pozwoli Ci skonfigurować nazwa i kolor dla każdej aplikacji, aby się nie pomylić. Aby z niego skorzystać, po prostu zainstaluj go na telefonie komórkowym z Androidem, uruchom aplikację Cloner, a następnie wybierz Clash Royale z listy aplikacji. Musisz zmienić nazwę pliku i zainstalować go na telefonie komórkowym.

Po zainstalowaniu musisz otworzyć sklonowaną aplikację, a następnie wprowadzić nowe konto. W ten sposób możesz mieć jednocześnie dwa konta Clash Royale na swoim telefonie komórkowym. Do Aby pobrać aplikację Cloner wystarczy wejść w ten link.

claon royale otwarta aplikacja do klonowania kont binarnych

2.- Przestrzeń równoległa:

Jest to również aplikacja, która pozwala tworzyć więcej kont do zabawy. Aplikacja jest bardzo popularna wśród wielu użytkowników do użytku osobistego lub dla biznesu. To narzędzie jest bardzo praktyczne.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go na telefonie komórkowym, otworzyć, a następnie nacisnąć przycisk "Kopiuj" który znajduje się w lewej dolnej części ekranu, a następnie musisz wybrać Królewskie starcie na liście aplikacji.

Po otwarciu drugiego konta i zalogowaniu się możesz potwierdzić, że masz dwa konta Zderzenie królewskie na telefonie komórkowym z systemem Android. Aby pobrać Parallel Space wystarczy przejść do tego linku.

Te narzędzia możesz pobrać z Google Play całkowicie za darmo, więc możesz mieć pewność, że są wolny od wirusa, a także liczba pobrań, komentarzy i gwiazdek będzie przemawiać za jakością tych aplikacji.

otwórz dwa konta mobilne Clash Royale

Jak zobaczysz, bardzo łatwo jest mieć dwa konta Clash Royale na telefonie, nie ma znaczenia, czy jest to telefon komórkowy z systemem Android czy iOS. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz, a postaramy się pomóc.

Niewiele osób jest zainteresowanych pomysłem dwa konta Clash Royale Aby? Oczywiście wszyscy będą wiedzieć. Poniżej zajmiemy się nauczeniem Cię, jak musisz mieć dwa konta w tej zabawnej grze strategicznej, która przyciąga miliony graczy na całym świecie.

Miej dwa konta w Clash Royale na Androidzie

Dla tych, którzy mają Androida, wystarczy dodać nowy identyfikator Google, a następnie przejść do gry i trzeba będzie dodać nowe konto Clash Royale. Aby to zrobić wszystko, co musisz zrobić, to przejść do menu Ustawienia, gdy już tam będziesz, musisz przejść do miejsca, w którym jest napisane „Konta" Po tym "Dodaj konto"A potem kończąc na"GoogleTutaj musisz dodać swoje nowe konto Gmail.

Kiedy wszystko będzie gotowe, przejdziemy do gry i jej części Układ Aby dodać nowe konto, musimy kliknąć przycisk Połączono.

Jak mieć dwa konta Clash Royale na iOS?

W przypadku użytkowników iOS wszystko, co musisz zrobić, to mieć konto Centrum Gier lub Apple ID, w ten sposób możesz aktywować oba. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do „Układ"Wtedy"Centrum Gier"A potem idziemy do"RachunekKliknij tutaj, aby wyjść.

Będziesz musiał wejść z drugim Centrum gier Apple ID oraz ich odpowiednie hasła, aby utworzyć nowe konto w grze.

Alternatywy

Dla użytkowników Androida ma aplikację o nazwie App Cloner, która jest niezwykle interesująca, ponieważ pozwala nam stworzyć aplikację, która jest odpowiednikiem w tym przypadku Clash Royale, najlepsze ze wszystkiego jest to, że aplikacja rozpoznaje aplikację sklonowaną z innym kolorem . Oznacza to, że wszystko, co musisz zrobić, to sklonować grę, otworzyć ją i zalogować się na nowe konto i voila, masz dwa konta Clash Royale na swoim telefonie komórkowym.

Inną z aplikacji używanych do tego, o czym wspomniałem wcześniej, jest Parallel Space, jest to naprawdę proste, ponieważ po zainstalowaniu wystarczy ją otworzyć, a następnie nacisnąć przycisk Kopiuj, który mówi, że wybierz aplikację do skopiowania i to wszystko , wybierz grę, a kiedy zostanie skopiowana, otwórz ją za pomocą nowego konta i to wszystko.

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, sugerujemy przeczytanie artykułu o najlepszych kartach Clash Royale, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, gdy mówimy o najlepszych taliach piratów z Clash Royale i taliach bandytów, w zasadzie mamy na myśli jedną z najsilniejszych kart w grze,

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up