Jak mogę mieć dwa konta Clash Royale na swoim telefonie lub telefonie? Czy to jest możliwe?

Z każdym dniem Clash Royale zyskuje na popularności wśród użytkowników smartfonów z systemem Android i iOS, a większość z nich chce wiedzieć, jak to zrobić mieć dwa konta Clash Royale na swoich telefonach komórkowych. Na szczęście tutaj szczegółowo wyjaśnimy, co należy zrobić w przypadku telefonów z systemem Android i iOS. Naucz się grać z Lava Dog, Lumberjack i Log i mieć dwa konta na jednym telefonie komórkowym.

Indeks
 1. Masz więc dwa konta Clash Royale
  1. Dwa konta Clash Royale na Androida
  2. Dwa konta Clash Royale na iOS
 2. Alternatywa posiadania więcej niż jednego konta Clash Royale na Androida:
  1. 1. - Kloner aplikacji:
  2. z nich.- Pokój równoległy:
 3. Miej dwa konta w Clash Royale na Androida
 4. W ten sposób masz dwa konta Clash Royale na iOS
 5. Alternatywy

Masz więc dwa konta Clash Royale

Dwa konta Clash Royale na Androida

W przypadku telefonów z systemem Android musisz mieć inny Identyfikator Google aby go dodać i zarządzać swoim nowym kontem Clash Royale. Jeśli masz już swój drugi identyfikator Google, oto co musisz zrobić:

1. - Musisz przejść do menu Ustawienia -> Konta -> Dodaj konto -> Google i wprowadź nowy identyfikator Google i hasło.

2.- W takim razie musisz Otwórz Clash Royale i przejdź do Ustawień i kliknij Zalogowano, aby użyć nowego konta.

3. - Teraz musisz zmienić swoje konto Google na swoim Androidzie.

Musisz to wziąć pod uwagę jeśli gra jest oznaczona jako offline w ustawieniach Oznacza to, że nie jesteś zalogowany na konto Google. Jeśli nie możesz zmienić konta Clash Royale, musisz sprawdzić wersję Usług Google Play i spróbować ją zaktualizować.

Jeśli się nie zaktualizuje, nie będziesz w stanie Załaduj inne konto Jeśli to zmienisz, wszystkie konta Google zostaną usunięte, więc trzeba będzie je ponownie dodać.

Dwa konta Clash Royale na iOS

Z drugiej strony użytkownicy z rozszerzeniem Telefony z systemem iOS Wystarczy, że założysz nowe konto Game Center lub Apple ID aby móc dodać kolejne konto Clash Royale. Jednak przed dodaniem nowego konta upewnij się, że oryginalne konto jest zalogowane do Game Center ID. Aby to zrobić, musisz sprawdzić w Game Center, czy wyświetla się zakładka Clash Royale. W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności:

1. - W tym celu musisz się wylogować Musisz przejść do Ustawienia -> Game Center -> Konto -> Wyjdź.

2.- Następnie musisz połączyć się z innym Apple ID Na koncie Game Center wprowadź swoje hasło i nazwę użytkownika.

3.- Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć grę i sprawdzić, czy wpisałeś poprawnie z innym kontem.

Zwykle gra poprosi Cię o załadowanie drugiego konta po zalogowaniu się na nowe. Jeśli tak się nie stanie, to Musisz ponownie uruchomić telefon Otwórz Game Center i aktywuj Clash Royale.

Alternatywa posiadania więcej niż jednego konta Clash Royale na Androida:

Oprócz przełączania tylko kont, istnieją znacznie łatwiejsze sposoby posiadania dwóch lub więcej kont w Clash Royale na jednym urządzeniu. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to pobrać jedną z aplikacji, o których wspomnę. Pamiętaj jednak, że te aplikacje są przeznaczone tylko dla użytkowników Androida i możesz również mieć dwa konta. WhatsApp bez rootowania.

1. - Kloner aplikacji:

Ta aplikacja znacznie ułatwia pracę, więc nie musisz przełączać się między kontami tworzy kolejną aplikację Clash Royale na Twoim telefonie. Ta aplikacja umożliwia klonowanie gry tyle razy, ile chcesz, pod warunkiem, że masz wystarczającą ilość miejsca.

Po drugiej stronie Dzięki App Cloner możesz skonfigurować nazwę i kolor każdej aplikacji, abyś się nie pomylił. Aby z niego skorzystać, po prostu zainstaluj go na telefonie z Androidem, uruchom App Cloner, a następnie wybierz Clash Royale z listy aplikacji. Musisz zmienić nazwę pliku i zainstalować go w telefonie.

Po zainstalowaniu musisz otworzyć sklonowaną aplikację, a następnie wprowadzić nowe konto. W ten sposób możesz mieć jednocześnie dwa konta Clash Royale na swoim telefonie. W celu Aby pobrać aplikację App Cloner, wystarczy wejść w ten link.

z nich.- Pokój równoległy:

Jest to również aplikacja, która pozwala na tworzenie większej liczby kont do zabawy. Aplikacja stała się bardzo popularna wśród wielu użytkowników do użytku osobistego lub również dla biznesu. To narzędzie jest bardzo przydatne.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go w telefonie, otworzyć i nacisnąć przycisk "Kopiuj" To jest w lewej dolnej części ekranu, a następnie musisz wybrać Clash Royal na liście aplikacji.

Po otwarciu drugiego konta i zalogowaniu się możesz upewnić się, że masz dwa Królewskie starcie na telefonie z Androidem. Aby pobrać Parallel Space, po prostu przejdź do tego linku.

Możesz pobrać te narzędzia bezpłatnie z Google Play, więc możesz mieć pewność, że tak jest odporny na wirusa, Liczba pobrań, komentarzy i gwiazdek świadczy o jakości tych aplikacji.

Jak zobaczysz, jest to naprawdę łatwe do zdobycia dwa konta Clash Royale na telefonie, niezależnie od tego, czy jest to telefon z systemem Android czy iOS. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, zostaw nam komentarz, a my z przyjemnością spróbujemy Ci pomóc.

Niewielu jest dokładnie tych, którzy są zainteresowani tym pomysłem dwa konta Clash Royale Po to aby? Oczywiście wszyscy będą wiedzieć. Poniżej postaramy się nauczyć Cię, jak założyć dwa konta w tej zabawnej grze strategicznej, która przyciąga miliony graczy z całego świata.

Miej dwa konta w Clash Royale na Androida

Ci, którzy mają Androida, muszą dodać nowy identyfikator Google. Następnie przejdź do gry i dodaj nowe konto Clash Royale. Aby to zrobić, musisz po prostu przejść do menu Ustawienia, tam musisz przejść do miejsca, w którym jest napisane "Konta" po tym "Dodaj konto„A potem kończąc na”GoogleTutaj musisz dodać odpowiednie nowe konto Gmail.

Gdy to wszystko zostanie zrobione, przejdziemy do gry i do gry rama Musimy kliknąć przycisk Połączony, aby dodać nowe konto.

W ten sposób masz dwa konta Clash Royale na iOS

W przypadku użytkowników iOS wystarczy mieć konto w Centrum Gier lub Apple ID, dzięki czemu możesz aktywować oba. Musisz tylko „rama„Następnie w”Centrum Gier„A potem idziemy do”konto»Kliknij tutaj, aby zakończyć proces.

Musisz wejść z drugim Identyfikator Apple Game Center i odpowiednie hasło, aby utworzyć nowe konto w grze.

Alternatywy

Dla użytkowników Androida dostępna jest aplikacja o nazwie App Cloner, która jest niezwykle interesująca, ponieważ pozwala nam stworzyć identyczną aplikację. W takim przypadku najlepiej dla Clash Royale aplikacja identyfikuje sklonowaną aplikację innym kolorem. Oznacza to, że wszystko, co musisz zrobić, to sklonować grę, otworzyć ją i zalogować się na nowe konto. Masz w telefonie dwa konta Clash Royale.

Inną aplikacją używaną do tego, o czym wspomniałem wcześniej, jest Parallel Space. W rzeczywistości jest to bardzo proste, ponieważ po zainstalowaniu wystarczy go otworzyć i dotknąć, gdzie to jest. Kopiuj, aby wybrać aplikację, którą chcesz skopiować, i to wszystko. , wybierz grę i po skopiowaniu otwórz ją nowym kontem i to wszystko.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, zalecamy przeczytanie artykułu o najlepszych kartach Clash Royale, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że kiedy mówimy o najlepszych talii bandytów i talii bandytów Clash Royale, to w zasadzie mamy na myśli jedną z najsilniejszych kart w grze,

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up