Jak łatwo kopiować, edytować i wklejać tekst lub wiadomość w WhatsApp?

WhatsApp to wiodąca aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie i jesteśmy o tym przekonani korzysta z niego duża liczba osób codziennie komunikować się ze wszystkimi kontaktami i przyjaciółmi, w bardzo łatwy, szybki i bezpłatny sposób.

W każdym razie musisz wiedzieć, że dla WhatsApp istnieją wszelkiego rodzaju sztuczki, z których nie korzystamy w pełni, iz tego powodu tym razem zobaczysz, jak możesz skopiuj, edytuj i wklej wiadomość WhatsApp.

Cóż, jeśli zwykle korzystamy z wielu aplikacji korzystających z tekstu, co, jak sądzimy, będzie się zdarzać w wielu przypadkach, jest to niezwykle powszechne skopiuj wiadomość, aby ją wysłać komuś innemu, ponieważ o wiele łatwiej jest napisać wiadomość dwukrotnie, aby wysłać ją do innego kontaktu.

Poza tym musimy zwrócić na to uwagę, jeśli chodzi o kopiowanie wiadomości WhatsApp, można to zrobić na różne sposoby, dlatego chcemy nauczyć Cię kilku sztuczek, które naprawdę Ci pomogą.

Pewnie, jesteśmy dwiema metodami, aby cię nauczyć Różnią się one bardzo od siebie, ale jesteśmy pewni, że znajdą się użytkownicy, którzy wolą jedno, i użytkownicy, którzy z drugiej strony będą bardziej przychylić się do drugiego.

Więc pokażemy Ci wszystkie szczegóły każdego z nich. Inną rzeczą, którą możemy polecić, jest zawsze próba pobrania najnowszej aktualizacji z tej witryny wiadomości błyskawicznych.

mężczyzna stojący obok iPada z logo WhatsApp

Indeks
 1. Jak skopiować wiadomość na WhatsApp?
 2. Jak edytować tekst?

Jak skopiować wiadomość na WhatsApp?

Kopiowanie wiadomości WhatsApp jest jednym z najprostszych i najbardziej rozpoznawalnych procesów, ale jeśli nie wiesz, przekonasz się, że znacznie ułatwi ci to życie. Musisz znać dużo ludzi, kiedy idą kopia wiadomości WhatsApp, preferują stosowanie metody przechwytywania ekranu, ponieważ uważają ją za znacznie bardziej wydajną niż wszystkie inne w tego rodzaju serze.

Zrobimy oczywiście zdjęcie ekranu, aby pokazać rozmowę, którą chcemy, innemu kontaktowi, a następnie wklejmy dokument się w następnej rozmowie, z tego, co widzisz, wszystko załatwiasz w kilka sekund, łatwo i szybko.

Jak powiedzieliśmy, istnieje inna opcja z obawy, że wolisz nie robić zdjęcia, a musisz wiedzieć, że jest to również niezwykle proste. Zasadniczo chodzi o naciśnij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz skopiować aż pojawi się menu z różnymi opcjami.

Zobaczysz, że jedną z opcji pojawiających się w takich przypadkach jest „Skopiuj wiadomość"więc musisz go wybrać, a gdy tylko przejdziesz do następnej wiadomości i naciśniesz pole tekstowe, aby napisać, będziesz mógł szybko wkleić.

telefon komórkowy na notebooku z systemem WhatsApp

Jak edytować tekst?

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych nie ma funkcji edycji wiadomości, ale istnieje sztuczka, w której użytkownik może zmienić wysłany tekst, a nawet odebrane wiadomości.

Użytkownik musi być Użytkownik root, Aby mieć uprawnienia w systemie operacyjnym Android, Kingo Root może nam pomóc z naszym telefonem komórkowym. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

 • Powinieneś pobrać Menedżer SQLite i zainstaluj go
 • Więc musi wybierz rozmowę Jeśli chcesz zmodyfikować wiadomość, zostanie ustawiona data i godzina wysłania.
 • Opuszczasz WhatsApp, a potem idziesz do Eksplorator root lub dowolna inna przeglądarka, która ma dostęp do plików systemowych.
 • Użytkownik musi poszukać ścieżki: /data/data/com.whatsapp/datheetsi skopiowane na kartę sd msgstore.db
 • Później musisz otworzyć Menedżer SQLTite i znajdź folder, w którym zapisaliśmy przed msgstore.db. Wewnątrz tego folderu znajdziesz wiadomości i wiadomości_fts
 • W Wiadomościach pokaże nam stronę z 50 linii czatu zaczynając od najstarszego
 • W wyświetlonym oknie zostaną wyświetlone wszystkie wiadomości wysłane w ciągu Pole danych.
 • W wiadomości mamy kliknąć prawym przyciskiem i wybrać Aktualizuj pole.
 • W tym momencie edytujemy tekst ku naszej radości.
 • Następnie wykonujemy tę samą operację, ale w pudełku Wiadomości_fts.
 • Wracamy do odkrywcy Pliki główne
 • Zmieniamy nazwę Msgstore.db zawarte w bazach danych
 • Kopiujemy i wklejamy bazy danych nasz zmodyfikowany plik msgstore.db. I voila, kiedy otworzysz okno czatu w WhatsApp, zobaczysz wprowadzoną zmianę.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up