Jak korzystać z Pinteresta, prawdziwych mediów społecznościowych wśród obrazów

Tak działa Pinterest, fotograficzna sieć społecznościowa, która pozwala zapisywać i udostępniać linki, obrazy i zdjęcia z sieci

Kiedy szukamy obrazów w sieci, często znajdujemy stronę o nazwie Pinterest, która na pierwszy rzut oka nic nam nie mówi, ale jeśli przyjrzymy się uważnie, może być dla niektórych pozornie niekończącym się źródłem obrazów i inspiracji, nawet biorąc pod uwagę obecność znanych fotografów międzynarodowych. Ten rodzaj fotograficznej sieci społecznościowej znacznie się rozwinął w ostatnich latach i, z należytą uwagą, pozwala na poznanie siebie i sieci wiedzy poprzez prosty długopisto znaczy kontrolkę, która jest stosowana do określonego zdjęcia lub zbioru zdjęć.

Piękno Pinteresta to nie tylko możliwość udostępniania obrazów i linków na publicznej tablicy ogłoszeń, ale także możliwość prowadzenia badań wizualnych i nadążania za trendami artystów, fotografów i twórców memów.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tej strony, to trafiłeś we właściwe miejsce: pokażemy Ci poniżej jak korzystać z Pinteresta, prawdziwa sieć społecznościowa do udostępniania zdjęć, która umożliwia dostęp do zdjęć udostępnionych przez innych użytkowników i udostępnianie zdjęć w bardzo dużej społeczności.

Indeks
  1. Do czego służy Pinterest?
  2. Jak korzystasz z Pinteresta?
  3. Jak korzystać z pinów, obserwujących i tablic na Pinterest
  4. Korzystaj z Pinteresta na smartfonach i tabletach
  5. Zarabiaj pieniądze z Pinterest Money
    1. Wniosek

Do czego służy Pinterest?

Pinterest może być postrzegany jako agregator treści wizualnych, bardziej niż prawdziwa sieć społecznościowa, chociaż wszystkie tam profile mogą wchodzić ze sobą w interakcje, tak jak zwykle w każdej sieci społecznościowej. Aby rozpocząć, nadal potrzebujesz konta użytkownika: bez konta mamy dostęp tylko do kilku zdjęć, dzięki czemu możesz zarejestrować się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po otwarciu strony głównej dotknij Zapisz w prawym górnym rogu, a następnie wprowadź prawidłowy adres e-mail, hasło i wiek, aby od razu utworzyć konto. alternatywnie możemy zalogować się jeszcze szybciej, korzystając z już skonfigurowanego konta Google lub Facebook, naciskając klawisze Kontynuuj jak Facebook lub Przejdź do Google.

Jak korzystasz z Pinteresta?

Po rejestracji mamy natychmiastowy dostęp do wszystkich treści na Pintereście! Punkt wyjścia jest niewątpliwie tam górny pasek wyszukiwaniaktóra umożliwia wyszukiwanie obrazów i zdjęć dowolnego typu lub gatunku; Po pierwszym uruchomieniu witryna poprosi również o wybranie, które z nich są choose kategorie, które preferujemy, abyśmy mogli dostosować kanał do naszych upodobań.

Jeśli chcemy wrzucić zdjęcie na Pinterest, wystarczy nacisnąć przycisk + po prawej stronie, kliknąć Utwórz pinezkę Następnie przeciągnij zdjęcie lub obrazek do odpowiedniego pola do wgrania, dodaj wybrany przez siebie tytuł, zawrzyj temat pinezki (ważne dla indeksowania), dodaj dowolny link docelowy (bardzo przydatny do wygrania, jak zobaczymy w odpowiednim rozdziale ) i na koniec naciśnij klawisz zapisać zapisać go na naszej ścianie. Aby zawsze mieć dostęp do naszego pulpitu nawigacyjnego, wystarczy dotknąć ikony naszego profilu w prawym górnym rogu, aby zawsze widzieć udostępniane treści.

Jak korzystać z pinów, obserwujących i tablic na Pinterest

Najbardziej przydatne narzędzia na Pintereście to Przypnij i Obserwuj, których można używać zarówno do treści, które osobiście przesyłamy, jak i do „śledzić” treści reklamowane przez innych użytkowników serwisu .,. Aby poprawnie użyć kodu PIN, otwórz pasek wyszukiwania u góry i poszukaj czegokolwiek, co nam się podoba. Gdy już go znajdziemy, otwieramy obraz i wciskamy przycisk zapisać aby przykleić tę szpilkę do naszej ściany (lub tablicy).

Jeśli ci, którzy udostępniają te zdjęcia, często publikują Piny, które nam się podobają, możemy również dotknąć nazwy, która pojawia się w prawym dolnym rogu obrazu, a gdy stół użytkownika jest otwarty, spójrz na inne jego zdjęcia i podążaj za nimi, naciskając przycisk podążać. Po utworzeniu własnej sieci społecznościowej z obrazów na stronie głównej pojawi się coraz więcej interesujących nas treści i będziemy mogli cały czas dodawać nowe Piny.

Oto trik do sukcesu na Pintereście: zawsze musisz udostępniać nowe zdjęcia (być może w wysokiej jakości), śledzić użytkowników, których lubisz lub którzy często udostępniają bardzo ładne zdjęcia i często naciskać przycisk. zapisaćaby dodać wartość do naszej witryny sklepowej.

Korzystaj z Pinteresta na smartfonach i tabletach

Aby korzystać z Pinteresta na smartfonach i tabletach, nie musimy polegać na przeglądarce internetowej: zawartość nie jest w pełni widoczna bez odpowiedniej aplikacji; następnie musimy pobrać aplikację Pinterest na nasze urządzenia, która jest dostępna za darmo Android i dla iPhone/iPad.

Zainstalujemy aplikację na telefonie lub tablecie i od razu zalogujemy się na konto, które już posiadamy, abyśmy mogli Pobierz Piny bezpośrednio ze zdjęć zrobionych aparatem lub od razu udostępnij piękne zdjęcie, które posiadamy (nie warto udostępniać zdjęć zrobionych przez innych lub znalezionych w Internecie!). Aby zrobić piękne zdjęcia do udostępnienia na Pintereście, możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem Jak robić lepsze, nierozmyte zdjęcia smartfonem.

Zarabiaj pieniądze z Pinterest Money

Pinterest jest naprawdę bardzo łatwy w użyciu, ale teraz pojawia się jedno z pytań, które często niepokoi nowych użytkowników nowych sieci społecznościowych: Czy mogę coś zarobić na Pintereście? Zdecydowanie tak! W rzeczywistości, jak widzieliśmy w poprzednich rozdziałach, możemy również dodawać linki do poszczególnych Pinów i jeśli dobrze korzystamy z narzędzi i wiemy, jak poszerzyć nasz krąg znajomych, coraz więcej osób będzie czekać i zobaczyć często otwierają linki sponsorowane, które dla nich spakowaliśmy.

Na początku wygrane nie będą duże, ale umiejętne rozgrywanie kart może zamienić je w prawdziwą pracę. wystarczy, że codziennie dodasz wiele Pinów z linkami komercyjnymi lub sponsorowanymi i zachęci wielu ludzi do obserwowania nas. Użytkownicy, którzy najczęściej publikują na Pintereście, są również wyżej w rankingu podczas wyszukiwania w witrynie, co znacznie przyspiesza wzrost sprzedaży. Aby zrozumieć narzędzia, za pomocą których możesz zarabiać na Pintereście, zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem Jak zarabiać na blogu i jak go uruchomić?.

Wniosek

Pinterest został nazwany. urodzony Witryna społecznościowa z obrazami wysokiej jakości e, które zaczęło się jako usługa niszowa dla niektórych entuzjastów, to szybko stała się prawdziwym punktem odniesienia dla tych, którzy szukają zdjęć, z których mogliby czerpać inspirację, dla tych, którzy szukają pięknych zdjęć z linkami do prezentowanych produktów, a także mają silny element społecznościowy dzięki wbudowanemu czatowi (ponieważ musimy rozszerzyć naszą sieć znajomych i dodać różne piny, aby rozwinąć profil). Na Pintereście też możesz zarabiać, ale lepiej zacząć bezpretensjonalnie i używać go nieprzerwanie przez co najmniej rok, zanim wrzucisz linki promocyjne.

Aby znaleźć inne innowacyjne sieci społecznościowe do subskrybowania, możemy przeczytać nasze przewodniki Najdziwniejsze sieci społecznościowe, do których można dołączyć w Internecie jest 10 prywatnych alternatyw społecznościowych dla Facebooka.

Jeśli szukamy innych przydatnych stron do pobrania darmowych obrazów, możemy przeczytać naszą dogłębną analizę 20 stron ze zdjęciami i obrazkami do bezpłatnego pobrania.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up