Jak i kiedy zaktualizować Windows Phone 8, 8.1 do 10 z łatwością?

To, co od czasu do czasu wszyscy robimy, to podłączanie telefonu komórkowego do komputera, aby między innymi wyświetlać zdjęcia lub filmy. Chociaż czasami może się to zdarzyć mój komputer nie rozpoznaje mojego telefonu komórkowegoBez względu na to, jak bardzo się starasz, nie ma możliwości, aby komputer nie rozpoznał telefonu komórkowego.

Pomysł jest prosty: podłączasz telefon za pomocą kabla USB i powinien on automatycznie go rozpoznać, prawda? Czasami może się to zdarzyć i wtedy się o tym dowiadujemy mój komputer nie rozpoznaje mojego telefonu.

Indeks
 1. Co zrobić, gdy mój komputer nie rozpoznaje telefonu komórkowego?
 2. Mój komputer nie rozpoznaje mojego telefonu komórkowego
 3. A jeśli nic z tego nie działa?
 4. Mój komputer nie rozpoznaje telefonu komórkowego w ADB I FastBoot

Co zrobić, gdy mój komputer nie rozpoznaje telefonu komórkowego?

Najprawdopodobniej jest to problem ze sterownikiem, który jest dość powszechny. Krótko mówiąc jest to program, który służy aby komputer mógł zidentyfikować telefon komórkowy;. Aby móc zainstalować sterowniki na swoim komputerze, wystarczy pobierz sterowniki od producenta telefonu komórkowego do komputera i zainstaluj je.

Po zainstalowaniu sterowników wystarczy ponownie uruchomić komputer i voila, powinien rozpoznać telefon komórkowy. Jeśli podłączasz go po raz pierwszy, może minąć trochę czasu, zanim zakończy się instalacja i konfiguracja sterowników.

Mój komputer nie rozpoznaje mojego telefonu komórkowego

Jeśli masz takie kłopoty have Twój komputer rozpoznaje Twój telefon komórkowy, nie martw się, ponieważ ten problem jest dość łatwy do rozwiązania. Możesz wypróbować dowolną z metod, które zostawię poniżej.

Zacznij jeszcze raz: w wielu przypadkach jest to najłatwiejsze rozwiązanie. Uruchom ponownie komputer, a komputer może rozpocząć rozpoznawanie telefonu komórkowego.

Spróbuj zmienić kabel USB: Zwykle zdarza się, że kabel nie działa dobrze, ponieważ jest uszkodzony, co jest normalne. Wypróbuj inny kabel USB, jeśli nie używasz oryginalnego, oczywiście powinieneś go użyć.

Wypróbuj na innym komputerze: coś, co możesz spróbować podłączyć urządzenie do innego komputera. Jeśli zostanie wykryty, wypróbuj inne wejście USB w komputerze, a jeśli nadal nie działa, masz problemy z napędem.

Kierowcy: musisz pobrać sterowniki na swój komputer. W tym celu najlepiej byłoby pobrać Samsung KIES, Motorola Device Manager, HTC Sync Manager, LG PC Suite itp. Oczywiście zależy to od marki na twoim urządzeniu, będziesz musiał pobrać jeden zestaw lub inny zestaw.

Przywróć okna. To była już ostatnia opcja, możliwość przywrócenia komputera do poprzedniego stanu. Przywróć, zresetuj lub przywróć system Windows, jakkolwiek chcesz to powiedzieć. Jeśli komputer niedawno rozpoznał Twój telefon, możesz spróbować zresetować urządzenie do tej daty, aby mogło je ponownie rozpoznać.

system aktualizacji telefonu z systemem Windows

A jeśli nic z tego nie działa?

Wtedy jedyną pozostałą opcją jest wykrycie sterowników. Czasami, mimo że sterowniki są już zainstalowane, system Windows odmawia ich wykrycia. Wtedy zmusimy go do tego.

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odinstaluj dowolny zestaw, który masz na swoim komputerze lub kierowców. Po tym uruchom ponownie komputer.
 2. Teraz podłącz urządzenie do komputera. Wewnątrz pojawi się komunikat, że sterowniki dla tego urządzenia są instalowane. Odczekaj kilka sekund, a następnie odłącz telefon, aby zapobiec zakończeniu tego procesu, poczekaj trochę dłużej i ponownie podłącz telefon do komputera.
 3. Następnie otwierasz »Administrator urządzeniaZ Panelu sterowania. W części „Inne urządzenia„Nazwa telefonu, który podłączyłeś do komputera, powinna mieć żółtą nazwę, co oznacza, że ​​nie ma zainstalowanych sterowników.
 4. Otworzy się okno i musisz "Wyszukaj na komputerze oprogramowanie sterownika"Po wybraniu tego"Wybierz z listy sterowników urządzeń na moim komputerze"I idź teraz.
 5. Następnie pojawia się lista urządzeń, musisz wybrać typ urządzenia. Jeśli masz telefon Samsung, powinno pojawić się: Telefon SAMSUNG z systemem Android, na przykład.
 6. Teraz będziesz musiał wybrać sterownik urządzenia. Możesz wybrać ten, który uważasz za odpowiedni i nacisnąć Dalej. Powinieneś wtedy zobaczyć, że wszystko zostało zrobione pomyślnie.

aktualizacja telefonu z systemem Windows

Mój komputer nie rozpoznaje telefonu komórkowego w ADB I FastBoot

Gdzie chcesz wysyłaj polecenia za pomocą ADB I FastBoot ale ten program nie rozpoznaje, że twoje urządzenie z Androidem jest podłączone do komputera.

Wystarczy sprawdzić, czy sterownik ADB znajduje się z nazwą urządzenia, na przykład: w "Menedżerze urządzeń" Windows w Panelu sterowania, na przykład: "Interfejs Samsung Android ADB”.

Musisz pamiętać o czymś innym, a mianowicie: Twoje urządzenie z Androidem musi aktywować debugowanie USB, aby ABD mogło je rozpoznać. Jeśli podłączasz telefon komórkowy do komputera po raz pierwszy, na telefonie komórkowym powinno pojawić się wyskakujące okienko z prośbą o pozwolenie na debugowanie USB, musisz założyć, że to zadziała.

Jeśli nadal masz problemy ADB rozpoznaje twoje urządzenie. Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Otwórz okno poleceń.
 2. Napisz „adb kill-server” bez cudzysłowów, a następnie naciśnij Enter.
 3. Wpisz „abd start-server” ponownie naciśnij Enter.
 4. Teraz sprawdź, czy Twoje urządzenie jest rozpoznawane, wpisując i wprowadzając „urządzenia adb”.

To by było wszystko. Chociaż może to być dość denerwujące mój komputer nie rozpoznaje mojego telefonu komórkowego, co zdarzało się nam wszystkim czasami. Pozytywną stroną jest to, że ma rozwiązanie, a jeśli jedno nie działa, zawsze możesz polegać na kimś innym, aby uzyskać twoje Komputer rozpoznaje Twój telefon komórkowy raz i na zawsze.

Jeśli po wykonaniu wszystkich tych czynności problemy będą się powtarzać, zalecamy przywrócenie ustawień fabrycznych na telefonie z systemem Windows Phone, ale nie bez tworzenia kopii zapasowej wszystkich ważnych plików, ponieważ zwykle usuwane są stąd wszystkie ustawienia i pliki telefonu komórkowego.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, możesz też dowiedzieć się, dlaczego aplikacje zamykają się samoistnie i niespodziewanie na Windows Phone.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up