Jak formatować, przywracać lub przywracać ustawienia fabryczne tabletów Samsung bez kłopotów

Od czasu do czasu w ogóle nie przychodzi zniekształcone lub zresetowane do ustawień fabrycznych Nasz Tablet to jedna z najczęściej polecanych rzeczy, które należy robić często, aby poprawić jego wydajność. Dlatego, gdy Twój Samsung Tab 2 zaczyna działać płynniej niż zwykle lub gdy otwieranie niektórych aplikacji trwa zbyt długo, nadszedł czas na twardy reset, ale pamiętaj, że resetuje to telefon z fabryki, sprawia, że wygląda tak, jak przed chwilą go kupiłeś, co oznacza, że ​​usuwa wszystkie pliki i ustawienia, które masz, więc konieczne jest utworzenie kopii zapasowej wszystkich tych szczegółów.

Indeks
  1. Przywracanie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy Tab 2
  2. Format Samsung Galaxy Tab 2
  3. Przywracanie ustawień fabrycznych tabletów Samsung

Przywracanie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy Tab 2

  • Przede wszystkim musimy się wyłączyć Tabletki całkowicie.
  • Gdy jest wyłączony, wszystko, co musimy zrobić, to nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania + przycisk home + głośność, wszystko razem przez kilka sekund, aż Tablet się włączy i zobaczymy logo.
  • Teraz jedyne co robimy to puszczamy przyciski i czekamy wejdź w tryb odzyskiwania.
  • Następnie za pomocą klawiszy głośności będziemy poruszać się w górę iw dół, a wszystko, co musimy wybrać, to „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne” lub „Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych"
  • Musisz potwierdzić przyciskiem zasilania, a następnie kliknąć Tak.
  • Teraz będziesz musiał poczekać na zakończenie danego procesu.
  • Po zakończeniu uruchom ponownie urządzenie w opcji, która mówi „Zresetuj system terazI miejmy nadzieję, że za pierwszym razem, gdy trwa to dłużej niż zwykle, zaczyna się od całkowitej normalności.

tablet z twardym resetem Samsung

Format Samsung Galaxy Tab 2

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie urządzenia, zarówno tablety, jak i smartfony, są formatowane lub przywracane do ustawień fabrycznych w ten sam sposób, Samsung jest zawsze taki sam na telefonach komórkowych i tabletach, pamiętaj również wszystkie twoje dane zostaną utracone, zarówno zdjęcia, jak i filmy itp. Co zrobić, zanim utworzysz ich kopię, na przykład podłącz telefon komórkowy do komputera i pobierz wszystkie zdjęcia i filmy, które na nim masz. Jeśli chodzi o kontakty, są one zwykle zapisywane na koncie Gmail, więc nie powinieneś mieć problemów w tym sensie, a następnie w aplikacjach w Sklepie Play znajduje się sekcja, w której możesz znaleźć wszystkie ostatnio zainstalowane aplikacje, dzięki czemu możesz przeładuj je bez żadnego problemu.

Samsung jest nie tylko firmą, która sprzedaje najwięcej telefonów komórkowych, jeśli chodzi o smartfony, ale znajduje się na szczycie listy tych z największą liczbą tabletów na świecie. Oczywiście nie możemy tego nie brać pod uwagę z biegiem czasu, Tablety Samsung mogą zacząć działać nieco gorzej niż wtedy, gdy są nowo nabyte.

Dlatego przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy przestać pokazywać Ci wszystkich informacji, które naszym zdaniem musisz wiedzieć o przywróceniu fabryki lub uruchom ponownie tablety Samsung. Mówimy konkretnie o procedurze, która jest tak znana jak renowacja fabryczna, która ma wiele mitów, sugerujących, że jest trudniejsza niż jest w rzeczywistości.

Prawda jest taka, że ​​wiele z nich Problemy z obsługą tabletu Samsung nie można ich pozostawić po prostym ponownym uruchomieniu, co każdy z nas może zrobić, przytrzymując przycisk włączania / wyłączania. Dlatego uważamy, że w tym momencie świetnym pomysłem jest poznanie czytelników, jak wykonać procedurę przywracania ustawień fabrycznych na tych komputerach.

Oczywiście, zanim zaczniesz krok po kroku, który naszym zdaniem będzie jedyną rzeczą, której potrzebujesz, ponieważ nie potrzebujesz żadnych innych informacji na ten temat, wydaje się właściwe zasugerować wykonanie kopii zapasowej tematu . W ten sposób będziesz całkowicie bezpieczny od wszelkiego rodzaju niedogodności, które mogą się pojawić, lub utraty danych, która sprawi, że zaniemówisz. żałować krok po kroku.

Przywracanie ustawień fabrycznych tabletów Samsung

Przywracanie ustawień fabrycznych tabletów Samsung

Cóż, jeśli w tym momencie uważasz, że najlepszym rozwiązaniem, które masz pod ręką, jest przywrócenie ustawień fabrycznych dla tabletów Samsung, Uważamy więc, że pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, są dwa sposoby postępowania. Pierwsza jest najprostsza, ponieważ dzieje się to automatycznie poprzez menu, a wszystko, co musimy zrobić, to przejść do Ustawień, Prywatności, Dane fabryczne i reset urządzenia, przed kliknięciem Usuń wszystko; więc proces rozpocznie się sam.

Jeśli z tego powodu nie mogłeś przeprowadzić zabiegu w sposób, którego Cię przed chwilą nauczyliśmy, musisz wiedzieć, że istnieje druga, równie ważna alternatywa, jaką jest wyłączenie tabletu i wyłączenie go jak najszybciej gdy jest wyłączony, naciśnij jednocześnie przycisk zwiększania głośności wraz z przyciskiem zasilania. Zobaczysz, że w tym momencie pojawia się klasyczne logo Androida, a kiedy już pójdziesz Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych, możemy automatycznie przywrócić ustawienia fabryczne naszych tabletów z systemem Android.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up