Jak dodać efekt ramek i obramowań do zdjęć w programie Photoshop w kilku krokach

W naszym życiu jest wiele wspomnień, z których wiele faktycznie mamy na zdjęciach zapisanych w albumie fotograficznym, kiedy robimy zdjęcia aparatami analogowymi, a wiele w folderach na naszym komputerze. Czasami istnieją tysiące powodów, dla których chcemy edytować nasze zdjęcia.

Niezależnie od tego, czy chcemy poprawić zdjęcie lub obraz, czy też chcemy wyciąć lub usunąć określone osoby lub przedmioty, które się na nich pojawiają, z jakiegokolwiek powodu, zawsze jest to bardziej wskazane użyj odpowiedniego programu do edycji.

Wielu z nas to wie Photoshop to jedno z najlepszych narzędzi istniejący do edycji obrazu. Ponieważ ma wiele opcji edycji i narzędzi.

Jednak osoby, które nie są do końca świadome tej aplikacji, są zwykle sceptyczne i zgubić się na tak wielu narzędziach, które oferuje program. Brak wartościowych wyników. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Tym razem nauczymy Cię, jak w kilku prostych krokach wykonać niesamowitą ramę. Wraz z kilkoma wskazówkami i informacjami, dzięki którym nigdy się nie zgubisz. Zostań z nami i dowiedz się jak łatwo i szybko uzyskać efekt ramki w Photoshopie.

Indeks
 1. Co to jest Adobe Photoshop?
 2. Jak ograniczyć wszystkie obrazy w Photoshopie?
 3. Jak zrobić efekt ramki i obramowania w Photoshopie?
  1. Powielona warstwa
  2. Ogranicz to
  3. Dodaj kolor i dostosuj
  4. Zapisz zdjęcie

Co to jest Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop Jest to przydatny program do edycji grafiki, stworzony przez Adobe Systems Incorporated i jest obecnie narzędziem wybieranym przez większość grafików, fotografów lub edytorów grafiki, którzy mogą wykonywać swoją pracę, zamieniając niektóre z ich kształtów w dzieła sztuki.

Pomimo faktu, że ten program zawiera niezliczone funkcje, które pozwalają swoim użytkownikom czynić cuda na obrazach pracują nad nimi, a także tworzą obrazy kolażowe, które są niezrozumiałe lub trudne do nauczenia bez przewodnika lub instrukcji obsługi.

Z tego konkretnego powodu opracowano niniejszy przewodnik krok po kroku, w którym użytkownik jest zadowolony, że może rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie mogę się przyzwyczaić do tego programu, w szczególności o tym, jak umieszczać obramowania i ramki na naszych obrazach.

Jak ograniczyć wszystkie obrazy w Photoshopie?

Jeśli chcesz zmodyfikować dowolny obraz, który masz na swoim komputerze ograniczając go za pomocą programu W przypadku edycji zdjęć w programie Photoshop należy najpierw otworzyć wspomniany program, klikając dwukrotnie jego ikonę.

Natychmiast przejdziemy do opcji "Plik" znajdującej się w jej lewej górnej części i wybierzemy opcję "Otwórz", to otworzy okno w którym będziemy eksplorować nasze foldery szukając obrazu, który chcemy oprawić, wybieramy go poprzez dwukrotne kliknięcie.

dodawać ramki i obramowania do obrazów

Po otwarciu naszego obrazu w Photoshopie będziemy musieli zdecydować, czy chcemy obramować cały obraz lub jeśli chcemy, aby ta krawędź znajdowała się wokół określonego jej fragmentu.

W ten sposób, jeśli nasz wybór przypada na pierwszy nazwany przypadek, wybierzemy opcję "Wybierz wszystko" (jest to normalne znajduje się w panelu narzędzi po lewej stronie rejestru).

Podczas gdy dla drugiej opcji będziemy musieli wybrać „Wybór” i tak dalej. delimit, który jest segmentem obrazu że chcemy zrobić spódnicę.

Po wybraniu przestrzeni, do której chcemy zastosować krawędź, przechodzimy do menu „Wybierz” z częścią o treści „Modyfikuj” iz kolei do opcji podrzędnej „Krawędź”.

Spowoduje to wygenerowanie wyskakującego okienka, w którym możemy określić i zmodyfikować grubość naszej granicy liczba pikseli, które zajmie (Poprawki tworzymy mocno, testując różne rozmiary pikseli, aby sprawdzić rozmiar naszego wyboru).

Podobnie wybierzemy plik kolory obramowania za pomocą palety kolorów znajduje się po lewej stronie naszego programu i po wybraniu preferowanego koloru klikamy przycisk „Akceptuj”.

Teraz, aby dodać dodatkowy akcent projektowy do obramowania, przejdźmy do opcji „Numer” znajdującej się w menu „Edycja”, w oknie, które się pojawi, potrzebujesz wybierz specyfikacje do zastosowania do nowej krawędzi Twojego wizerunku.

Ponownie to zalecamy wypróbuj różne opcje który przedstawia to narzędzie w celu uzyskania pożądanego rezultatu.

Gdy już uda ci się uzyskać przewagę, którą chcesz lub spełnić swoje preferencje, po prostu tam pozostań zapisz całą wykonaną pracę.

Aby to zrobić, musisz wrócić do menu „Plik” w lewym górnym rogu programu i kliknąć opcję „Zapisz jako”, po nadaniu nazwy obrazowi i wybierz, gdzie go zapisać

Jak zrobić efekt ramki i obramowania w Photoshopie?

Tutaj wyjaśnimy bardziej szczegółowo krok po kroku, jaką procedurę należy zastosować ulepszać lub edytować obrazy.

Na początek musimy, jak już powiedzieliśmy, zainstalowany program Photoshop w naszym systemie operacyjnym, czy to Windows, czy macOS. Jeśli nie masz programu, musimy go pobrać i zainstalować.

Powielona warstwa

Po zainstalowaniu programu Photoshop na naszym komputerze nadal otwieramy program. W Photoshopie musimy wstawić obraz, który chcemy wstawić ramkę.

Po mieć odpowiedni obraz, musimy zaznaczyć myszą opcję, o której mówi "Czapka" na pierwszym pasku narzędzi.

Po ustawieniu tej opcji podmenu wyświetli gdzie wybierzemy drugą opcję gdzie mówi "Powielona warstwa".

Otworzy się okno, w którym pojawi się kilka opcji. Co zmienić nazwę i lokalizację gdzie chcemy zapisać, aby zakończyć i móc replikować warstwę.

kroki do ograniczenia w potoshop

Ogranicz to

Aby kontynuować, gdy jesteśmy już w nowej warstwie, musimy wybrać pełny obraz. Musimy przejść do paska narzędzi i tam, gdzie jest napisane "Wybór" kliknij i wybierz opcję "Wszystko”. My też zaznacz pełny kontur obrazu.

Znów znajdujemy narzędzie "Wybór" człekjesteśmy dokładnie tam, gdzie jest napisane „Modyfikuj”, gdzie pojawi się kolejne menu i wybierzemy enter "Brzeg…"

Pokaże nam zakładkę z nazwą "Limit wyboru", kiedy możemy stała szerokość obrazu.

Zazwyczaj zwykle znajduje się między 80 a 100 pikseli, ale jeśli chcesz, aby był węższy lub szerszy, możesz to zrobić, obniżając lub podnosząc piksele.

Dodaj kolor i dostosuj

Po wybraniu pikseli, które musimy wprowadzić "w porządku" aby wprowadzić zmiany. Jak ann przechodzimy do paska narzędzi ponownie i wybieramy opcję edycji i wypełnienia.

Pojawi się kolejne okno z nazwą "Numer". Tutaj możemy wybrać kolor jaki chcemy dla naszej ramy, pozwalając na takie same inne opcje, jak mieszanie kolorów i przezroczystość.

Pokaże nam okienko do wyboru koloru w spersonalizowany sposób, my też możemy wybierz zapisane przez nas kolory. Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij "w porządku".

Zapisz zdjęcie

Jak widać, obraz jest już w pożądanym frameworku, teraz wszystko, co musimy zrobić, to zapisać obraz. Aby to zrobić, musimy przejść do paska narzędzi i kliknąć "Plik", pojawi się wiele opcji a my wybierzemy, gdzie on mówi "Zapisz jako".

Wybieramy, gdzie chcemy zapisać nasz plik i możemy wybrać format. Aby zakończyć, kliknij „Zapisz” i gotowe!! Twój obraz będzie gotowy z nową błyszczącą ramką!

Wreszcie chcemy się dowiedzieć ¿Aplikacja Photoshop jest dla Ciebie interesująca? Myślisz, że tworzenie ramek byłoby przydatne? Zostaw swój komentarz w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up