Jak czytać wiadomości z Facebooka i nie wyglądać tak, jak widziano lub czytano

Wielu mówi: „Facebook to plotki, ponieważ moi znajomi dowiadują się, czy czytam wiadomość, czy nie (nawet w rozmowie!) i do kiedy ją przeczytam ”. Tak, to niewygodne, mają rację. Niektórzy mogą czuć się urażeni, jeśli nie przeczytaliśmy ich wiadomości, jeśli nie przeczytaliśmy ich tak szybko, jak by chcieli; a co najgorsze, gdybyśmy to zobaczyli i nie odpowiedzieli. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to utworzyć nowe konto na Facebooku z telefonu komórkowego lub komputera

Jeśli nie chcesz, aby Twoi znajomi wiedzieli, kiedy zobaczyłeś ich wiadomości, damy Ci kilka opcji na to „Wyświetl wiadomość” na Facebooku. Bardzo uważaj.

Indeks
 1. Kroki, które należy wykonać, aby usunąć „Seen” na Facebooku
  1. Usuń „Wygląd” na Facebooku z komputera
  2. Usuń "Pojawia się" na Facebooku z iPhone'a lub Androida
  3. Ukryj to, co pojawia się w czatach na Facebooku
 2. Wyświetlaj wiadomości z Messengera bez ich wyświetlania
 3. Wyświetl wiadomość na Facebooku bez jej czytania

Kroki, które należy wykonać, aby usunąć „Seen” na Facebooku

Do „Wiadomość widoczna” Z Facebooka damy ci możliwość zrobienia tego z komputera i smartfona, czy to iPhone'a czy Androida.

Usuń „Wygląd” na Facebooku z komputera

 1. Jeśli chcesz wyłączyć opcję czytania prywatnej wiadomości na Facebooku z Twojego komputera, będziesz potrzebować rozszerzenia przeglądarki o nazwie Nieznany czat (Z Crossriderem), pobierz i zainstaluj. Jest to plik wykonywalny .exe, ma kilka zainstalowanych i wspomnieli, że nie ma z nim problemów.
 2. Po zakończeniu instalacji Chat Undetected dostosuje się do używanej przeglądarki. Gdy to zrobisz, będzie wybór przeczytaj wiadomość na Facebooku, więc nie będą wiedzieć, czy przeczytałeś ich wiadomości, czy nie.

Wypróbuj także tę alternatywę:

 1. Jeśli korzystasz z przeglądarki Google Chrome, otwórz nową kartę, a w lewym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę z niektóre kolorowe kwadraty. Umożliwi to otwieranie aplikacji lub aplikacji.
 2. Wejdz do Sklep internetowy Google Chrome, następnie napisz słowo Niespodziewany.
 3. Pobierz rozszerzenie Unseen Facebook w swojej przeglądarce.
 4. W przeglądarce Chrome niebieski przycisk Facebook Unseen pojawia się w prawym górnym rogu, który zawiera opcję włączyć, następnie kliknij.
 5. Teraz sprawdź opcje berło i blokowanie, które uważasz za przydatne.

Sprytny! Twoi znajomi nie zostaną powiadomieni, gdy przeczytasz ich wiadomości.

pozostaw widoczne wiadomości z Facebooka

Chcielibyśmy, abyś zauważył, że w sklepie internetowym pojawią się inne rozszerzenia, które pozwolą ci „Wiadomość widziana” in Facebook, oprócz tych 2, które Ci wyjaśnimy; na przykład: Unseen - Prywatność czatu i Unseen (Safe Reed).

Jeśli Firefox jest Twoją ulubioną przeglądarką, zamiast Google Chrome, spróbuj zainstalować rozszerzenie 'Wiadomość widoczna wyłączona', co robi dokładnie to samo z „Unseen”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które powiemy poniżej:

 1. Otwórz nową kartę w przeglądarce Firefox, w prawym górnym rogu ekranu, kliknij trzy widoczne tam linie i wybierz „Dodatki”.
 2. Wyszukaj rozszerzenie 'Wyłącz widoczną wiadomość ' i zainstaluj go.

Usuń "Pojawia się" na Facebooku z iPhone'a lub Androida

Jeśli chcesz wyłączyć opcję przeczytaj wiadomość z facebooka ze smartfona z systemem Android lub iPhone, zalecamy aktywację trybu samolotowego w obu przypadkach. Umożliwi to czytanie wiadomości bez ich oglądania (przede wszystkim bezpieczeństwo!).

I to wszystko. Dzięki temu konfiguracja opcji, która jest widoczna lub niewidoczna podczas czytania wiadomości na Facebooku, jest tak prosta, jak to tylko możliwe; co oszczędzi Ci chwil zakłopotania, ponieważ Twoi znajomi nie powiedzą Ci takich rzeczy, chyba że zauważyłeś, czy czytasz ich wiadomości, czy nie: "Nie przeczytałeś mojej wiadomości", „Przeczytałeś moją wiadomość za późno” lub „Przeczytałeś moją wiadomość i nie odpowiedziałeś”.

Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, które Ci podaliśmy, możesz teraz czytać każdą wiadomość wysłaną na Twój Facebook bez jej oglądania! W ten sposób możesz zachować swoją prywatność, niezależnie od tego, czy czytasz określone wiadomości. Jak powiedzieliśmy wcześniej, zrób swoje badania i idź na to!

Wszyscy wiedzą, że Facebook stał się w ostatnich latach jedną z najważniejszych sieci społecznościowych. Ma miliony użytkowników, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. W ten sposób, z zamiarem łączenia się więcej z jego użytkownikami. Twórcy zdecydowali “komunikator facebookowy”.

Ten dodatek umożliwia użytkownikom czatowanie lub „czatowanie” na platformie Facebook. Ten czat zawiera funkcję, która dla niektórych jest bardzo przyjemna, ale dla innych nie. To jest atrybut „Wyglądu” lub powiadomienie o tym, kiedy druga osoba przeczytała wiadomość.

Jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek otrzymał od Ciebie to powiadomienie i dlatego nikt nie wie, kiedy czytasz ich wiadomości, ten przewodnik jest dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej i szybko zauważysz we wszystkich swoich rozmowach.

Ukryj to, co pojawia się w czatach na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to dostać się do „sklep z rozszerzeniami„Z naszej ulubionej przeglądarki (lub przeglądarki, przez którą przechodzimy do Facebooka). Jeśli w Twoim przypadku jest to Google Chrome i nie wiesz, jak uzyskać dostęp do tego sklepu, przejdź do prawego górnego rogu ekranu.

Będąc tam, naciśnij trzy punkty wyrównania. Pokaż więc listę z opcjami, na które przyjrzymy się tylko jednej z nich. W ten sposób udajemy się z naszą myszką do części „Więcej opcji„A on z kolei mówi:”Rozszerzenia”.

Teraz zostaniemy przekierowani do okna ze wszystkimi rozszerzeniami aktualnie zainstalowanymi w naszej przeglądarce Google Chrome. Musimy spojrzeć na lewą stronę ekranu, gdzie symbol trzech pasków, jeden nad drugim. Po kliknięciu otworzy się panel informacyjny.

W tym momencie możemy wskazać, że na dole tego panelu znajduje się sekcja, która mówi: „Otwórz Chrome Web Store”. Logicznie klikniemy tę opcję, aby otworzyć nasze repozytorium rozszerzeń. W ten sposób możliwość wyszukiwania rozszerzenia pomoże nam osiągnąć nasz cel.

Wewnątrz sklepu będziemy musieli uzyskać dostęp do wyszukiwarki rozszerzeń i umieścić ją: ”Widziany blok„I przeprowadź nasze wyszukiwanie. Aby wygenerować listę z różnymi wersjami rozszerzeń, wystarczy dodać całą pierwszą opcję.

Tak czy inaczej, po prostu musisz to zrobić naciśnij myszką, jak mówi: „Bezpłatny” sklep automatycznie pobierze i zastosuje to rozszerzenie. Po zakończeniu pobierania pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o potwierdzenie dodania tego rozszerzenia. Aby kontynuować, musisz je zaakceptować.

Następnie zobaczysz powiadomienie potwierdzające, że rozszerzenie zostało poprawnie zainstalowane i że w Twojej przeglądarce pojawi się reprezentatywny symbol. Ty po prostu musisz kliknij tę niebieską ikonę aby zmodyfikować funkcję tego rozszerzenia.

Z obawy, że „Spojrzał„W swoich czatach na Facebooku aktywuj opcję, która mówi:”Zablokuj widoczne”. Ponadto to rozszerzenie umożliwia dezaktywację w taki sam sposób, w jaki inny użytkownik widzi, że piszesz.I gotowyTeraz żaden inny użytkownik nie będzie mógł wiedzieć, że widziałeś jego wiadomość na Facebooku.

przeczytaj ukryte wiadomości z Facebooka

Wyświetlaj wiadomości z Messengera bez ich wyświetlania

Chodzi o to, kiedy Wyślij nam wiadomośćKiedy idziemy to zobaczyć, „Czytać„Dla drugiej osoby, co niewątpliwie komplikuje fakt, że chcesz zobaczyć wiadomość i być może odpowiedzieć nieco później, ponieważ jesteśmy zajęci lub z jakiegoś powodu nie odpowiadamy tej osobie i nie informujemy jej, że nie jesteśmy ”. .Ja to zrobiłem.

Sztuczka jest łatwa do odczytania wiadomości, gdy druga osoba nie zobaczy, że ją widzieliśmy, ale nie jest to zbyt wygodne, aby powiedzieć. Wszystko, co musisz zrobić, to telefon komórkowy Aktywuj tryb samolotowy, gdzie zostajemy bez jakiegokolwiek linku, a po tym możesz sprawdzić wiadomość.

Po sprawdzeniu wystarczy zamknąć aplikację, nawet jeśli możesz zmusić ją do zamknięcia i dezaktywować tryb samolotowy, aby ją ponownie pobrać. WiFi lub dane mobilne, a także łatwy sposób znajdowania lub pobierania określonych rozmów lub wiadomości

Wyświetl wiadomość na Facebooku bez jej czytania

czaty facebook czat messenger

Wtedy w ten prosty sposób możesz wyświetl wiadomość na Facebooku, nie widząc słynnego przeczytania lub jeśli okaże się, że to komplikuje nam życie przy wielu okazjach, ponieważ możesz nie chcieć lub nie czuć, że będziesz komukolwiek odpowiadać, chyba że jest to jakiś nagły wypadek, ale oczywiście, jeśli nie możesz wyraźnie odczytać wiadomości, to nie jest abyś kiedykolwiek wiedział, o co toczy się gra.

Jeśli znasz inny sposób na czytanie wiadomości Messenger bez ich oglądania, chciałbym, abyś podzielił się z nami w komentarzach poniżej, abyśmy wszyscy mogli znaleźć bardziej zwinny sposób, abyśmy mogli czytaj wiadomości z Facebooka bez czytania znaku. Możesz również wiedzieć, kto odwiedza Twój profil na Facebooku lub kto często go odwiedza.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up