Jak czyścić, poprawiać lub naprawiać zamazane i nieostre zdjęcia na iOS i Androidzie

Jedną z kluczowych cech smartfonów w dzisiejszych czasach jest ich aparat fotograficzny, dzięki nam aparaty, dzięki którym możemy robić zdjęcia w różnych okolicznościach, bez konieczności posiadania profesjonalnego aparatu.

Jednak w zależności od naszych umiejętności jako fotografów, w momencie robienia zdjęcia lub jakości obiektywu smartfona, zdjęcia mogą być robimy się rozmazani, niszcząc przypadki, które się nie powtórzą.

Z tych powodów chcemy pokazać Ci szybkie i łatwe rozwiązanie naprawiaj i wstrzymuj niejasne zdjęcia zabrałeś ze swoim telefonem komórkowym, to nie ma znaczenia działa na systemie operacyjnym iOS lub Android, ponieważ samouczek działa na obu systemach operacyjnych bez żadnych problemów.

sztuczki z kamerą

Dziś jest wiele osób, które robią zdjęcia do wszystkiego, od kilku do zrobienia selfie każdego dnia, a nawet używaj ich do dzielenia się, dokąd idą, co robią, a nawet co jedzą.

Ale tak jak uwielbiamy robić zdjęcia, często nie chcemy, aby wyglądały prosto, dlatego wybieramy aplikacje, które pomagają nam edytować nasze zdjęcia i nadać im lepszy wygląd. jakość i prezentacja.

Indeks
 1. Jakiej aplikacji mogę użyć do poprawienia lub usunięcia rozmytych zdjęć
 2. Jak krok po kroku naprawić lub usunąć niejasne zdjęcia na moim telefonie?
 3. Jak naprawić niejasne zdjęcie z Androida krok po kroku?
 4. To właściwy sposób na naprawienie niejasnych zdjęć w systemie Windows
 5. Jak mogę naprawić rozmazane zdjęcia na Androidzie?

Jakiej aplikacji mogę użyć do poprawienia lub usunięcia rozmytych zdjęć

Cóż, jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją oczywiście aplikacje stworzone specjalnie dla nas do pobierania zdjęć, które są dostępne w Sklep Google Play jak w App Store, czyli odpowiednio na Androida i iOS.

W każdym razie wybraliśmy jedną aplikację, która jest dostępny w obu systemach operacyjnych, aby krok po kroku było znacznie łatwiejsze.

No to porozmawiajmy o tym Adobe Photoshop Express, platforma nie tylko polecana reZostał opracowany przez ludzi Adobe, prawdziwych geniuszy w dziedzinie wycofujących się obrazów, ale także dlatego, że możesz go pobrać na Androida

Ale jeśli nie masz terminala z systemem operacyjnym Android, nie martw się, jest też wersja pobierz na iOS, więc bez względu na posiadany system operacyjny, możesz go mieć na swoim telefonie komórkowym.

edytuj zmień zmień

Jak krok po kroku naprawić lub usunąć niejasne zdjęcia na moim telefonie?

Po pobraniu aplikacji na twoim smartfonie, wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Otwórz aplikację
 • Wybierz opcję Ekspozycja / Jasność i obniż lub podnieś pasek regulacji zgodnie z potrzebami
 • Następnie przejdź do opcji Kontrast i powtarzaj ruch, aż wystarczająco poprawisz wynik
 • Ten sam krok, który musisz podjąć kontynuuj w sekcji Matiz
 • Jeśli znajdziesz zbyt wiele cieni na obrazie, możesz je usunąć z opcji Cienie
 • I dzieje się coś takiego jak opcja Noise
 • A jeśli uważasz, że należy to zrobić, masz taką możliwość w Blur

Jak widać, zmień zdjęcia za pomocą aplikacji jako Adobe Photoshop Express To naprawdę bardzo proste, biorąc pod uwagę, że będziesz mógł modyfikować jasność, cienie i wiele innych funkcji, które są częścią tego typu obrazów.

Oczywiście nie będziemy w stanie całkowicie poprawić błędów w obrazach, ale będziesz mógł je poprawić. A jeśli nie podoba Ci się ta aplikacja, powinieneś wiedzieć, że są też inne, jako Snapseed, co też jest bardzo dobre.

Fotografie są częścią naszego codziennego życia i nie możemy temu zaprzeczyć. Niezależnie od tego, czy jest to robienie zdjęcia naszemu bratankowi, naszym przyjaciołom, czynności, którą wykonujemy, a nawet posiłku, który zamierzamy zjeść. W kilku słowach ze zdjęciami przekazujemy coś, w czym żyjemy nie wspominając o jednym słowie.

Ale tak często, jak nie idzie w parze z podejściem, poruszamy się i wiele innych scenariuszy, które dają nam bardzo niejasne zdjęcie. Czy można to rozwiązać na Androidzie? Tak, coś takiego.

Jak naprawić niejasne zdjęcie z Androida krok po kroku?

Nie, nie z Androida, po prostu to mówimy. Ponieważ jest to o wiele bardziej złożone i łatwe do zrobienia z komputera, więc przekaż swoje zdjęcie i idziemy do komputera.

Najpierw zróbmy to strona internetowa o nazwie Pixlr. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zająć się wszystkim i zobaczyć, co mówi Edytor Pixlr, właśnie tam należy kliknąć.

Kiedy jesteśmy gotowi, idziemy tam, gdzie mówi Uruchomienie aplikacji internetowej. Teraz, gdy jesteśmy w edytorze zdjęć, wybierzemy ten, który uruchomiliśmy wcześniej i chcemy to naprawić.

edytuj opcje komputera

Cóż, kiedy już wybrałeś zdjęcie, przejdźmy do miejsca, w którym jest napisane filtry, wśród wszystkich, które musisz wybrać, jest ten, który mówi „skupiać”.

Masz możliwość naciskania koncentruj się za każdym razem czego potrzebujesz Problem polega na tym, że im bardziej najgorsze podejście do zdjęcia, tym bardziej trzeba starać się znaleźć odpowiednią równowagę, aby pozostawić je jak najlepiej. Pamiętaj, że to też nie jest magiczne i jeśli zdjęcie jest wyjątkowo niejasne, nie ma sposobu, aby go rozwiązać.

Teraz od masz zdjęcie, jak chcesz Lub, najlepiej jak to możliwe, wszystko, co musisz zrobić, to zapisać obraz i go pobrać. Gotowe to jedyna rzecz, którą można zrobić, aby rozwiązać problem z niejasnymi zdjęciami.

To właściwy sposób na naprawienie niejasnych zdjęć w systemie Windows

Jak widać, to wcale nie jest skomplikowane, tak, zrobię to jeszcze raz, jeśli tak jest zbyt pobieżne nawet profesjonalista nie mógł go zapisać, ani cudowne programy nie działają.

Następnym razem, gdy zrobisz zdjęcie, postaraj się bardziej skupić i spojrzeć na nie przed kontynuowaniem robienia zdjęć, aby upewnić się, że wyjdzie dobrze i uniknąć tego rodzaju bałaganu, którego w wielu przypadkach można uniknąć. bez końca dając nam wyniki że szukamy lub spełniamy nasze oczekiwania, zawsze miej to na uwadze.

Zwykle robimy zdjęcie później i kończymy na jednym w czasie, gdy robimy zdjęcia wszystkiego. niejasne małe zdjęcieMoże za bardzo nam się to podobało, a może nie.

Może spieszymy się do zrobienia zdjęcia i wyszło to, co wyszło. Jak możemy to naprawić? Można to jednak zrobić w kilku prostych krokach powinieneś wiedzieć, że to nie jest cud a jeśli jest zbyt niejasny, nie da się rozwiązać problemu.

I chociaż na zdjęciach są tysiące sztuczek, takich jak odzyskiwanie usuniętych zdjęć z Samsunga, te sztuczki nie zawsze działają, a czasami nie możemy nic z tym zrobićMamy więc listę tysięcy sztuczek.

przetwarzanie cudownych zmian

Jak mogę naprawić rozmazane zdjęcia na Androidzie?

Zalecamy użycie komputera do rozwiązania problemu. Problem polega na tym, że jesteśmy dość ograniczeni od telefonu komórkowego, jeśli chodzi o wypowiadanie opcji w jakiś sposób, więc jest to lepsze niż naprawmy potrzebne zdjęcia na komputerze a potem będziesz musiał podążać za tym, co skomentuję później.

Przede wszystkim musimy przejdź na oficjalną stronę Pixlr czyli platforma internetowa do edycji bardzo dobrej jakości zdjęć. Jeśli zajrzysz pod wszystko, co znajdziesz „Pixlr Editor”, „Pixlr Express” i „Pixlr O-Matic”, jasne jest, że naciśniemy pierwszy, ponieważ chcemy edytować zdjęcie rozwiązać problem rozmycia.

poprawić jakość widoczności

Teraz wszystko, co musimy zrobić, to kliknąć tam, gdzie jest napisane Uruchomienie aplikacji internetowej a gdy już jesteś w edytorze, jasne jest, że musimy przeszukać zdjęcie, które musimy naprawić.

Gdy wszystko będzie gotowe, przechodzimy do sekcji filtrów, gdzie będziemy mogli to zrobić aplikuj tyle, ile chcemy. Ale najbardziej interesuje nas ten, który mówi „Focus”, popychamy właśnie tam.

Jak widać, filtry obsługujące tę stronę różnią się znacznie, ponieważ istnieją aplikacje, które mają najlepsze filtry dla Androida, ale nie zawsze je lubią lub nie ma wiele.

Oczywiście możemy zmuszaj nas do skupienia się tyle razy, ile uważamy za istotneProblem w tym, że im bardziej skupimy się na zdjęciu w ogóle, tym gorzej będzie, jeśli zrobimy go za dużo. Byłoby więc bardzo wygodne, jeśli naciśniesz go raz lub dwa razy, w zależności od tego, jak rozmazane może być zdjęcie.

Gdy zobaczysz, że zdjęcie jest takie, jak naprawdę chcesz, wystarczy zapisać obraz później Pobierz to do naszego komputeraW ten sposób będziemy dostępni do użytku gdziekolwiek chcemy, możemy przenieść go na telefon komórkowy, a nawet wgrać stamtąd gdziekolwiek chcemy, decyzja wyraźnie zależy od nas.

Oczywiście to nie czyni cudów Platforma internetowa, ale jest wystarczająco mocny i jeśli okaże się nieco niejasny, możemy to naprawić bez zbyt wielu problemów.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up