Jak blokować lub wyłączać połączenia wideo i połączenia z nieznanych numerów w WhatsApp

WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji sieciowych do przesyłania wiadomości na świecie, ponieważ ma kilka funkcji i narzędzi ułatwiających naszą komunikację. Niektóre z nich są oczywiste mieć możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń i rozmów wideo. Jednak, chociaż jest to wielka zaleta dla niektórych użytkowników, dla innych jest to bardzo denerwujące, więc tutaj powiemy Ci, jak możesz blokować połączenia WhatsApp na Androidzie.

Podczas wykonywania połączeń i filmów, korzystanie z tej aplikacji zostało od tego czasu znacznie uproszczone nie musisz mieć równowagi przez telefon, aby się komunikowaćZamiast tego wystarczy połączenie internetowe, aby wykonywać tego typu połączenia.

Za każdym razem często znajdujemy się w skomplikowanej sytuacji, gdy jest to kontakt ze starym znajomym, byłym przyjacielem lub po prostu kimś z numerem wyślij nam wiadomości lub zadzwoń przez aplikację przerywając nam zawsze.

Niewątpliwie świetny punkt na korzyść aplikacji, ponieważ ogólnie możemy go wykorzystać, aby pozostać w kontakcie I tak samo, jak dużo zaoszczędziliśmy na SMS-ach, teraz robimy to również w rozmowach głosowych, unikając dodatkowych kosztów. To jest dokładnie temat, więc pokażemy Ci, co robić.

skonfiguruj blokowanie połączeń na WhatsApp

Indeks

  Wyłącz lub dezaktywuj połączenia głosowe WhatsApp

  Tym razem powiemy Ci, jak możesz blokować połączenia WhatsApp bez konieczności blokowania lub blokowania kontaktu. To bardzo proste, wystarczy pobrać aplikację kto się tym zajmie. Ponadto ta procedura działa na urządzeniach zrootowanych i nierootowanych, więc nie będziesz mieć żadnych problemów, niezależnie od przypadku.

  Gdzie wszystkie połączenia głosowe mają na Ciebie bezpośredni wpływ, możemy po cichu wyłączyć tę opcję z pobierz aplikację „Blokuj połączenia” ze Sklepu Play. Po pobraniu aplikacji na telefon komórkowy wszystko, co musisz zrobić, to oczywiście ją zainstalować.

  Pamiętaj, aby zainstalować pakiety APK, które nie pochodzą ze Sklepu Play, należy je włączyć w Zabezpieczeniach (Ustawienia) możliwość ich bezproblemowej instalacji, z nieznanych źródeł. Po wykonaniu tej czynności wykonujemy instalację podobną do dowolnej aplikacji APK, a po jej zakończeniu otwieramy tę aplikację, aby postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, co wcale nie jest skomplikowane, po zakończeniu połączenia są wyłączone.

  Kroki blokowania połączeń WhatsApp na Androidzie

  W tym celu przechodzimy do rozmowy danego kontaktu, przechodzimy do opcji. Potem do „więcej”, a potem do „zablokowania” akceptujemy i tyle, jakiekolwiek wiadomości lub połączenia od tego kontaktu, ale od reszty naszych znajomych. Oczywiście jest to najłatwiejszy sposób, gdy przerywa nam jedna osoba. Można to również zrobić w następujący sposób:

  1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać APK pozwoli Ci blokować połączenia WhatsApp.

  2.- Teraz musisz przejść do menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo i aktywować opcję Nieznane źródła.

  3.- Następnym krokiem jest zainstaluj pobraną aplikację i postępuj zgodnie z instrukcjami, gdy je uruchomisz.

  Robiąc to wszystko, automatycznie zablokowałeś połączenia WhatsApp.

  Wcześniej było to możliwe pobierz tę aplikację z Google Play, ale niestety nie jest to już możliwe i właśnie z tego powodu aplikację należy pobrać z zewnętrznego linku, jak wspomniano powyżej.

  wyłącz połączenia WhatsApp lub połączenia wideo

  Ponownie włącz połączenie WhatsApp

  Jeśli chcesz ponownie aktywować połączenia WhatsApp, nie ma problemu. Aplikacja pozwala dezaktywować i aktywować połączenia WhatsApp, dzięki czemu możesz to zrobić w dowolnym momencie, ponownie uruchamiając aplikację.

  Gdzie dzwonisz do nas bezpośrednio

  Z menu kontaktów lub z dowolnego systemu Android mamy możliwość blokowania połączeń przez aplikacje. Czy pobieramy Aplikacja, która automatycznie wykonuje to zadanie. Chociaż możemy to zrobić również ręcznie.

  Najpierw wciskamy ikonę telefonu, gdy włączymy kontakty, a potem kliknij "więcej" lub gdzie pojawiają się opcje konfiguracji. Kiedy przechodzimy do ustawień, a następnie mamy opcję „Blokuj połączenia”, możemy łatwo zablokować zdradzieckie połączenia.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej