Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować Pokémon Go na Windows Phone, Android i chiński iPhone?

To w końcu oficjalne! Po kilku miesiącach plotek, ludzie z Nintendo i Niantic Labs w końcu się zgodzili i możemy Pobierz aplikację Pokémon Go całkowicie za darmo.

Wyglądało na to, że będziemy musieli poczekać do końca roku, aby cieszyć się najnowszą grą Pokémon na naszym telefonie, ale ostatecznie nie było to konieczne, a najnowsze plotki głosiły, że gra ukaże się w lipcu stać się rzeczywistością.

Oficjalne uruchomienie Pokémon Go miało miejsce 6 lipca. posługiwać się jest już w sklepie Google Play i można go pobrać za darmo.

Indeks
 1. Pokémon Go na iOS za darmo
 2. Pokémon Go na Windows Phone za darmo
 3. Jak zainstalować Pokémon Go na Windows Phone
 4. Pokémon Go zaczyna docierać do kilku krajów
 5. Pobierz Pokémon Go APK na Androida
 6. Zacznij testować Pokémon Go
 7. Pokémon Go w Hiszpanii
 8. Pobierz chińskie Pokémon Go
 9. Zainstaluj chińskie Pokémon Go na Androida
 10. Pobierz Pokémon Go dla Alcatel One Touch Pixi. w dół
 11. Co to jest Pokemon GO
 12. Jak pobrać Pokémon GO dla Alcatel One Touch Pixi

Pokémon Go na iOS za darmo

Pokémon Go to jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych tego roku i oczywiście jest również dostępna na iOS, system operacyjny Apple. Jeśli chcesz cieszyć się tą grą na swoim iPhonie lub iPadzie Odwiedź App Store i pobierz go. Jednak w tej chwili możesz pobrać tylko wersję angielską.

Pokémon Go na Windows Phone za darmo

Jeśli chodzi o Mobilne systemy operacyjne Android i iOS są najbardziej popularne, ale Windows Phone ma również dużą liczbę użytkowników. Jednak obecnie Pokémon Go nie będzie dostępny dla tego systemu operacyjnego.

Wiadomo, że Windows 10 Mobile Będzie obsługiwać aplikacje na Androida, więc dzięki tej zgodności możesz w pewnym momencie grać w Pokémon Go na telefonach z systemem operacyjnym Microsoft.

Aktualizować !!!

Jak wspomniano wcześniej, następnym planem Niantic nie jest tworzenie wersji tej popularnej gry na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone, jednak jest w nas jeden programista, któremu udało się ten system. gotowy do użycia.

A Port gry o nazwie PoGo która działa idealnie w Windows 10 Mobilechociaż musisz mieć, że ta wersja gry może różnić się od tej, do której jesteśmy przyzwyczajeni na Androidzie i iOS.

Jak zainstalować Pokémon Go na Windows Phone

Aby zagrać w Pokémon Go na telefonie z systemem operacyjnym Windows, musimy najpierw Konto w Klubie Trenera Pokémon, więc najpierw musimy zarejestrować się do gry za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS. Jeśli go nie masz, możesz użyć emulatorów Androida dla systemu Windows i zarejestrować się z komputera.

To, co musimy zrobić, to zalogować się do Pokémon Go za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS, aby skonfigurować ustawienia trenera, a następnie opuścimy sesję. Następnie włączmy sideloading na naszym telefonie komórkowym z systemem Windows 10. W tym celu podążamy trasą Ustawienia> Aktualizacje i zabezpieczenia> Tryb programisty. W kolejnym kroku pobierasz aplikację i certyfikat.

Kopiujemy pliki na urządzenie, a następnie szukamy lokalizacji plików w menedżerze plików. Najpierw otwieramy certyfikat, a następnie plik APPX.

Na liście aplikacji pojawi się ikona Pokémon Go i będziemy mogli normalnie otworzyć grę. Logujemy się z urządzenia z Androidem lub iOS i możemy teraz wyjść na zewnątrz, aby zagrać w Pokémon Go na naszym Windows Phone.

Pokémon Go zaczyna docierać do kilku krajów

Jak już wspomniano kilka dni temu, wprowadzenie Pokemon Go w krajach będzie następowało stopniowo. Są regiony, w których Nadal nie mogę pobrać gry ze sklepu Google Play, ponieważ programiści nie ukończyli jeszcze tworzenia punktów POI. Chociaż wygląda na to, że zostanie to wkrótce naprawione i nie potrwa długo, zanim wszyscy będą mogli cieszyć się jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku.

W krajach, w których Pokémon Go zostało już oficjalnie wydane, grę można również pobrać na urządzenia mobilne System operacyjny Android 4.4 lub wyższy za darmo w Sklepie Google Play.

Pobierz Pokémon Go APK na Androida

Jeśli jesteś w krajach, w których gra nie została oficjalnie wydana lub z jakiegoś powodu nie chcesz jej pobierać ze sklepu Google Play, możesz Pobierz APK z Pokémon Go i zainstaluj go na swoim telefonie lub tablecie.

Nasza rekomendacja jest taka, że ​​używasz Pobierz z zaufanych lokalizacji. Zawsze są ludzie, którzy chcą skorzystać z dobrej woli innych ludzi i zachęcić do wypróbowania tej gry, którzy opracowują domniemane pobrania gry, które ostatecznie są tylko złośliwym oprogramowaniem.

Pobierając pakiet APK gry, pamiętaj, że nie działa we wszystkich krajachPodobnie jak w niektórych miejscach, nadal trwają prace nad tworzeniem punktów POI, ale ten problem należy szybko rozwiązać.

Zacznij testować Pokémon Go

Latem wszyscy mamy więcej wolnego czasu, więc teraz jest dobry czas, aby skonfigurować Pokémon Go, wyjść i zagrać na telefonie lub tablecie i poszukać Pokémonów w pobliżu.

Pokémon Go w Hiszpanii

Gra nie jest oficjalnie dostępny w Hiszpanii I dlatego nadal nie możemy go pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Jednakże Pobierz go z plikiem APK możemy grać bez żadnych problemów.

Po pobraniu pliku nie zapomnij, że musisz włączyć opcję w swoim terminalu "Instaluj aplikacje z nieznanych źródeł" aby móc go zainstalować bez incydentów. (Ustawienia> Bezpieczeństwo> Wybierz nieznane źródła).

Pobierz chińskie Pokémon Go

Przeglądamy komentarze, które wielu naszych czytelników zostawia nam w artykułach, które piszemy na niektóre z głównych tematów ostatnich czasów. Na przykład widzimy zainteresowanie wielu z nich tym, co go nazywamy Chińskie Pokémon Go. Prawda w tym względzie jest taka, że ​​wiele z najlepszych aplikacji Pokémon Go nie działało ostatnio tak, jak powinno, co otworzyło drzwi dla wielu innych.

W konkretnym przypadku, kiedy mówimy o chińskim Pokémon Go, musimy powiedzieć, że odnosimy się konkretnie do szczegółów związanych z możliwością pobrania zmodyfikowanej wersji Pokémon Go. Z tego samego powodu chcielibyśmy podkreślić niektóre szczegóły w tym zakresie, uważamy, że jest to niezbędne, jeśli chcesz zainstalować chińskie Pokémon Go za darmo w tego typu przypadku. Więc jeśli chcesz zainstalować go na swoim Android KitKat lub nowszym, możesz to zrobić w sekundę.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące tego typu treści, pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że poniżej udostępniamy link do pobrania chińskiego Pokémon Go, zmodyfikowanej wersji gry, na wiele terminali z Androidem. Dla wielu użytkowników Pokémon Go Chinese jest niewątpliwie jedną ze zmodyfikowanych wersji ta najsłynniejsza gra, jaka istniejewięc jeśli jej nie znasz, nie przegap szansy.

Zainstaluj chińskie Pokémon Go na Androida

Jeśli przeanalizujemy niektóre rzeczy, dla których zalecamy zainstalowanie chińskiego Pokémon Go, musimy najpierw powiedzieć, że ta gra ma system joysticków, który pozwala postaci poruszać się z jednej pozycji do drugiej. Jednocześnie znajdujemy specjalnie zaprojektowany fałszywy GPS, który pozwala na fikcyjne przemieszczanie się do miejsc, w których znajdowały się Pokparady i główne stwory gry, co jest szczególnie przydatne przy odnajdywaniu tych, za którymi tęsknimy. Ten chiński Pokémon Go ma nawet MOD, który pozwala przyspieszyć ruchy podczas chodzenia. żeby wymienić tylko kilka problemów.

Pobierz Pokémon Go dla Alcatel One Touch Pixi. w dół

Pokémon GO kochają miliony ludzi i nic dziwnego, w końcu to franczyza, która jest sprzedawana i sprzedawana od wielu lat. Dużym problemem z Pokémon Go jest to, że wiele urządzeń nie jest już obsługiwanych, ale jeśli masz Alcatel One Touch Pixi, nie martw się, ponieważ pokażę ci Więc pobierz go, aby cieszyć się.

Jeśli posiadasz Alcatel One Touch Pixi Nie możesz pobrać aplikacji ze Sklepu Play, ponieważ nie jest ona zgodna z twoją wersją Androida, ponieważ masz 2.3. Ale jest rozwiązanie, które możesz mieć Pokémon GO w telefonie Alcatel Chociaż nie jest łatwo przejść do sklepu i pobrać go, pamiętaj, aby zwracać uwagę na wszystkie kroki, które znajdziesz później.

Co to jest Pokemon GO

Jak na pewno powinieneś wiedzieć, Pokémon GO to gra, która łączy się z mapą miasta, w którym się znajdujesz, więc podczas polowania na wszystkie Pokémony znajdziesz poke stop i siłownie, aby pokonać je na wysokim poziomie dużo być tym, który go dominuje.

Mając możliwość walki na siłowni, twoim wyborem będzie jedna z trzech drużyn, a twoje bitwy będą skierowane zarówno na prestiż, jak i na własność siłowni. Sekret polega na tym, aby dużo chodzić po mieście, ponieważ one tam są, po prostu trzeba je znaleźć. Gdy tylko jeden z nich się pojawi, telefon zacznie wibrować. Aby to uchwycić, po prostu wyceluj i rzucaj poke ball.

Jeśli masz pecha, będziesz musiał aktywować kadzidło, aby je przyciągnąć, ale używaj ich ostrożnie, w przeciwnym razie będziesz musiał je kupić i włożyć do Pokemona, co nie jest łatwe. Chociaż też Możesz powiększać swoją kolekcję, wylęgając jajaTe pojawiają się w Pokeparadas, ale musisz dużo chodzić, aby otworzyć jajko.

Jest to jedna z najlepszych gier wydanych w tym roku, popularność, jaką miała i jest niesamowita, mimo że wielu użytkowników przestaje w nią grać. Ale koniecznie musisz mieć go w telefonie, aby Załaduj Pokémon GO na swojego Alcatela. w dół Musisz wykonać kroki, które znajdziesz poniżej.

Jak pobrać Pokémon GO dla Alcatel One Touch Pixi

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją aplikacje, które mogą sprawić, że Pokémon GO będzie kompatybilny z dowolną wersją Androida, dzięki czemu możesz go łatwo pobrać. Pobierz Pokémon GO dla Alcatel One Touch Pixi. w dół To proste, nawet jeśli zajmuje to kilka minut.

1-Wtedy musisz iść pierwszy Pobierz aplikację APK Editor lub APK Editor Pro klikając w link do sklepu poniżej.

2-W takim razie jest to konieczne Pobierz plik .apk dla najnowszej wersji Pokémon GO.

3-Gdy skończysz, otwórz aplikację, którą musiałeś pobrać w poprzednim punkcie. W aplikacji wybierz „Wybierz plik APK ”.

4-Tam znajdziesz plik Pokémon GO, który pobrałeś kilka minut temu. Następnie wciśnij Kompletna edycja.

5-Gdy to zrobisz, pojawi się okno z kodami programowania, wyszukiwaniem i Manifest prasowy.

6-Musisz wybrać zakładkę i linia

7-Musisz zmień liczby 19 i 23, które widzisz na linii na 9 i 9. W ten sposób Pokémon GO będzie kompatybilny z Twoim Alcatel Pixi.

A co do ciebie, czy próbowałeś już gry? Co myślisz? Czekamy na Wasze opinie!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up