Jak aktywować WhatsApp bez czekania 24 godzin

Potrzebujesz prezentacji dla najczęściej pobieranej aplikacji na świecie? Nie możemy zaprzeczyć, że WhatsApp rósł w imponującym tempie, eliminując wiadomości tekstowe i tradycyjne połączenia, a w skrócie, zapewniając nam znacznie płynniejszą i tańszą komunikację z setkami osób, z funkcją wideorozmów między innymi interesującymi rzeczami niewiele jest dodawane po aplikacji, po prostu rośnie.

Ale jednym z małych problemów, z którymi borykają się niektórzy użytkownicy, jest właśnie włączanie WhatsApp za pomocą numeru telefonu. Jednym z tych problemów jest to, że musisz Odczekaj 24 godziny, aby aktywować konto Wymóg.

Indeks
 1. Aktywuj WhatsApp
 2. Wskazówki dotyczące WhatsApp
 3. Problemy z weryfikacją WhatsApp
 4. Jak pobrać WhatsApp
 5. Włącz WhatsApp Messenger na Androida
 6. Jak włączyć WhatsApp Messenger na iOS
 7. Jak aktywować WhatsApp bez kodu weryfikacyjnego?
 8. Czy stracę wszystkie czaty, jeśli odinstaluję lub usunę WhatsApp?

Aktywuj WhatsApp

Dzieje się tak, ponieważ WhatsApp ma ścisłe metody bezpieczeństwaJeśli wpisałeś swój numer telefonu zbyt często i nie otrzymałeś kodu weryfikacyjnego SMS-em lub telefonicznie, aplikacja tymczasowo Cię zablokuje ze względu na problem z bezpieczeństwem.

Jak to rozwiążemy? Jeśli zwracasz szczególną uwagę na to, co piszemy, nie możesz się pomylić, po prostu wpisz poprawny numer z numerem kierunkowym i po prostu wyślij go, jeśli SMS nie dotrze.

Wskazówki dotyczące WhatsApp

Trzeba mieć na uwadze, że nie ma innej możliwości niż poprawne wpisanie numeru Aktywuj WhatsApp bez kodu wysłane do Ciebie, nie ma innego sposobu, aby go otrzymać. Dlatego zalecamy dokładne przyjrzenie się numerowi strefy, w której mieszkasz i prawidłowe dodanie numeru telefonu, aby uniknąć tego blokowania 24 godziny, jeśli chcesz aktywować WhatsApp.

Jeśli masz już blokadę aplikacji, możesz tylko na nią poczekać 24 godziny (Kiedy wiemy, że pomysł, o którym mówimy, nie jest zbyt przyjemny, ale jest to jedyna alternatywa) Lub po prostu spróbuj poprawnie wpisać numer, sprawdź każdy i powtórz, upewnij się, że tak. Miej regionalny znak wywoławczy tyle razy, ile to konieczne i spróbuj ponownie za pomocą SMS-ów i połączeń. Po prostu nie stoi za tym dużo więcej nauki.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, zostaw je w komentarzach poniżej, ponieważ nie będziemy starać się pomóc Ci je rozwiązać.

Problemy z weryfikacją WhatsApp

Problem pojawia się, gdy pomimo spełnienia wszystkich wymagań, nadal masz problemy z instalacją i uruchomieniem tej aplikacji. Zwłaszcza z kodem weryfikacyjnym do aktywacji i korzystania z konta.

Krótko mówiąc, gdy zainstalujemy aplikację, jak tylko ją otworzymy, poprosimy o 6-cyfrowy kod PIN, aby zweryfikować nasz numer telefonu i tym samym aktywować konto, aby zweryfikować, że numer telefonu, który posiadamy, jest w naszym Przyczynie. Wyślij nam wspólnego SMS-a, życia ze wspomnianym kodem PIN niż niejednokrotnie jest sprawdzany automatycznie i nie trzeba go wpisywać, nawet nie patrzeć na sms, o którym mowa. Problem polega na tym, że SMS nie dotrze i nie dotrze i nie ma jak się tam dostać.

Jak pobrać WhatsApp

Musisz najpierw Pobierz aplikację. Na szczęście jest to całkiem proste, ponieważ można to zrobić za pośrednictwem Sklepu Play. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do Sklepu Play, możesz również pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej: whatsapp.com.

Różnica między pobieraniem w jedną lub drugą stronę polega na tym, że w Google Store można znaleźć stabilną wersję, która działa świetnie. Nowsze wersje można znaleźć na oficjalnej stronie, ale są one przeznaczone do celów testowych.

Działają świetnie i czasami znajdziesz nowe funkcje. Mogą to być jednak błędy lub błędy.

Włącz WhatsApp Messenger na Androida

Zaczniemy od najprostszego do najbardziej zaawansowanego. Zobaczymy krok po kroku, jak aktywować tę bardzo przydatną i podstawową aplikację na naszym urządzeniu mobilnym.

 • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wejście do Sklepu Play, aby znaleźć aplikację.
 • Tutaj musisz skorzystać z wyszukiwarki. Pisać "Komunikator WhatsApp„Pierwszym rezultatem będzie aplikacja, której szukamy.
 • Po wprowadzeniu dokumentów aplikacyjnych musisz kliknąć na "Żeby zainstalować”.
 • Pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem o pewne uprawnienia, które musisz zaakceptować, aby rozpocząć pobieranie i instalowanie aplikacji.
 • Gdy skończysz, musisz znaleźć ikonę WhatsApp pod swoimi aplikacjami i otworzyć ją.
 • Teraz musisz "Zaakceptuj i kontynuuj”.
 • Następnie musisz podać swój numer telefonu. Upewnij się, że nie otrzymałeś złego numeru, ponieważ aplikacja jest całkowicie zdolna do aktywacji.
 • Następnie kliknij „Następny"A jeśli wydaje się nalegać"ok" Zrób to.
 • Aplikacja poinformuje Cię, że musisz poczekać na aktywację SMS-a z hasłem.
 • Zwykle aplikacja jest aktywowana automatycznie po otrzymaniu tego klucza. Jeśli jednak tak nie jest, wystarczy ręcznie wprowadzić sześciocyfrowe hasło, które otrzymałeś SMS-em.
 • Następnie musisz wybrać zdjęcie profilowe oraz nazwę użytkownika. Spieszyć się "Następny"Kiedy jesteś gotowy.
 • Poczekamy trochę, aż dokona wszystkich niezbędnych poprawek, a potem będziemy mogli korzystać z WhatsApp.

Pamiętaj, że aby wysłać wiadomość do znajomego, musisz zaplanować wiadomość w tym samym kalendarzu Androida.

Jak włączyć WhatsApp Messenger na iOS

Odbierać WhatsApp na Apple iOS w rzeczywistości proces jest dość podobny.

 • Musisz przejść do App Store, a następnie wyszukać „Whatsapp”.
 • Pierwszym rezultatem będzie to, czego szukamy.
 • Widzimy przycisk z napisem „Posiadać„Kliknij, aby rozpocząć pobieranie i instalowanie aplikacji.
 • Gdy skończysz, musisz dotknąć ikony WhatsApp, aby uruchomić aplikację.
 • Kliknij "Zaakceptuj i kontynuuj”.
 • Teraz musisz podać swój numer telefonu.
 • Wyśle Ci sześciocyfrowy kod SMS-em. Jeśli jest to numer danego telefonu, zostanie on aktywowany automatycznie.
 • Po aktywacji będziesz musiał wybrać zdjęcie profilowe i nazwę użytkownika.

Następnie możesz korzystać z WhatsApp bez żadnych ograniczeń.

Jak aktywować WhatsApp bez kodu weryfikacyjnego?

W rzeczywistości można go aktywować WhatsApp bez kodu potwierdzającego aż do punktu. Ale do tego konieczne jest Sztuczka do oszukiwania do aplikacji i aktywuj ją bez konieczności posiadania kodu.

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację z oficjalnego sklepu dla swojego systemu operacyjnego. Wchodząc do tego sklepu, szukaj „Whatsapp„I zainstaluj go.
 • Następnie musisz podłączyć urządzenie Tryb samolotowy. Przesuń palcem w górę iw dół i kliknij ikonę samolotu.
 • Więc musisz Aktywuj WLAN.
 • Teraz musisz jak zwykle wpisać numer telefonu w WhatsApp.
 • Ponieważ jesteśmy w trybie samolotowym, nie docierają żadne SMS-y. Wybierz więc alternatywną metodę weryfikacji numeru za pomocą wiadomości e-mail.
 • Teraz musisz wybrać adres e-mail, którego chcesz użyć. Gdy to zrobisz, zaakceptuj, a przed zakończeniem procesu anuluj.
 • Następny, Wpisz swój adres e-mail i sprawdź nową wiadomość, którą masz.
 • Za pomocą tego kodu po prostu otwierasz aplikację i możesz ją teraz wpisać, aby korzystać z WhatsApp.

Czy stracę wszystkie czaty, jeśli odinstaluję lub usunę WhatsApp?

Jedną z największych trosk wielu ludzi jest: Czy wszystkie czaty zostaną trwale usunięte po odinstalowaniu WhatsApp? Odpowiedź brzmi nie i tak.

Zobaczmy, jak WhatsApp od czasu do czasu wykonuje kopie zapasowe. Można to zmienić w opcjach tej samej aplikacji. Te kopie zapasowe są używane dokładnie wtedy, gdy zgubisz urządzenie, z jakiegoś powodu uszkodzisz aplikację lub ją usuniesz.

Po wejściu do WhatsApp po zainstalowaniu. Oczywiście, gdy system wykryje, że istnieje kopia zapasowa, masz możliwość przywrócenia wszystkich danych.. Jeśli się zgodzisz, odzyskasz wszystkie poprzednie rozmowy WhatsApp.

Więc odpowiedź brzmi nie i tak. To zależy od tego, czy wykonałeś kopię zapasową, czy nie. Kopię zapasową można również wykonać ręcznie, korzystając z tych samych opcji aplikacji. Więc nie martw się tym problemem.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up