Jak aktywować pakiet Microsoft Office 2010 na komputerze

W połowie 2010 roku programiści Microsoft zdecydowali się oficjalnie uruchomić nowa wersja pakietu Office, wersja Office 2010 zastąpił ten używany do tego czasu, Office 2007.

To jest prawda była to jedna z najlepszych aktualizacji na tej platformiebiorąc pod uwagę, że zoptymalizował prawie wszystkie narzędzia do automatyzacji biura, a także był kompatybilny z większością ówczesnych systemów operacyjnych.

Dzięki tej odświeżonej wersji Office mieliśmy wtedy okazję wykonywać zadania takie jak przygotowywanie prezentacji, tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, generowanie baz danychlub oczywiście napisz teksty, które chcemy.

Jak to często bywa, gdy myślimy o tym pakiecie biurowym, będąc aktywnym na naszych komputerach będziemy mogli uzyskać dostęp wiele interesujących treści, takich jak Word, Excel, Access, Outlook, PowerPoint.

Problem polega na tym, że niektórzy użytkownicy komentują, że mają problemy z jego aktywacjąna przykład dlatego, że wymagają licencji, aw tym konkretnym przypadku chcemy pokazać Ci rozwiązania, które powinieneś rozważyć, aby działał na Twoim komputerze.

Jak szybko i łatwo aktywować pakiet Microsoft Office 2010 na komputerze

Indeks
 1. Jak bezpłatnie zainstalować i aktywować pakiet Microsoft Office 2010 bez programowania
 2. Klucze aktywacyjne do weryfikacji pakietu Office 2010 Professional Plus
  1. Aktywuj pakiet Microsoft Office 2010
 3. Jakie są zagrożenia, jeśli zweryfikuję pakiet Office 2010 za pomocą pirackiej licencji?

Jak bezpłatnie zainstalować i aktywować pakiet Microsoft Office 2010 bez programowania

Następnie zaczniemy od zacytowania kroki, które musimy wykonać, jeśli chcemy bezpłatnie zainstalować i aktywować pakiet Office 2010 bez programowania. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że aby uzyskać dostęp do sieci potrzebnej w takich sytuacjach, należy mieć połączenie z Internetem.

Przede wszystkim musisz pobrać i zainstalować wersję Microsoft Office 2010 na swoim komputerze. Ponieważ Microsoft przeniósł się już do nowszych wersji, porzucając tę, zalecamy to można go uzyskać za pośrednictwem strony internetowej innej firmy, ale nie jednej, ale niezawodnej.

Po zakończeniu pobierania musisz zainstalować pakiet biurowy w tradycyjny sposób, uruchom plik jak każdy inny, zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi przez kreatora instalacji. Tutaj możesz wybrać programy, które chcesz pobrać w ramach serii, ścieżkę do wszystkich plików i wiele innych interesujących pytań.

W tym miejscu konieczne jest pobranie crack'a Microsoft Office 2010, który musi zawierać kilka plików, pamiętając, że to one muszą zastąpić oryginalną wersję usługi, aby można było ją wykonać poprzez przekazanie kluczy. Kiedy pobierasz craic z Internetu, Twoja przeglądarka może powiedzieć, że jest to niebezpieczny plik, ale zignoruj ​​go, ponieważ tak nie jest.

Po pobraniu cracka na komputer musisz skopiuj lub wytnij wszystkie pliki, które są częścią pobranego pakietu Microsoft Office 2010, zastępując plik wykonywalny Word, Access, Excel a pozostałe narzędzia pojedynczo.

Aby upewnić się, że procedura została wykonana poprawnie, pamiętaj, aby je wymieniać na raz, więc możesz uruchomić dowolny program w tym pakiecie biurowym, gdy skończysz bez płacenia za licencję.

Klucze aktywacyjne do weryfikacji pakietu Office 2010 Professional Plus

Powiedziawszy powyższe, trzeba powiedzieć, że jedna z najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych metod walidacji Office jest bezpośrednio związana z użyciem któregokolwiek z dostępnych kluczy. Problemy generowane przez generatory kluczy mogą ci pomóc.

W każdym razie, jeśli masz z nimi niewielkie doświadczenie, zalecamy w takich przypadkach zobacz jeden z poniższych kodów, co pozwoli Ci przystąpić do akcji weryfikacji pakietu Office 2010 Professional Plus i innych wersji z tej serii.

Ogólne kody Microsoft Office 2010

 • YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT
 • J6WH8-4KJBH-74KRR-7KVKQ-6CV72
 • CYPGD-W3BVB-HC8Q6-2KY3K-86QCH
 • CMXW4-CKJ26-27DC9-VGFRY-279TD
 • DBK8F-MWD72-D8Q9G-K4774-GXP6V
 • PYMDW-8DFY2-Y68BB-XHDGD-CT443

Kod dla pakietu Microsoft Office 2010 w wersji 32-bitowej

 • 774GJ-X3942-9GTKT-FWYJ9-KM77K

Kody dla pakietu Microsoft Office 2010 w wersji 64-bitowej

 • 4F3B6-JTT3F-VDCD6-G7J4Q-74W3R
 • 2MHJR-V4MR2-V4W2Y-72MQ7-KC6XK

Musisz wybierz jeden z powyższych kodów i zapisz go, aby nie stracić go z oczu.

Aktywuj pakiet Microsoft Office 2010

Postępując zgodnie z powyższym, należy rozważyć następujące kroki, aby aktywować pakiet Microsoft Office:

 • Idź do pliku
 • Jest po to, aby pomóc
 • Następnie, aby aktywować klucz produktu
 • W tym momencie wprowadź numer seryjny, który wybrałeś, aby przeprowadzić aktywację.
 • Zamknij program i otwórz go ponownie. Wiadomość aktywacyjna zdecydowanie powinna zniknąć

Jakie są zagrożenia, jeśli zweryfikuję pakiet Office 2010 za pomocą pirackiej licencji?

Wreszcie, nie mogliśmy zakończyć tego artykułu bez przeglądu jednego z problemów, które wydają się przyciągać uwagę i niepokój użytkowników, a które są związane z co się stanie, jeśli zweryfikujemy Office 2010 z piracką licencją.

Pierwszą rzeczą, którą musisz o tym wiedzieć, jest to, że nawet gdy weryfikujemy Office 2010 z piracką licencją, nie ma możliwości, że Microsoft zablokuje lub podejmie działania w związku z zawartością.

Podczas gdy programiści tej firmy prześladują tych, którzy używają systemów operacyjnych Windows bez oficjalnych licencji, co uniemożliwia im dostęp do wszystkich jej funkcji, to samo się nie dzieje, kiedy myślimy o tym pakiecie biurowym.

Teraz musisz pamiętać, że weryfikacja piracka nie pozwoli Ci cieszyć się najlepszą wersją Office 2010, pamiętając o tym brak ci wsparcia dla usługi.

Nasza rekomendacja nie odnosi się zatem do faktu, że chociaż nie ma żadnych zagrożeń w tym zakresie, uważaj na strony, z których pobierasz ten pakiet biurowyponieważ robisz to z niebezpiecznej strony, możesz pobrać z nią wirusa lub złośliwe oprogramowanie.

Z drugiej strony radzimy również, w zakresie, w jakim zdecydowałeś się wybrać tę opcję, abyś robił to przez cały czas świadomy zagrożeń, tak aby używaj programu antywirusowego do generatorów kluczy lub aktywatorów, zmniejszając niebezpieczeństwo.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up