Jak aktywować lampkę LED lub powiadomienie Flash Samsung Galaxy A10, Grand Prime i S10

Powiadomienie LED o urządzeniu mobilnym jest niezwykle ważne, aby móc być świadomym wszystkich przychodzących do nas reklam. WhatsApp, Facebook, Snapchat, wiadomości na Instagramie, połączenia głosoweitp.

Cokolwiek jest na czele, ma znaczenie nie włączam urządzenia cały czas możliwość wyobrażenia sobie, że coś do nas przyszło, może być ogromną stratą czasu, jeśli zrobimy to ponownie w ciągu dnia.

Właśnie dlatego dioda powiadomień LED w telefonach Samsung jest czymś, o czym wszyscy wiedzą od zawsze wyrazić Kiedy nieodebrane połączenie lub wiadomość okazało się, że jeszcze nie czytaliśmy i bez konieczności odblokowywania telefonu komórkowego.

Najnowsze modele zazwyczaj zawierają ten system, choć w niektórych przypadkach jest to wymagane aktywuj diodę LED powiadomienia; w zależności od wersji Android zainstalowany.

Konstrukcja tej diody LED jest na ma na celu przyciągnięcie uwagi użytkownika gdy na Twoim telefonie pojawia się nowe wydarzenie, jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy milczą na swoim telefonie.

Więc kiedy Lampa błyskowa typu LED użytkownik może zrozumieć, że Ważne Ogłoszenie w telefonie komórkowym.

Indeks
  1. Jak aktywować diodę powiadomień LED na dowolnym Samsungu?
  2. Zmień kolor światła LED Samsung
  3. Powiadomienie LED na Samsung Galaxy
  4. Aktywuj lampkę powiadomień na Samsung Grand Prime
  5. Jak zaktualizować telefon Samsung?

Jak aktywować diodę powiadomień LED na dowolnym Samsungu?

Czasami na urządzeniach Samsung otrzymuje powiadomienie LED dezaktywuj i musisz aktywować go ręcznie, dlatego w tym artykule chcę pokazać, jak aktywować diodę powiadomień, czytaj dalej, a będziesz mógł ją szybko aktywować.

Wspaniałą rzeczą w reklamach z diody LED jest to, że możesz skonfigurować wszystko, jak chcesz, od ilości mrugnięć, które zrobi w zależności od miejsca reklamy, a nawet koloru. Możesz dodać blokadę dla WhatsApp, niebieską dla Facebooka, białą dla wiadomości SMS itp.

Aktywuj diodę powiadomień na dowolnym Samsungu Jest to bardzo proste do osiągnięcia, poniżej podam 5 prostych kroków, aby móc aktywować diodę LED powiadomienia na Twoim Samsungu:

1.- Najpierw musisz iść do menu główne z telefonu.

2.- Następnie musisz złożyć wniosek Ustawienia lub konfiguracja.

3.- W menu ustawień należy poszukać zakładki Moje urządzenie.

4.- Teraz musisz wybrać opcję, która mówi Wskaźnik wyświetlacza.

5.- W końcu musisz wybierz wszystkie opcje, w ten sposób możesz aktywuj diodę LED powiadomienia; w przypadku słabej baterii, nagrywania głosu, ładowania telefonu lub innego powiadomienia.

aktywuj diodę LED powiadomienia na swoim Samsungu

Zmień kolor światła LED Samsung

Czy widzisz, jak łatwo jest aktywować powiadomienie o powiadomieniu? Ale czekaj, ten system może zaoferować Ci więcej. Móc dostosuj kolor światła LED; dzięki czemu możesz określić, jaki to rodzaj reklamy.

Na przykład, światło może przybierać różne odcienie, Może być nagrodzona kolorem czerwonym za wiadomość e-mail, fioletowym za wiadomość WhatsApp, zielonym za powiadomienie na Facebooku lub niebieskim za nieodebrane połączenie.

Kolor światła będzie zależał od Twojego gustu, dlatego znacznie lepiej byłoby mieć inny kolor dla każdego rodzaju reklamy, abyś już wiedział, o co chodzi, czy jest to pilne, czy można poczekać.

Kolor diody LED powiadomienia;

To jest proces, który możesz zrobić z prawie każdym telefonem Smartfony Samsung, w tym Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, S7, A3, A5, A7, A9, J1, J2, J3, J5, J7, E5, E7, Grand Prime i Grand Neo.

Jeśli twój telefon dioda LED nie pozwala na aktywację powiadomienia Z jakiegoś powodu nie martw się, opracowaliśmy różne instrukcje, w których znajdziesz aplikację, która może symulować to samo zadanie. Czytaj dalej nasz artykuł, a na pewno osiągniesz swój cel

Powiadomienie LED na Samsung Galaxy

Niektóre Samsungi nie mają lampek powiadomień, Mówimy o powszechnie sprzedawanych i uznanych modelach i bez wątpienia dużym problemem jest być świadomym wszystkiego, co nas czeka.

Pamiętaj, że telefony są dobre: Samsung Galaxy J1, Galaxy J2, Galaxy J3, Galaxy J5 i Galaxy J7 Nie mają świateł ostrzegawczych, wierzcie lub nie.

Nawet jeśli przejdziemy do obudowy Samsung Galaxy J1 Prime, Galaxy J2 Prime, Galaxy J3 Prime, Galaxy J5 Prime i Galaxy J7 Prime nie są również wyposażone w światła ostrzegawcze Jak rozwiązujemy ten problem?

Na szczęście aplikacje są bardzo przydatne, ponieważ „Powiadomienie FlashKtóre można dokładnie wykorzystać, dzięki latarka do telefonu komórkowego, jej światło jako powiadomienie LEDW ten sposób możesz być świadomy wszystkich przychodzących do ciebie wiadomości; tak, to nie pasuje, to jest całkiem jasne.

Ale jasne jest też, że nie możesz rozwiązać problemu, niektóre telefony komórkowe są już dostarczane bez diody LED a nie coś, co można dodać później, więc nie ma wielu opcji.

telefony komórkowe, które są dostarczane bez diody LED;

Jednym z najpopularniejszych urządzeń Samsunga, przynajmniej w zakresie od niskiego do średniego, jest Samsung Grand Prime, wprowadzony kilka lat temu, który wciąż znajduje się w różnych krajach na całym świecie. jest to wciąż urządzenie do rozważenia.

W rzeczywistości z pewnością jest wiele osób, które odkąd go kupiły, nadal mają lojalnego przyjaciela, który nigdy ich nie porzuca, ponieważ bez wątpienia jest to Bardzo dobrej jakości smartfon i dość wytrzymały, w przeciwieństwie do Samsunga Note 7 oczywiście.

Aktywuj lampkę powiadomień na Samsung Grand Prime

Kiedy natkniemy się na to urządzenie, zobaczymy wiele pozytywnych funkcji, które spodobają się niejednemu. Przede wszystkim 5-calowy ekran ma idealny rozmiar, żeby nie był za mały, ale też nie za duży.

Jednocześnie jednym z problemów tych z nas, którzy od zawsze mieli urządzenie tego modelu, jest kontrolka powiadomienia, że w pewnej wersji ma kilka sztuczek Android (KitKat) nie mógł działać.

Chodzi o to, że to urządzenie dostało wersja 5.1 Lizaki i od tego czasu jest pełny dioda LED może być aktywowana reklamy na dowolnym Grand Prime.

Najlepszy ze wszystkich, możliwy dostosuj motywy aby móc zidentyfikować, która lampka powiadomienia jej odpowiada, bez odblokowywania telefonu komórkowego, jak w każdym innym urządzeniu.

włącz światło LED

Jak zaktualizować telefon Samsung?

Oczywiście, jeśli masz telefon komórkowy przez jakiś czas i nie widziałeś żadnej opcji aktualizacji przez skakanie, powinieneś sam go poszukać. W tym celu radzimy, najpierw akumulator naładowany do 70% lub więcej.

Jak również jest wyraźnie Połączenie WiFi, aby pobrać aktualizację, która nie jest do końca lekka.

Teraz, jeśli musisz tylko przejść do Ustawień, gdy tam będziemy, przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane O urządzeniu, a następnie Zaktualizować oprogramowanie.

Tutaj widzisz opcję, aby to zrobić, Musisz wtedy postępować zgodnie z instrukcjami pokazanymi w tym momencie, ale pamiętaj, że zajmuje to trochę czasu (no, nie za długo, przynajmniej pół godziny, ale myślę, że nawet mniej).

Chodzi o to po pobierz i zainstaluj aktualizację Telefon uruchomi się ponownie, a ponowne uruchomienie zajmie trochę czasu (zdarza się to tylko raz, a następnie uruchamia się normalnie). To nie jest takie skomplikowane i naprawdę nie musisz nic robić lub prawie nic.

Teraz, gdy wiesz, jak aktywować ten system, na co czekasz? dowiesz się, jaki to rodzaj reklamy bez odblokowywania telefonu komórkowego.

Jak zawsze polecamy Powiedz nam, czy udało Ci się aktywować diodę LED na swoim Samsungu. A jeśli masz wątpliwości, nie przejmuj się, korzystając z pola komentarza pod tym artykułem. Abyśmy mogli wiedzieć, czy to było dla Ciebie przydatne.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up