Gdzie są zapisywane zrzuty ekranu Androida i gdzie mogę je wyświetlić?

Robienie zrzutów ekranu na telefonie komórkowym jest zawsze bardzo przydatne, niezależnie od tego, czy chodzi o zapisanie posta lub produktu, który mogłeś zobaczyć w sieci społecznościowej, czy po prostu zrobienie zrzutu ekranu tego, co zrobiliśmy wszystko od czasu do czasu.

Na szczęście zrobienie zrzutu ekranu na większości urządzeń mobilnych z Androidem jest zbyt łatwe i nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Problem pojawia się, gdy trzeba znaleźć ten sam, aby go wysłać. Gdzie jest zapisany zapis? W tym artykule chcę tylko opowiedzieć o tym temacie, aby po przechwyceniu ekranu można było szybko znaleźć zdjęcie i wysłać je do niego. Przyjaciel na niego czeka.

Indeks
  1. Gdzie zapisywane są zrzuty ekranu Androida
  2. Znajdź zrzuty ekranu na Androidzie
  3. Gdzie są zapisywane zrzuty ekranu na Androidzie?

Gdzie zapisywane są zrzuty ekranu Androida

Nagrania są zwykle przechowywane w jednym miejscu na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Wystarczy przejść do listy aplikacji i wyszukać „zdjęcia” lub „galeria”. Gdy już tu jesteś, wystarczy poszukać folderu o nazwie. Szukam "Zrzut ekranu" Gdzie "Zrzut ekranu" Oto zrzut ekranu, który zrobiłeś wcześniej. Wszystkie zrzuty ekranu, które robisz, są zapisywane w tym folderze, nie są one zapisywane w żadnym innym folderze, więc nie będzie zbyt trudno je znaleźć.

Jeśli chcesz wysłać go za pośrednictwem aplikacji e-mail, jest bardzo prawdopodobne, że nagranie pojawi się w sekcji Ostatnie, ale jest to kwestia wyszukania go w powyższym folderze, co wcale nie jest skomplikowane i dlatego możesz wysłać przez WhatsApp lub prześlij go do sieci społecznościowej.

Znajdź zrzuty ekranu na Androidzie

Wszystkie zrobione zdjęcia są zapisywane automatycznie, nie musisz robić nic poza użyciem skrótu klawiaturowego, który zwykle przynosi większość urządzeń mobilnych, chociaż skrót klawiaturowy może oczywiście różnić się w zależności od modelu i marki. Jeśli nie wiesz, jak zrobić zrzut ekranu, musisz skorzystać z wyszukiwarki powyżej, aby znaleźć kombinację dla Twojego urządzenia mobilnego.

I jak zobaczysz, nie jest to wcale skomplikowane, ale jak zawsze w przypadku pytań o to, gdzie są przechowywane zrzuty ekranu na Androidzie, możesz zostawić mi komentarz nieco dalej w polu komentarza i prawie nie mogę odpowiedzieć na żadne pytanie tam to cię dręczy.

Właściwie, Zrzuty ekranu na Androida To świetny sposób na zapisanie treści, które naszym zdaniem są ważne, lub wysłanie zdjęcia lub czegokolwiek do kogoś innego. Problemem wielu użytkowników jest to, że po nauczeniu się robienia zrzutów ekranu na Androidzie, nie wiedzą, gdzie je znaleźć wśród zawartości swoich urządzeń.

Gdzie są zapisywane zrzuty ekranu na Androidzie?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć w tym zakresie jest to, że chociaż każdy producent Urządzenia mobilne z systemem Android Mają inne problemy niż pozostali, są też inne elementy, które moglibyśmy wspólnie nazwać. Na urządzeniach mobilnych Nexus lub Pixel, czyli z czystym Androidem, widzimy, że Zrzuty ekranu przechodzą do Zdjęćktórzy mają ulubioną aplikację Google.

Tak więc, jeśli masz smartfon z Androidem, zalecamy, aby pierwszym krokiem było usunięcie tego, czego nie ma w tej sekcji, ponieważ jest to zwykle najczęstsze. Ponadto w ten sam sposób powinieneś wiedzieć, że wszystko, co musisz zrobić, to przejść do aplikacji Zdjęcia Google i zobaczmy, czy tam jest. W przeciwnym razie poszukamy innych alternatyw.

Załóżmy, że nie możesz teraz znaleźć swoich zrzutów ekranu. Cóż, zalecamy to po zsynchronizowaniu treści z chmurą i zostawiasz włączone wifi. Zakłada się, że możesz wejść do danej galerii i zobaczyć swoje zdjęcia. Oczywiście, jeśli nadal nie masz rozwiązania, istnieją inne alternatywy.

Inną świetną alternatywą jest otwarcie aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, takiej jak WhatsApp, ponieważ pozwoli to zobaczyć, jakie najnowsze treści są dostępne do wysłania innym użytkownikom. W ten sposób będziesz miał okazję zobaczyć, w którym z Twoich folderów hostuj tę zawartość, w tym przypadku zrzuty ekranu lub zrzuty ekranu.

Oczywiście w wielu przypadkach wiemy, że aplikacja Zdjęcia nie jest dostępna i właśnie w takich przypadkach należy wybrać konkretnie alternatywę galerii. Dodatkowo zrzuty ekranu nie są zbyt trudne do znalezienia, więc miejmy nadzieję, że nie miałeś z nimi zbyt wielu problemów Oczywiście zawsze możesz nas zapytać.

Jakie masz jeszcze pytania dotyczące zrzutów ekranu na Androidzie?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up