DW i UDW: znaczenie, różnice i sposób korzystania z poczty e-mail w Gmailu

Za każdym razem, gdy piszemy wiadomość w naszym e-mailu, natykamy się na te dwa akronimy „cc” i „cco”, ale przestajesz myśleć aby? LUB Dlaczego oni tam są?

Jesteśmy do tego przyzwyczajeni, gdy chcemy wysłać e-mail; najważniejszą rzeczą jest odbiorca, podmiot i oczywiście pisanie co chcemy przekazać w wiadomości.

Sa ”odbiorca " podajemy adres e-mail naszego kontaktu.

Walizka" To zapowiedź lub treść w kilku słowach o tym, co chcemy przekazać w naszym przekazie.

Ale oprócz tych dwóch szczegółów możemy zobaczyć, co CC i CCO. Zawsze tam byli, ale; Co mieli na myśli? Skąd oni pochodzą?

Indeks

  użyj adresu e-mail

  Pochodzenie akronimów CC i CCO

  Pierwszy akronim CC jego obecne znaczenie Z KOPII, ale nie o to chodziło wcześniej, ponieważ te akronimy zaczęły być używane na długo przed pojawieniem się ich w Internecie.

  Akronim CC był używany w przeszłości kopia węglowa, bo przygotowując listy pisane odręcznie lub na maszynie do pisania, robili kopie.

  Kopie tych listów wykonano z dwóch arkuszy; W środku tego arkusza umieścili papier zwany węglem, ten papier jest bardzo cienki i cienki w kolorze czarnym, który był również nazywany tuszem lub węglem papier pasażowy lub kalka kreślarska.

  Od pierwszej strony, naciskając pismo, do ręka lub maszyna do pisania; pismo zostało przeniesione na drugą stronę, to pokazało nasze pismo, w wyniku czego powstała kopia wielkiej litery.

  Kiedy jesteśmy w obcych krajach, możemy zobaczyć, jak te akronimy wyglądają w języku francuskim, włoskim, a nawet angielskim Carbon Copy, Carbon Copy i Conoscenza Copy.

  Akronim CCO odpowiada również temu samemu pochodzeniu cc i było jego znaczeniem Z UKRYTĄ KOPII; było to skierowane do wielu osób.

  Te akronimy LRC zostały użyte w listach na trzeciej stronie; pośrodku umieszczono również kalkę, aby uzyskać kopię.

  IS trzeci arkusz Była to tajna lub ukryta kopia, a więc jej znaczenie.

  IS maszyna do pisania wiele zyskał na przełomie wieków XX .A kalka jego początki sięgają stulecia XIX.

  Na początku Internetu ludzie korzystali z wielu komputerów, pozostawiając maszynę do pisania, chociaż był jeden lub drugi, który kontynuował. używając swojej maszyny do pisania uświadomić sobie, że akronimy zostały zachowane; DW i UDW.

  W tym czasie kalka nie była już używana; wprowadzono kserokopiarki i papier samokopiujący.

  Znaczenie i użycie akronimów CC i CCO

  funkcja cc cco gmail

  Widzenie akronim CC Widzimy, że oznacza to Z KOPII. Używamy tych akronimów, gdy musimy wysłać wiadomość e-mail do kilku osób, aby uwzględnić główny i dodatkowy.

  Co na przykład: Jeśli chcemy wysłać pracę nauczycielowi, po co oceniać siebie i naszych kolegów z klasy, aby mogli wyrazić swoją opinię na temat jakiejś pracy.

  Nasza nauczycielka byłaby pierwszą osobą, do której adresowany jest list (odbiorca) i drugorzędnych Towarzysze nazywają się akronimem CC.

  Znaczenie akronimu CCO jest takie samo jak akronimu CC, ale zostaną one pokazane w sposób ukryty (Z UKRYTĄ KOPII)Jeśli więc chcemy wysłać e-mail, do którego nikt, do kogo wysłałeś e-mail, wystarczy wpisać jego adres w akronimie CCO.

  Kroki, aby wysłać wiadomość CC

  Krok 1: Zaloguj się

  Będziemy się logować na nasz e-mail, czy to Hotmail, Gmail… między innymi. Po wpisaniu adresu e-mail kliknij przycisk „nowy”.

  Krok 2: Wypełnij pola

  Zaczynają o wypełnij różne pola "Na czym się skupia; na" Zagadnieniu ", czyli temacie komunikacji i przekazie, który zamierzamy napisać.

  Krok 3: Zainstaluj CC

  To jest moment, kiedy dodawana jest kopia węglowa(DC) w pobliżu odbiorcy.

  Krok 4: Naciśnij

  Kiedy klikniesz e-maile osób, do których chcesz wysłać nasze Kopia węglowa.

  Krok 5: Wyślij wiadomość

  Ostatecznie nasza wiadomość trafia do odbiorcy i do osób, do których wysyłamy Kopia węglowa.

  Kroki, aby wysłać wiadomość e-mail UDW

  Krok 1: E-mail

  Otwieramy nasz e-mail tam, gdzie jest napisane „nowy” w zależności od adresu e-mail, którego używamy. W tym przypadku użyjemy Outlooka.

  Krok 2: Wypełnij pola

  Wypełniamy różne pola, które istnieją, adres e-mail odbiorcy, tytuł wiadomości i gdzie wiadomość jest napisana.

  Krok 3: Dodaj LRC

  Później oferujemy Bcc (Z UKRYTYM KOPIEM) można to znaleźć bardzo blisko „Para”.

  Krok 4: Dodaj kontakty

  Możemy dodać nasze kontakty e-mail, do których chcemy je wysłać ukryj naszą wiadomość.

  Krok 5: Kliknij „Prześlij”

  Po zakończeniu naciskamy klawisz „wyślij”, aby wypełnić wszystkie nasze pola i wysłać ukrytą kopię do wszystkich naszych kontaktów. myślimy.

  Podsumowanie różnic między CC a BCC

  DC

  • Kopia węglowa.
  • Poinformuj ludzi o sobie nawzajem do kogo wysłaliśmy wiadomość.
  • Odbiorcy mogą zobaczyć, kto znajduje się w wiadomości.
  • Oni mogą odpowiadają sobie nawzajem.

  CCO

  • Ukryta kopia węglowa
  • Ludzie, którzy mają prywatne wiadomości
  • Odbiorcy nie mają danych i nie mogą ich zobaczyć z jakiegokolwiek powodu który skupia się na przekazie.
  • Inni odbiorcy mogą nie odpowiadajcie sobie nawzajem.

  Możemy jednak zaobserwować różnice między akronimy CC i CCO, Są one wyjątkowe, ponieważ możemy być tego świadomi, gdy wysyłają lub odbierają Carbon Copy lub Hidden Carbon Copy, łatwo jest utworzyć konto Gmail i używać go do pozycjonowania narzędzi.

  Teraz mamy możliwość skorzystania z jednej z tych dwóch opcji, jeśli chcemy wysłać naszą pocztę i zobaczyć wszystkich z nią akronim CC lub uczynić naszą wiadomość prywatną, używając akronimu CCO.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej