Domowe wyroby medyczne: Kup pulsoksymetry i termometry gorączkowe

Zakup oksymetrów i termometrów na podczerwień do pomiaru gorączki, technologicznych urządzeń medycznych łatwo dostępnych w Internecie

Technologia może być również bardzo pomocna w opiece zdrowotnej, ponieważ wiele urządzeń (które kiedyś były trudne w obsłudze bez pomocy doświadczonego lekarza lub pielęgniarki) stało się tak prostych i małych, że można ich używać niezależnie. do monitorowania naszego stanu zdrowia, kontrolowania chorób i zmienionych warunków oraz, jeśli to konieczne, interweniowania w przypadku nieprawidłowych wartości lub ogólnych dolegliwości.

Nie zamierzając w żaden sposób zastępować opinii doświadczonego lekarza (który zawsze pozostaje punktem odniesienia dla wątpliwości lub problemów natury medycznej lub zdrowotnej), w tym poradniku pokażemy Ci, czym one są najlepsze zaawansowane technologicznie produkty medyczne które możemy kupić w Amazon bez recepty i wydawaj mniej niż myśliszzwłaszcza gdy porównamy ceny z cenami zwykle dostępnymi w aptekach.

Indeks
  1. Zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne: które kupić
    1. Pulsoksymetr na palec
    2. Smartband i Smartwatch
    3. Termometr na podczerwień
    4. Wnioski

Zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne: które kupić

Jak już wspomniano we wstępie, urządzenia, które oferujemy w kolejnych rozdziałach, mogą być ważną pomocą w utrzymaniu naszego stanu zdrowia pod kontrolą. Nie zastępują jednak porady lekarza: zawsze przed zakupem warto zapytać lekarza pierwszego kontaktu, czy możemy korzystać z określonych urządzeń i czy są one zgodne z naszym stanem zdrowia. sztuczkitechniczne.com nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użycie urządzeń i wyrobów medycznych zawartych w instrukcjiCzytaj na własne ryzyko.

Pulsoksymetr na palec

Pulsoksymetry lub pulsoksymetry to urządzenia medyczne, których można używać do pomiaru wysycenia krwi tętniczej, czyli ilości tlenu związanego z krwią w danym momencie. Normalne wartości mieszczą się w przedziale od 96 do 99 SpO2Pierwsze problemy z oddychaniem mogą wystąpić w wieku poniżej 95 lat. Na rynku dostępnych jest kilka modeli pulsoksymetrów, ale te, które są wartościowe z medycznego punktu widzenia, to potwierdzająIndeks perfuzji (nazywa LICZBA PI%), to znaczy wartość wiarygodności mierzonej wartości (w medycynie za prawidłowy uważa się odczyt pulsoksymetru z PI wynoszącym 3% lub więcej).

Pierwszy model, który możesz rozważyć, to Profesjonalny pulsoksymetr IDOIT 3 w 1, dostępne w Amazon za mniej niż 30 €.

Ten model pulsoksymetru mierzy tętno (PR) i wysycenie tlenem (SpO2) oraz wyświetla wskaźnik perfuzji (PI) na ekranie o wysokim kontraście. System jest zasilany dwiema bateriami mini AAA-AAA, dzięki czemu zawsze możesz z niego korzystać nieprzerwanie. W przypadku nagłego rozładowania wystarczy wymienić baterie.

Innym ważnym modelem, który możemy rozważyć, jest to Pulsoksymetr 5 w 1 firmy MED LINKET, dostępne w Amazon za mniej niż 40 €.

Ten pulsoksymetr jest wyposażony w wielokierunkowy wyświetlacz, który pokazuje saturację tlenem (SpO2), częstość tętna (PR), wskaźnik perfuzji (PI) i wykres słupkowy częstości do profesjonalnych pomiarów. Również w tym przypadku działanie jest gwarantowane przez dwie baterie mini AAA-AAA. Kiedy te oksymetry są wyprzedane, możemy zobaczyć inne modele z Strona pulsoksymetru w serwisie Amazon.

Smartband i Smartwatch

W medycynie najbardziej inteligentne opaski i smartwatche, które integrują czujniki, takie jak pulsoksymetr i ciągły pulsometr, zaawansowane technologicznie urządzenia, z których możemy korzystać, są bardzo przydatne do monitorowania naszego zdrowia lub monitorowania aktywności fizycznej. .

Najlepszym smartbandem, jaki możemy kupić w medycynie, jest bez wątpienia to Amazfit Volume 5, dostępne w Amazon za mniej niż 40 €.

Dzięki tej inteligentnej bransoletce mamy dokładny i ciągły pulsometr (który może mierzyć ciśnienie 24 godziny na dobę) i mierzyć poziom tlenu we krwi (Oksymetr) oraz monitorować sen i aktywność fizyczną, aby znacząco poprawić nasze samopoczucie fizyczne.

Jeśli wolimy skupić się na smartwatchu niż smartbandach, bez wątpienia najlepsze jest to, co najlepsze Apple Watch Series 6, dostępne w Amazon za mniej niż 500 €.

Na tym najnowocześniejszym zegarku znajdziemy czujnik tlenu we krwi (profesjonalny pulsoksymetr), chip do kontroli tętna z aplikacją EKG oraz różne czujniki do monitorowania medycznego i sportowego. Aby zapoznać się z innymi modelami smartbandów i smartwatchów, zapraszamy do lektury naszych poradników Najlepsze opaski SmartBands, ekonomiczne i funkcjonalne jak smartwatch jest Który smartwatch kupić.

Termometr na podczerwień

Jeśli nadal używamy starych termometrów rtęciowych lub kolumnowych, możemy je zastąpić nowymi termometrami na podczerwień w kształcie pistoletu: wystarczy je włączyć, skierować na dowolną część ciała i nacisnąć, aby szybko zmierzyć temperaturę bez czekania. Zrób to.

Naprawdę jest ogromny wybór modeli do wyboru na Amazon, ale zdecydowaliśmy się skupić na tym, który ma najwięcej głosów i najlepszy stosunek jakości do ceny. Profesjonalny termometr kliniczny na podczerwień KKmier, dostępne w Amazon za mniej niż 25 €.

Wystarczy go włączyć i od razu spróbować uzyskać temperaturę ciała, chociaż możemy go użyć do pomiaru jedzenia lub powierzchni. W przeciwnym razie możemy tego spróbować Termometr czołowy KALAOK, dostępne w Amazon za mniej niż 30 €.

Jeśli powyższe modele nie są już dostępne, zawsze możemy je odwiedzić Strona Amazon poświęcona termometrom na podczerwień znajdź inne niedrogie modele.

Wnioski

Wszystkie włoskie gospodarstwa domowe muszą mieć oksymetr i termometr cyfrowy, zwłaszcza w czasie pandemii. To pozwala nam monitorować podejrzane objawy i natychmiast mierzyć gorączkę i wydolność oddechową każdej osoby, które są niezbędne do wykrywania ciężkich postaci COVID-19, szukając tylko zaawansowanego technologicznie, kompleksowego sprzętu medycznego, zawsze możemy skorzystać z Smart Focus na opaskach i smartwatche, które mają wbudowany pulsoksymetr i pulsometr.

Zawsze możemy przeczytać instrukcje na naszej stronie internetowej na temat medyczny Medyczne ośrodki badawcze pod kątem objawów, chorób i bólu fizycznego jest W ten sposób masz dokumentację medyczną na swoim smartfonie (w sytuacjach awaryjnych).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up