Dlaczego zamykam aplikacje na moim Androidzie lub iPhonie? Jak tego uniknąć

Jeśli jesteś zaskoczony Po co samodzielnie zamykać aplikacje mobilne? bez względu na posiadany system operacyjny. Przychodzimy, aby pomóc Ci rozwiązać wszystkie Twoje problemy, abyś nie żył w tych irytujących sytuacjach. Oprócz pomocy, udzielimy Ci informacji, których potrzebujesz, aby przetrwać te chwile w przyszłości.

Indeks
 1. Dlaczego aplikacje zamykają się same?
  1. Niewystarczająca pamięć RAM w telefonie komórkowym
  2. Nieoczekiwane zachowanie urządzenia
  3. Wirus w telefonie
  4. Dane aplikacji lub użytkownika są uszkodzone
  5. Problemy w rozwoju aplikacji
  6. Nieprawidłowa aktualizacja aplikacji
 2. Kroki zapobiegające samoczynnemu zamykaniu się aplikacji mobilnych

Dlaczego aplikacje zamykają się same?

Pierwszą rzeczą, o której musimy pamiętać, jest to, że gdy wiadomość jest widoczna, Sam zamyka aplikacje, ogólnie istnieje kilka kluczowych definicji, które możemy wziąć pod uwagę, a mianowicie:

Niewystarczająca pamięć RAM w telefonie komórkowym

Nie Baran które można z nimi porównać, ponieważ sekundy są zwykle bardziej w wysokim zakresie, również potrzebują więcej. W obu przypadkach możemy jednak powiedzieć, że niski poziom pamięci RAM lub nadmierne zapotrzebowanie może powodować ten komunikat. Takie dobre rozwiązanie może czasem pomóc.

telefon z zamkniętymi aplikacjami

Nieoczekiwane zachowanie urządzenia

Czasami wyjaśnienie może nie wystarczyć nawet wtedy, gdy uda nam się pozbyć problemu. Zdarza się, że tylko czasami terminal przestaje działać i to wszystko lub zamknij niektóre aplikacje. W takich przypadkach zalecamy ponowne uruchomienie.

Wirus w telefonie

Chociaż prawdą jest, że komunikat zamykający samą Aplikację niekoniecznie wskazuje, że na telefonie komórkowym jest zainstalowany wirus, może to być jedno z możliwych wyjaśnień. Doradzamy, jeśli podejrzewasz, że musisz antywirus dla Twojego smartfona.

Dane aplikacji lub użytkownika są uszkodzone

Innym problemem, który zwykle jest nietypowy i na który musimy zwrócić uwagę, jest pojawienie się komunikatu Close Request Request. Nasza rada w tym zakresie to uruchom czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji, a także ponownej rejestracji.

Problemy w rozwoju aplikacji

Podczas gdy programiści są zwykle ostrożni i starają się nie publikować wersji aplikacji, które nie działają stabilnie lub poprawnie, czasami jest z tym związany komunikat o zamknięciu aplikacji. Wypróbuj inne aplikacje, aby go wykluczyć.

Nieprawidłowa aktualizacja aplikacji

Jeśli ten komunikat zamyka aplikacje zamyka się automatycznie po pobraniu i zainstalowaniu aktualizacji aplikacji, problem może być powiązany. Zachęcamy do spróbowania pobierz następną aktualizacjęlub wróć do poprzedniej wersji za pomocą APK.

aplikacje na iPhone'a są całkowicie zamknięte

Kroki zapobiegające samoczynnemu zamykaniu się aplikacji mobilnych

Teraz, jeśli komunikat o zamknięciu aplikacji będzie nadal wyświetlany, chcemy uczyć cię różne rozwiązania ogólne, który jest podzielony na jeden, z którego możesz korzystać zarówno w systemie Android, jak i iOS, aby pomóc Ci uniknąć tych problemów.

 • Zamknij otwarte aplikacje: jeśli masz otwarte aplikacje, zaleca się zamknięcie pozostałych na wszelki wypadek.
 • Wyłącz smartfon i włącz go: zawsze pierwsze rozwiązanie, które musisz wypróbować, częściowo dlatego, że jest najprostsze.
 • Odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie: jeśli problem będzie się powtarzał, usuń aplikację z telefonu komórkowego i zainstaluj ją ponownie lub zaktualizuj.
 • Wyczyść pamięć podręczną: Wcześniej mówiliśmy, że problem polega na przechowywaniu danych aplikacji, więc spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.
 • Mobilna modernizacja fabryczna: Jeśli żadne z poprzednich rozwiązań nie działa, spróbuj przywrócić fabryczny telefon komórkowy.
 • Unikaj pobierania z niebezpiecznych witryn- Jeśli pobierasz aplikacje i instalujesz je za pośrednictwem witryn internetowych, zawsze szukaj zaufanych stron.

Jeśli jesteś z iOS w swoim przypadku i żadne z poprzednich rozwiązań nie pomogło Ci rozwiązać tego problemu, aplikacje zamykają się same. Poniższe triki powinny rozwiązać Twój problem.

 • Wyłącz smartfon i włącz go: Jest to rozwiązanie, które, jak widać, jest tak samo przydatne dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, jak Android, więc radzimy nie przestawać go włączać.
 • Zainstaluj ponownie aplikację: znowu powszechne rozwiązanie, które może być bardzo przydatne, w tym przypadku z App Store.
 • Sprawdź stan iOS: Tenorshare ReiBoot Jest to program, który może dostarczyć nam rozwiązań w takich sytuacjach.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up