Dlaczego otrzymuję pojedyncze strony na urządzeniach mobilnych?

Chcesz wiedzieć, dlaczego strony przeglądarki mobilnej lub karty otwierają się samodzielnie, bez wyjaśnienia? Musisz wtedy wiedzieć, że oferujemy wszystkie informacje, o których powinieneś wiedzieć. Prawda jest taka, że ​​wiele głównych przeglądarek mobilnych jest zazwyczaj dotkniętych tymi problemami, a naszym pomysłem jest pomoc w rozwiązaniu problemów.

I wydaje się, że jeden z głównych problemów, które możemy znaleźć we wszystkim, co dotyczy korzystania z przeglądarek, bezpośrednio związane z tego typu konkretnymi problemami. Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się tych problemów, sugerujemy dalszą lekturę kolejnych wierszy, w których poznasz wiele szczegółów na ten temat.

W kolejnych sekcjach dowiesz się, dlaczego Twoje strony mobilne otwierają się samodzielnie, ale nie tylko. także wszystko, co należy wziąć pod uwagę, planując raz na zawsze pozbyć się tych konkretnych niedogodności. A co się często zdarza, gdy myślimy o systemie operacyjnym Android, to to, że istnieją aplikacje, które mogą rozwiązać życie w tym sensie.

Indeks
  1. Mój telefon otwiera tylko reklamy

Mój telefon otwiera tylko reklamy

Jeśli Twój telefon komórkowy otwiera strony sam lub znikąd, prawdopodobnie wiesz wiąże się to z możliwością, że urządzenie jest poważnie dotknięte wirusem lub złośliwym oprogramowaniem. Gdy pobieramy aplikacje innych firm spoza Sklepu Google Play, możemy mieć wpływ na te materiały, dlatego należy wziąć to pod uwagę.

Dlatego jeśli masz wątpliwości co do tego typu problemu, pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest usunięcie zainstalowanej aplikacji, którą pobrałeś z innej witryny, aby również wyeliminować problem. Kiedy go usuniesz, i Zanim spróbujesz ponownie pobrać go na smartfona, zalecamy zainstalowanie programu antywirusowego na swoim urządzeniu.

Jak zainstalować rozszerzenia Chrome na telefonach z systemem iOS i Android 1

Chociaż prawdą jest, że istnieje wiele programów antywirusowych, które możemy wziąć pod uwagę w tym przypadku, uważamy, że Avast jest jednym z najlepszych, które należy wziąć pod uwagę, z którego można pobrać ten link. Najlepszą rzeczą w Avast jest to, że jest to program antywirusowy, który jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z systemem Android., a poza tym jest oczywiście całkowicie darmowy.

Nawet z zainstalowanym antywirusem na smartfonie nadal borykasz się z problemem samozamykających się aplikacji, następnie zasugerujemy przywrócenie ustawień fabrycznych lub twardy reset poniżej. Prawda jest taka, że ​​nie będziesz mieć pewności, że w tym przypadku pokonasz jedną z głównych wad urządzeń mobilnych z Androidem.

Niektóre z kluczowych pytań lub zapytań, które zadawali nam użytkownicy w tym zakresie, oprócz tych, które widzieliśmy na forach i w sieciach społecznościowych, są związane z następującymi kwestiami: ponieważ strony są otwierane automatycznie na moim telefonie komórkowym, android automatycznie otwiera strony z grami lub android nie otwiera stron tylko z Androidem 2017. Wszelkie inne wątpliwości co do tego, prosimy o kontakt z nami.

Kilka podobnych wyszukiwań znaleźliśmy w głównych sieciach społecznościowych i forach świata w tej sprawie związane z: otwierają strony pojedynczo na moim telefonie komórkowym, jak usuwać strony, które otwierają się na Androidzie, jak usuwać okna, które same się otwierają z internetu, otwierać moje aplikacje tylko na telefony komórkowe, otwierać reklamy moje sam telefon komórkowy, sam otwieraj aplikacje na Androida, otwieraj strony indywidualnie na moim telefonie komórkowym z Androidem lub otwieraj reklamy sam na Androida. Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Czy udało Ci się zapobiec indywidualnemu otwieraniu stron na smartfonie?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up