Dlaczego NIE wysyłać filmów na WhatsApp?

WhatsApp to wiodąca na świecie aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych i nie ma wątpliwości, co w tej chwili pozostało użytkownikom. Ciekawostką w tej sprawie jest to, że zawsze pojawiają się nowe funkcje, dzięki którym możemy w pełni wykorzystać tę aplikację, a dziś chcieliśmy zaoferować rozwiązanie jednego z problemów, które pojawiają się właśnie wokół filmów WhatsApp.

Dzieje się tak, że wielu użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem zwróciło uwagę, że ich terminale nie pozwalają na przesyłanie filmów przez WhatsApp, a dzisiaj postaramy się podać kilka informacji o tym. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, jest Istnieje wiele przyczyn tego problemu, o których musimy wspomnieć, zanim nauczymy Cię, jak go rozwiązać..

Zwykle, gdy nie możemy wysłać filmu za pomocą WhatsApp, problemy są szczególnie związane z rozmiarem brak łączności, nieprawidłowe ustawienie daty i godziny w urządzeniu, awaria pamięci microSD, w której przechowywany jest pliklub niewystarczająca ilość miejsca w pamięci. Zobaczmy więc, jak to rozwiązać.

Jakiś czas temu powiedzieliśmy, że chociaż WhatsApp jest wiodącą na świecie aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, z ponad miliardem unikalnych miesięcznych aktywnych użytkowników każdego miesiąca, aplikacja miała pewne wady lub ograniczenia, które uwidaczniały się na przykład podczas ważenia plików powyżej 16 MBużytkownicy, którzy muszą uciekać się do alternatyw zgodnie z ich systemem operacyjnym.

Jeśli nigdy nie przyszło ci do głowy, że WhatsApp odsyła plik, który musisz wysłać, musisz wiedzieć, że dzieje się tak, ponieważ aplikacja kompresuje go, aby uniemożliwić wysłanie go do żadnego z kontaktów. Problem polega na tym, że jest skompresowany jeśli jest to film lub zdjęcie wysokiej jakości, prawdopodobnie je przegapisz, a potem sprawy się rozczarowują.

Teraz, oczywiście, użytkownicy różnych systemów operacyjnych są najczęściej używani na całej planecie, jak Szukałem systemu Android, Windows Phone lub iOS, ich własnej sztuczki lub aplikacji uzupełniających aby uniknąć tych ograniczeń WhatsApp. I dlatego z kolei chcemy pokazać, jak zostawić te graniczne niedogodności w tych trzech środowiskach, abyś mógł udostępniać wszystko, czego potrzebujesz.

Wszyscy wiemy, że WhatsApp jest z pewnością najczęściej używaną aplikacją na świecie do utrzymywania łączności. Niezależnie od tego, czy masz komórkową transmisję danych, czy jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, w ten sposób możesz komunikować się ze znajomymi bez większych problemów, gdziekolwiek się znajdują, bez wydawania zbyt dużych pieniędzy, a nawet przez wiele godzin nic, ani grosza.

Problem w tym WhatsApp ma wiele ograniczeń, których możemy uniknąć dzięki WhatsApp Plus, z których jednym jest ogólne ograniczenie wysyłania plików. Zdjęcia są zbyt mocno skompresowane i ostatecznie wysyłamy jedno o słabej jakości, ale waży znacznie mniej, a zawartość wideo jest taka sama, która nawet nie możemy wysyłać ciężkie filmy za pomocą WhatsApp. Ideą tego artykułu jest dokładne nauczenie Cię jak wysyłać ciężkie filmy za pomocą WhatsApp.

Indeks
 1. Wyeliminuj ograniczenia WhatsApp
  1. Android
  2. telefon Windows
  3. iOS
 2. Wysyłaj ciężkie filmy WhatsApp
 3. Wysyłaj odważne filmy za pomocą WhatsApp
 4. Wysyłaj duże pliki za pomocą WhatsApp
 5. Błąd podczas wysyłania filmów i zdjęć w WhatsApp

Wyeliminuj ograniczenia WhatsApp

Android

Android jest najczęściej używanym systemem operacyjnym na świecie, występuje w ośmiu na dziesięciu telefonach komórkowych na całym świecie, a jeśli chcesz uniknąć problemów z limitami WhatsApp, powinieneś to zrobić niż Android Video Converter, bezproblemowa aplikacja do pobrania ze sklepu Google Play, która umożliwia wyszukiwanie plików, które trzeba skompresować, aby zrobić to w krótkim czasie.

Po wybraniu będziesz miał możliwość przekonwertowania tych plików źródłowych na niektóre z lżejszych głównych formatów, takich jak MP4 lub 3GP, a zaletą jest to, że podczas gdy dokumenty, pliki audio lub filmy mają mniejszą wagę, osoba, która je dostanie, nie będzie zobacz je niższej jakości.

telefon Windows

Windows Phone jest trzecim z najpopularniejszych systemów operacyjnych, ale nadal jego użytkownicy mają ten sam problem z rozmiarem plików, które chcą przesyłać przez WhatsApp. Optymalizator wideo WhatsApp to aplikacja opracowana specjalnie dla nich wszystkich, ponieważ umożliwia bezpośrednią konwersję lub nagrywanie filmów, zmniejszając je bez utraty jakości, w taki sam sposób, jak wspomnieliśmy wcześniej w Android Video Converter.

iOS

I wreszcie system operacyjny Apple'a na iPhone'a, biorąc pod uwagę, że nawet użytkownicy tych urządzeń z Kalifornii mają te same problemy z ograniczeniami, które domyślnie pojawiają się w WhatsApp, więc pomóż im. W takim przypadku otrzymujemy sugerowaną aplikację iConv, które można pobrać z iTunes bez większych niedogodności i tak samo jak poprzednie dwa możesz budować pliki, aby zmniejszyć ich wagę.

Wysyłaj ciężkie filmy WhatsApp

Pamiętaj, że przy milionach użytkowników korzystających z WhatsApp, firma oczywiście musi zobaczyć, jak zapobiec ich upadkowi, aby pozostać online przez cały czas, jeśli wysyłamy pliki, które są zbyt duże jako filmy, wyobraź sobie, że tak się nie stanie. ale to ty to robisz, ale byłyby miliony ludzi, bylibyśmy w służbie, aż co dwa na trzy upadki. Chcesz tego? Oczywiście, że nie.

WhatsApp pozwala tylko na wysyłanie plików nie większych niż 16 MBZ tego powodu niejednokrotnie, aby wysłać film, prosi nas o jego wycięcie i możemy wysłać tylko jedną część na raz.

Chodzi o to, że do uruchomienia całego wideo musimy użyć tak zwanej aplikacji WFS: WA File Sender Pro co pozwala nam na wysyłanie wszystkich typów plików, bez względu na format, a nawet wysyłanie dowolnego typu ciężkich plików za pośrednictwem WhatsApp.

Dzięki tej aplikacji nie stracisz jakości zdjęćNie masz zamiaru tracić minut na wideo, w kilku słowach możesz wysłać wszystko, co w nim jest, nie tracąc niczego, aby druga osoba otrzymała to dokładnie w ten sposób.

To, co robi ta aplikacja, to ukrywanie oryginalnego pliku w pliku audio, więc jeśli druga osoba również ma tę aplikację, aby móc ją usunąć i wyświetlić, pamiętaj, że jeśli jest większy, to, co wysyłasz, nie wynosi 16 MB materiał jest podzielony na kilka części, dzięki czemu nie traci na jakości.

Wysyłaj odważne filmy za pomocą WhatsApp

Oczywiście jest ku temu powód aplikacja do przesyłania wiadomości Ogranicza nas to do wysyłania ciężkich filmów i jeśli wszyscy zaczniemy wyraźnie wysyłać ciężkie pliki dowolnego rodzaju przez bardziej wydajne serwery z ogromną liczbą obsługiwanych przez nich użytkowników, skończyliby na serwerach i skończyłoby się im usługa.

Jesteśmy czym Proponujemy, że jest to aplikacja, za pomocą której można przesyłać filmy ważący nie więcej niż 160 MB, to z pewnością znacząca zmiana, biorąc pod uwagę, że oficjalna aplikacja pozwala nam tylko na 16 MB, jest różnica i bardzo dużo.

Ta aplikacja nazywa się WFS: WA File Sender Pro i jest bardzo dobrą aplikacją, w której możesz wysyłać pliki w różnych formatach. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację z tego linku w pliku Sklep Play i zacznij uruchamiać to, czego potrzebujemy, czyli oczywiście nie więcej niż 160 MB.

Wysyłaj duże pliki za pomocą WhatsApp

Pamiętaj, że nawet zdjęcia tracą jakość, gdy je wysyła WhatsApp, to samo dzieje się, gdy je przesyłamy Facebook, na przykład. Z drugiej strony, kiedy używamy tej aplikacji, wszystko, co robi, to ukrywanie oryginalnego pliku, który chcemy wysłać w pliku audio i wysyłanie go każdemu, kto chce go pobrać. Następnie program wyodrębnia oryginalny plik i jeśli przekracza 16 MB, jest dzielony na kilka części aby nie stracić jakości.

Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowane i oszczędza na przykład konieczności przesyłania tego pliku do Dropbox lub dysk Google Aby dokonać wysyłki, nawet jeśli ta metoda nie jest zbyt skomplikowana, prześlij ten plik do chmury i udostępnij go swojemu znajomi online.

Błąd podczas wysyłania filmów i zdjęć w WhatsApp

Jak już wspomnieliśmy, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest sprawdzenie daty i godziny urządzenia. W tym sensie musisz mieć świadomość, że jeśli data nie jest błędna, nie będziesz mógł przesyłać plików. Więc, Musisz przejść do Ustawień, Data i godzina swojego smartfona z Androidem i sprawdzić, czy jest poprawna. Jeśli nadal nie możesz wysyłać filmów na WhatsApp, oczywiście czytaj dalej.

Jak powiedzieliśmy, WhatsApp czasami ma problemy z zapisaniem plików na karcie SD, więc będziesz musiał wykonać kilka kroków. Najpierw sprawdź, czy karta microSD nie jest w trybie tylko do odczytu. Następnie musisz zobaczyć, czy ma pojemność. Po trzecie, jeśli powyższe nie działa, wyczyść kartę SD i spróbuj ponownie.

Jeśli i tak nie możesz wysyłać filmów na WhatsApp, następnym rozwiązaniem, które musimy zasugerować, jest obiecanie odinstalowania komunikatora i ponownego zainstalowania go na urządzeniu mobilnym z Androidem. W ten sposób możesz być pewien, że masz najnowszą aktualizację od czasami starsze wersje WhatsApp mają pewne awarie.

Niektóre inne bardzo częste pytania użytkowników dotyczące tych problemów dotyczą następujących kwestii: Nie można wysłać tego filmu. wybierz inny film i spróbuj ponownie, wideo WhatsApp nie udało się przetworzyć, tego wideo WhatsApp nie można wysłać, na przykład wysłać długie filmy za pomocą samsung WhatsApp, ponieważ nie mogę wysyłać filmów za pomocą WhatsApp, nie udało się przetworzyć wideo, spróbuj ponownie później, ponieważ mogę wysłać tylko 10 sekund wideo na WhatsApp lub jak wysyłać duże filmy na WhatsApp. Jeśli masz inne pytania na ten temat, oczywiście zadaj nam swoje pytania w komentarzach do artykułów.

Czy udało Ci się wysłać wszystkie swoje filmy za pomocą WhatsApp krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up