Dlaczego nie mogę nic pobrać na Androida, iPhone'a lub Windowsa? - Nie aplikacje, pliki ani nic

Pobierz pliki w nasze urządzenia mobilne Niezbędna jest możliwość wykonywania w ten sposób różnych zadań. Oczywiście w Androidzie wszystko odbywa się za pomocą aplikacji, a napoje, które przynoszą, są naprawdę wystarczające, dlatego konieczna jest możliwość pobierania i instalowania aplikacji.

Wielu z nas nie jest zadowolonych z aplikacji, które pochodzą z fabryki i zawsze szukamy więcej opcji lub innych interesujące nas aplikacje, niezależnie od tego, czy lubimy pobierać gry, sposoby czatowania lub nawiązywania połączeń wideo z innymi, aplikacje, które pomagają nam robić niesamowite selfie lub pobierać wszystkie subskrybowane przez Ciebie sieci społecznościowe.

Tak czy inaczej, jest to instalacja aplikacji w zasadzie wszyscy z nasAle co, jeśli Sklep Play nie pozwala na instalowanie aplikacji? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Dlatego kiedy nie możesz tego zrobić, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest:Bo nie mogę nic pobrać? Co to za niesprawiedliwość? I wtedy nasz wewnętrzny Hulk chce wyjść, aby wszystko zniszczyć, ale uspokajamy się i zdajemy sobie sprawę, że będzie to droższe, niż sobie wyobrażaliśmy, zobaczymy, jak to zrobić, w poszukiwaniu odpowiedzi i oczywiście tutaj tobie .

Indeks
  1. Dlaczego nie mogę pobrać niczego na Androida? Co powinienem z tym zrobić?
  2. Próbowałem już wszystkiego, ale nie pozwoli mi niczego pobrać
  3. Nie mogę pobierać aplikacji, gier ani niczego ze Sklepu Play
  4. Ponieważ nie mogę pobrać ze Sklepu Play, robię źle
  5. Wykonałem wszystkie kroki, ale nie mogę pobrać aplikacji, co mam zrobić?
  6. Ponieważ nie pozwala mi pobrać ze Sklepu Play, czy powinienem wykonać jakąś konfigurację lub sztuczkę, aby to osiągnąć?

Dlaczego nie mogę pobrać niczego na Androida? Co powinienem z tym zrobić?

Jeśli nie wiesz bo nie mogę nic pobraćMoże dzieje się tak ze zbyt wielu powodów, ale oczywiście postaram się podać rozwiązanie tych najczęstszych, tych, które zwykle zdarzają się w większości, mając nadzieję, że pomogę Ci je rozwiązać.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli masz mobilną transmisję danych, to spróbuj Wifi i na odwrót. Czasami nie pobiera się przez Wi-Fi, ale za pomocą danych mobilnych. Również w przypadku awarii Wi-Fi, powinieneś spróbować tego tryb samolotowy przy jednoczesnym utrzymaniu aktywności Wi-Fi i pobieraniu.

To, co musisz również wziąć pod uwagę, to przestrzeń magazynowaPamiętaj, że aplikacje pobierane ze Sklepu Play są w formacie APK, który nie jest niczym więcej niż skompresowanym plikiem, więc aplikacja ważąca 100 MB może być pięć razy bardziej skompresowana, kiedy jest zainstalowana w telefonie komórkowym. Upewnij się więc, że masz dużo miejsca, zwłaszcza na gry.

pobierz skompresowany plik

Próbowałem już wszystkiego, ale nie pozwoli mi niczego pobrać

Jeśli problem będzie się powtarzał, przejdź do Ustawienia> Menedżer aplikacji > Sklep Play. Stamtąd musisz wymusić na aplikacji zatrzymanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej, a następnie ponowne uruchomienie urządzenia. Po uruchomieniu sprawdź, czy działa.

Jeśli nie, po prostu przejdź do aplikacji z menedżera aplikacji i Usunąć dane ponownie uruchomić telefon komórkowy i tym razem powinien działać bez żadnych problemów.

W każdym razie, jeśli masz bardziej konkretny problem, taki jak błąd w Sklepie Play, który pojawia się, gdy chcesz coś pobrać, rozmawialiśmy już o tym na blogu, ale możesz też zostawić konkretny komentarz poniżej. który jest twój błąd.

Oczywiście możliwość pobierania aplikacji na telefony komórkowe jest niezbędna.Co byś zrobił, gdybyś nie mógł pobrać aplikacji na swój telefon komórkowy??

Jest to oczywiście jedna z ważnych rzeczy właśnie dlatego, że trzy aplikacje umożliwiają robienie tak wielu rzeczy, a ponadto jest wiele takich, jak kosz na Androida, który robisz, chyba że pobierzesz dla niego aplikację. nie ma niczego, co jest fabrycznie zainstalowane.

pudełko do recyklingu android

Z tego powodu, gdy nie możesz niczego pobrać, przez całe życie pojawiają się wielkie wątpliwości.Ponieważ nie mogę pobrać? Co to za magia?

Prawda jest taka, że ​​błąd, który uniemożliwia pobranie czegoś, może być jednym z kilku, więc postaram się podać rozwiązanie najczęstszych problemów, które możesz mieć podczas próby pobrania czegoś.

Nie mogę pobierać aplikacji, gier ani niczego ze Sklepu Play

To jasne i naprawdę jasne, że to pierwsza rzecz powinieneś sprawdzić, czy link. Wymagane jest stabilne połączenie internetowe, które może być mobilne lub Wi-Fi, ale musi być jak najbardziej stabilne, aby uniknąć błędów przed lub podczas pobierania czegoś.

Poza tym możesz spróbować kilku innych rzeczy. Pierwszym z nich jest przejście do Ustawienia> Menedżer aplikacji i tutaj przeszukanie Sklepu Play, po czym należy go zatrzymać i jednocześnie wyczyścić pamięć podręczną, a następnie ponownie uruchomić urządzenie mobilne. Kiedy to się zaczęło spróbuj pobrać aplikacjęteoretycznie błąd nie powinien być większy.

Gdzie wciąż masz problemy i wciąż myślisz bo nie mogę pobrać, będziesz musiał usunąć wszystkie dane. W tym celu przejdź do Ustawienia> Menedżer aplikacji> Sklep Play i usuń dane.

wyczyść ustawienia danych

Oczywiście będziesz musiał wprowadzić je ponownie, co będzie kontem Gmail i to wszystko. Ale zanim to zrobisz, musisz wyłącz telefon a następnie włącz go ponownie.

Ponieważ nie mogę pobrać ze Sklepu Play, robię źle

Jeśli masz więcej błędów dotyczących pobierania ze Sklepu Play. Pamiętajcie, że rozmawiałem już z Wami w obszernym artykule o wszystkim, co dotyczy Sklepu Play, sklepu Google. Gdzie nawet wymieniam jeden wiele błędów które możesz znaleźć w sklepie, a wiele z nich oznacza, że ​​nie możesz niczego z niego pobrać. Skorzystaj z linku, który ci zostawiłem wcześniej, a będziesz mógł rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

Nie możemy zaprzeczyć, że jedną z wielkich zalet Androida jest Sklep Play i ogromna liczba dostępnych aplikacji pobierz w całkowicie prosty sposób a przede wszystkim zdecydowanie za szybko.

Problem polega na tym, że jak we wszystkich typach aplikacji, w pewnym momencie mogą wystąpić pewne błędy, a kiedy to się stanie, pytania, wątpliwości i dlaczego nie mogę pobierać aplikacji to może jeden z największych, jakie masz. Z tego powodu w tym artykule chcę dokładnie pokazać możliwe przyczyny, najczęstsze błędy, aby nie można było pobierać aplikacji ze Sklepu Play.

Wykonałem wszystkie kroki, ale nie mogę pobrać aplikacji, co mam zrobić?

Jednym z najczęstszych błędów jest „Aplikacja Sklep Google Play została zatrzymanaWszystko, co musisz zrobić, to przejść do Ustawienia> Menedżer aplikacji> Wszystko i na tej liście wystarczy wyszukać aplikację z napisem „Pobieranie”, wystarczy upewnić się, że aplikacja jest włączona, ale także stąd trzeba nacisnąć w miejscu, w którym jest napisane „Stop force”, po ponownym uruchomieniu urządzenia i powinno działać bez problemów.

Inny błąd, który możesz mieć, to „Plik pakietu jest nieprawidłowy”, Na urządzeniach z Androidem 4.2 ten błąd występuje szczególnie podczas pobierania ze Sklepu Play. Jest to błąd, który wydaje się zdarzać przypadkowo, są ludzie, którzy próbują ponownie w różnym czasie i błąd znika sam. Dlatego nie ma rozwiązania tego błędu, poza próbą w różnych momentach, jeśli korzystasz z 3G lub 4G, spróbuj pobrać przez Wifi.

Ponieważ nie pozwala mi pobrać ze Sklepu Play, czy powinienem wykonać jakąś konfigurację lub sztuczkę, aby to osiągnąć?

Jeśli pojawi się błąd »nie można pobrać z powodu błędu (-101)”. Aby móc go rozwiązać, wystarczy przejść do Ustawienia> Menedżer aplikacji, a następnie poszukać „Pobrane”, „Sklep Google Play” i jeden o nazwie „Google Services Framework”. Jedyne, co należy zrobić we wszystkich przypadkach, to zaimplementować stop, po którym dane i pamięć podręczna zostaną usunięte. Gdy już to zrobisz ze wszystkimi trzema aplikacjami, uruchom ponownie urządzenie.

ramy usług google

Jeśli błąd 491 podczas próby pobrania ze Sklepu Play, jest to w zasadzie błąd, który odnosi się do dostępnej przestrzeni dyskowej, zawsze potrzebujemy dużo miejsca, ponieważ jeśli mamy to zrobić, pliki pobrane ze Sklepu Play są skompresowanym formatem APK. Gdy pobierzesz plik APK, który waży 100 MB, może ważyć trzy razy, nie będąc gotowym.

Dlatego powinieneś mieć wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować niektóre poprzednie aplikacje. Spróbuj usunąć zdjęcia, filmy, aplikacje, których nie używasz, dodaj Facebooka i Messengera do Facebook Lite, ponieważ ma wiele zalet, a Messenger Lite, aby zwolnić trochę miejsca.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up