Dlaczego moja Sony Xperia nie włącza się? ROZWIĄZANIE

W rzeczywistości, Z naszą Sony Xperią może pojawić się wiele problemówDlatego postanowiliśmy opublikować ten obszerny post, aby w ten sposób znaleźć rozwiązanie różnych problemów związanych z Xperią.

Indeks

  Czarny ekran Sony Xperia

  Kiedy tak się dzieje, czy jest coś prostego do zrobienia?Skąd wiemy, że ekran jest czarny i faktycznie jest włączony?? To bardzo proste, musisz sprawdzić, czy dolna część telefonu się włącza, jeśli tak się stanie, to znaczy, że telefon jest włączony.

  Aby rozwiązać ten problem, wystarczy przytrzymać przyciski zasilania i zmniejszania głośności przez około 30 sekund. Zaleca się to zrobić kilka razy, aż zadziała. Bardzo rzadko ta sztuczka nie daje pozytywnych rezultatów. Więc jeśli to nie zadziała za pierwszym razem, spróbuj jeszcze kilka razy.

  Sony Xperia nie włącza się, ale się ładuje

  W takim przypadku zalecamy obejrzenie tego filmu, który można znaleźć poniżej gdzie masz skuteczne rozwiązanie co się dzieje z telefonem komórkowym. Pamiętaj, że jeśli nie chcesz zbyt dużo grać, zawsze najlepiej skontaktować się z pomocą techniczną, gdy gwarancja nie obejmuje już urządzenia.

  Sony Xperia nie ładuje się lub ładuje nieprawidłowo

  Po podłączeniu Sony Xperia do ładowarki, ale nie ładuje się lub nawet ładuje się nieprawidłowo, przed przejrzeniem i naprawieniem problemu należy wykonać poniższą procedurę. Jak wspomniałem wcześniej, do wykonania tej pracy potrzebna jest pewna wiedza i narzędzia. Jeśli nie chcesz ponownie zbyt wiele ryzykować, zalecamy bezpośredni kontakt z technikiem serwisowym.

  Oczywiście problemy z oprogramowaniem nie są aż tak skomplikowane do rozwiązania i być może możesz zrobić prawie wszystko w zaciszu swojego domu, z drugiej strony, jeśli chodzi o problemy ze sprzętem, chyba że masz narzędzia i wiedzę, aby być, gdy jesteś naprawiają telefon komórkowy, zawsze zalecamy odszukanie kogoś, kto wie, bo jeśli zrobisz coś źle, możesz to dokończyć Zostaw swój telefon komórkowy dość drogi jako uchwyt na napoje, więc nie ryzykuj.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej