Dlaczego aplikacje i gry zamykają się na Androidzie? Do zrobienia? - Rozwiązanie

Prawdopodobnie zdarzyło Ci się, że podczas grania w grę na telefonie komórkowym lub tablecie niespodziewanie się zamknęło. W pewnym momencie zdarzyło się to nam wszystkim i dlatego zobaczymy dlaczego gry wypadają na Androida.

Jak wszyscy wiemy, system operacyjny Android ma wiele przynosi nam korzyści, w tym aplikacji, których możemy potrzebować do wykonywania określonych zadań, takich jak nagrywanie ekranu, gry na wysokim poziomie lub aplikacje dla naszej korzyści i rozrywki.

Indeks
  1. Dlaczego gry zamykają się na Androidzie, jaki problem stanowi moje urządzenie?
    1. Rozwiązanie numer jeden
    2. Rozwiązanie numer dwa
    3. Rozwiązanie numer trzy
  2. Jak w prosty sposób mogę zoptymalizować grafikę?
  3. Gry, które pobrałem na Androida, zamykają się same, co mam zrobić?

Dlaczego gry zamykają się na Androidzie, jaki problem stanowi moje urządzenie?

Najczęstszą przyczyną tego typu błędów jest: błąd związany z oprogramowaniem. Zdarza się nam z grami, ale może się też zdarzyć z innymi rodzajami aplikacji, takimi jak przeglądarka, Facebook itp.

Problemy z systemem operacyjnym są prawie zawsze przyczyną awarii gier na Androida, ale na szczęście jest to potencjalny problem. rozwiązanie w bardzo prosty sposób.

Rozwiązanie numer jeden

Jeśli nasz telefon ma kartę micro SD, usuwamy ją. Teraz przechodzimy do Ustawienia, Kopia zapasowa i klikamy opcję Przywrócenie ustawień fabrycznych. Oświadczamy, że chcemy dokonać takiego wyboru.

Ta procedura ma na celu usunięcie danych w telefonie, w tym pamięci podręcznej. Gdy usuwamy dane z telefonu, zaleca się: zróbmy wcześniej kopię zapasową.

Rozwiązanie numer dwa

Metoda, którą wyjaśniliśmy wcześniej jest najprostsza i zwykle daje dobre rezultaty, ale jeśli nie działa, możesz wypróbować to rozwiązanie, chociaż jest to nieco bardziej skomplikowane, ponieważ n -jak twierdzi Odzyskiwanie niestandardowe TWRP Różni się w zależności od danego urządzenia.

W takim przypadku wszystko, co zrobimy, to uruchomić niestandardowe odzyskiwanie, a następnie uruchomić urządzenie w trybie odzyskiwania. Gdy znajdziesz się w tym trybie, kliknij Wyczyść partycję pamięci podręcznej i wyczyść pamięć podręczną aby wyczyścić pamięć podręczną.

Na koniec kliknij Wyczyść pamięć podręczną / partycję danych i przywracamy ustawienia fabryczne, aby zakończyć proces, jak powiedzieliśmy wcześniej, spróbuj wykonać kopię zapasową przed jakimkolwiek procesem.

sklep Google Play

Rozwiązanie numer trzy

W niektórych przypadkach nie trzeba uciekać się do rozwiązania tak drastycznego jak poprzednie poprzez przywrócenie parametrów fabrycznych na urządzeniu, więc jeśli jesteś jedną z osób, które nie lubią twardy reset, możesz wypróbować tę opcję.

Podczas gdy w wielu przypadkach błąd był spowodowany awarią systemu operacyjnego, w innych przypadkach sama aplikacja mogła spowodować błąd w grach. Więc przed usunięciem pamięci telefonu nie boli, że próbujemy usuń grę i zainstaluj ją ponownie by sprawdzić, czy to trzyma nas w problemach.

Przed pobraniem gry z Sklep Google Play Wygodnie jest sprawdzić, czy nasz telefon spełnia wymagania niezbędne do jego zainstalowania. Jeśli ich nie zastosujesz, gra nadal będzie sprawiać nam problemy, bez względu na to, jak bardzo zresetujemy telefon do parametrów fabrycznych.

Jak w prosty sposób mogę zoptymalizować grafikę?

Czasami grafika niektórych gier jest zbyt mocna dla naszego telefonu lub tabletu, co może powodować ich nieprawidłowe działanie. W takich przypadkach są narzędzia, które nam pomogą zoptymalizuj grafikę gry, dzięki czemu możemy uniknąć zamknięć i innych problemów.

Dobrą opcją jest narzędzie GLTools (dla mobilnego roota), które może być cKup w sklepie Google Play. Jeśli lubisz gry na Androida, nie przegap naszej kompilacji najlepszych gier na Androida z 2016 roku.

Nie możemy temu zaprzeczyć Urządzenia z Androidem Stają się coraz potężniejsze, nawet jako przenośne konsole do gier wideo i naprawdę ci, którzy myślą w ten sposób, nie są w błędzie. Ponieważ mamy tak wiele różnych gier dostępnych dla tych systemów operacyjnych, jest to bardzo interesujące. Możliwe nawet, że korzystamy z przenośnych emulatorów konsoli, choć to już osobny temat.

łatwo zoptymalizowana grafika

Gry, które pobrałem na Androida, zamykają się same, co mam zrobić?

Nie byłoby niczym niezwykłym, aby od czasu do czasu doświadczyć niektórych z nich błędy w Androidzie, To bardzo normalne, jeśli jesteśmy w sprawie, w końcu ten mobilny system operacyjny jest taki sam, jak każdy komputer z systemem Windows.

Tak więc często można znaleźć błędy, które z różnych powodów mogą być oczywiste, a teraz omówimy trochę więcej na ten temat, aby w ten sposób możesz być pewien ponieważ gry wychodzą na twoim urządzeniu z Androidem.

Pamiętaj o tym wiele razy, ponieważ problemy sprzętowe Może się zdarzyć, że drużyna gra, ale nie za długo. Jak to jest możliwe?

Właściwie to dlatego, że jeśli spełnimy minimalne wymagania, ale powiedzmy zbyt minimalne, nasze urządzenie dotrze robi się za gorąco między innymi i dlatego zamknij koniec gry lub, co gorsza, uruchom ponownie telefon komórkowy, aby wkrótce chronić ten sam smartfon.

Ponadto zaleca się trzymanie jak najwięcej na Androidzie możliwe aktualizacje Ponieważ najnowsze wersje są najbardziej stabilnym systemem operacyjnym Google, a dodatkowo pomaga nam zoptymalizować system operacyjny, aby tak było w ogóle.

Każda aplikacja działa optymalnie, w przeciwieństwie do poprzednich wersji, które wydają się nie mieć żadnej konserwacji i nie mogą już prezentują wiele wad zwłaszcza z najnowszymi grami, które trafiły na rynek.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z możliwością zrootowania telefonu komórkowego z systemem Android, aby móc działać z innymi aplikacjami. poprawić wydajność tego samego.

Ważne jest, aby to zrobić bez narażania urządzenia. dokładnie się o tym informujesz dużo czytasz, ponieważ jasne jest, że możesz zostawić swój telefon komórkowy jako drogi, ale fajny uchwyt na kubek po zrootowaniu i nie sądzę, że tego potrzebujesz najbardziej w tej chwili.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up